Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2005, 11:57

autor: Henkel

Nowa gra z serii Suikoden

Wszyscy fani klasycznych gier RPG osadzonych w japońskich klimatach powinni czuć się usatysfakcjonowani. Firma Konami ogłosiła dziś, że w listopadzie tego roku na rynku amerykańskim ma ukazać się kolejny tytuł z serii Suikoden. Będzie on opatrzony tytułem Suikoden: Tactics.

Wszyscy fani klasycznych gier RPG osadzonych w japońskich klimatach powinni czuć się usatysfakcjonowani. Firma Konami ogłosiła dziś, że w listopadzie tego roku na rynku amerykańskim ma ukazać się kolejny tytuł z serii Suikoden . Będzie on opatrzony tytułem Suikoden: Tactics.

Nowa gra z serii Suikoden - ilustracja #1

Zgodnie z podtytułem najnowszej odsłony seria ta od dłuższego czasu z powodzeniem łączy wszystkie cechy gier RPG z elementami strategii turowej. Jak można się było spodziewać tytuł ten będzie dostępny jedynie na konsolę PlayStation 2. Akcja gry ma rozgrywać się głownie tuż przed wydarzeniami znanymi wszystkim graczom z gry Suikoden IV i będzie kontynuacją przygód znanego już graczom bohatera - Kyrila. Zapewne ucieszy to fanów serii, gdyż pozwoli na rozwikłanie wielu wątpliwości, które pojawiły się po ukończeniu poprzedniej części tej sagi. Nasz śmiałek będzie mógł między innymi spotkać na swojej drodze dwadzieścia nowych postaci. Kolejną innowacja ma być wprowadzenie Ground Elemental System, który ma w tego typu grach zrewolucjonizować sposób walki podczas bezpośrednich starć z przeciwnikami.

Konami wprowadzając te wszystkie nowości bez wątpienia ma nadzieje, iż Sukoden: Tactics odbuduje zaufanie graczy do swojego produktu – podupadło ono nieco po średnio udanych poprzednich częściach gry.