Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl sierpień 2002

MMOcRPG – testujemy i gramy za darmo

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 10:10

Jak wiadomo aby grać w MMO trzeba w większości wypadków zapłacić (poza kosztem oryginalnej gry) miesięczny abonament. Tym bardziej warto skorzystać z okazji gdy możemy za darmo, opłacając tylko koszt połączenia internetowego spróbować wersje testowe i wersje beta gier z gatunku MMO. Przygotowałem dla was zestaw limitowanych wersji testowych i potencjalnych kandydatów do beta testów gier z gatunku MMOcRPG.

Trzy nowe gry na Playstation 2 w ofercie firmy CD Projekt

Fajek, 20 sierpnia 2002, 09:46

Już za dwa dni w sprzedaży pojawią się trzy nowe, premierowe tytuły na Playstation 2.

GTA: Vice City - strona, zdjęcia, film!
GTA: Vice City - strona, zdjęcia, film!

Fajek, 27 sierpnia 2002, 14:17

GTA: Vice City to swoistego rodzaju rozwinięcie GTA3, będące jednocześnie samodzielną grą. Po ogromnym sukcesie, jakim okazało się GTA3, firma Rockstar Games była by co najmniej niemądra gdyby nie zdecydowała się na kolejną produkcję z tej serii. I właśnie dlatego posiadacze PS2 już 22 października będą mogli zagrać w Vice City, natomiast właściciele PC zapewne poczekają do przyszłego roku.

Potęga PlayStation 3...

Łosiu, 10 sierpnia 2002, 15:51

Inżynierowie z trzech firm IBM, Sony oraz Toshiba przedstawili pierwsze, wstępne informacje dotyczące swojego najnowszego procesora noszącego nazwę „Cell”. Informacja ta jest o tyle ciekawa dla nas, graczy, ponieważ procesor ten zostanie użyty w kolejnej konsoli firmy Sony - PlayStation 3. Jego potencjalne możliwości są doprawdy imponujące i plasują się na poziomie - „ponad 1000000000000 obliczeń na sekundę (1 teraflop), 100 razy szybszy niż Pentium 4 z zegarem 2.5GHz”.

Strona Beach Life PL otwarta

Fajek, 23 sierpnia 2002, 11:37

Kolejny krok ku wspaniałym wakacjom w grze BEACH LIFE wykonany! Dziś wystartowała oficjalna, polska witryna internetowa gry. Pod adresem BEACHLIFE.CENEGA.PL znajdziemy niezwykle profesjonalnie wykonaną stronkę, stylem i atmosferą doskonale pasującą do treści BEACH LIFE.

Co to jest Massively Multiplayer Online samouczek dla początkujących.

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 01:40

Jeżeli nie wiesz co to jest MMO lub też nie jesteś pewien jak rozpoznać ten gatunek gier ten samouczek jest właśnie dla Ciebie. Potraktujmy to jako małe wprowadzenie dla początkujących tak aby nie zanudziły was moje kolejne doniesienia z krainy MMO.

Oficjalna strona Zoo Tycoon: Marine Mania otwarta

Robal, 27 sierpnia 2002, 11:22

Firma Microsoft poinformowała o otwarciu oficjalnej strony w całości poświęconej najnowszemu dodatkowi do gry Zoo Tycoon. Jak to bywa przeważnie na oficjalnych witrynach gier tak i tu znajdziemy garść informacji o tym tytule, trochę screenshotów oraz dział download, z którego możemy pobrać nowe „zwierzaki” oraz tapety z motywami pochodzącymi z tej produkcji.

Oficjalna strona NOLF 2 otwarta

Robal, 1 sierpnia 2002, 10:09

Firma Sierra Entertainment powołała do życia oficjalną stronę w całości poświęconą grze No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way, której producentem jest grupa Monolith Productions. Na witrynie znajdziemy ogólne informacje dotyczące tego tytułu, dział ze screenshotami oraz nowy trailer prezentujący samą grę.

Mafia w sprzedaży

Łosiu, 29 sierpnia 2002, 09:20

Jak donosi sklep internetowy EBGames.com - Mafia: The City of Lost Heaven - długo oczekiwana gra firmy Illusion Softworks, twórców niezapomnianego Hidden & Dungerous, znalazła się dziś w sprzedaży, oczywiście w Stanach Zjednoczonych. Przypominam, że akcja gry przenosi nas do Ameryki lat trzydziestych, w okres największej aktywności zorganizowanych grup przestępczych, gdzie możemy rozpocząć karierę gangsterską. Przez wielu gra przyrównywana jest do znanej serii Grand Theft Auto. Czy zaś okaże się tak samo grywalna i atrakcyjna, przekonamy się na własnej skórze piątego października, kiedy to firma Play-It wyda Mafię w Polsce.

Oficjalna strona Stronghold: Crusader otwarta

Robal, 4 sierpnia 2002, 08:39

Firma Gathering of Developers powołała do życia oficjalną witrynę w całości poświęconą grze Stronghold: Crusader, której producentem jest grupa Firefly Studios. Na stronie tradycyjnie: trochę ciekawych informacji o tym projekcie, screenshoty, tapety oraz forum.

Serwer Battlefield 1942 na GRY-OnLine

Fajek, 20 sierpnia 2002, 17:17

W związku z rosnącą popularnością Battlefield 1942 – taktyczne gry zespołowej, uruchomiliśmy serwer do niej, przeznaczony do rozgrywki dla 26 graczy.

dozwolone od lat osiemnastu...

Mariusz Klamra, 24 sierpnia 2002, 12:58

Jeśli widok pięknych kobiet tańczących przy rurze budzi w Was moralny niepokój, to lepiej nie czytajcie dalej tej wiadomości. Nowa produkcja firmy Kaboom, gra Private Dancer, podejmuje tą trudną społecznie tematykę stawiając sobie za cel zaprezentowanie graczom wszystkich wdzięków pięknych dziewczyn parających się tym uroczym zawodem. Nie ma to być jednak klasyczna C-klasowa produkcja soft-porno, lecz tytuł dość ambitny, za czym przemawia osoba twórcy gry oraz dobór głównych bohaterek.

Internetowa wersja TOCA Race Driver do pobrania!

Sznur, 28 sierpnia 2002, 13:28

Już dziś możesz zagrać w jedną z najnowszych produkcji firmy Codemasters. Gra TOCA Race Driver w internetowej wersji jest dostępna na stronie Codemasters oraz na serwerze FTP firmy CD Projekt (3,4 MB). Do wyboru mamy cztery samochody, które znajdą się również we właściwej grze. TOCA Race Driver zostanie wydane w pierwszej kolejności na platformę PS2 (18 września) w wersji angielskiej, a następnie w wersji na komputery klasy PC w listopadzie, w polskiej wersji językowej.

Cultures 2: Bramy Asgardu jadą do kiosków

Fajek, 13 sierpnia 2002, 09:30

Wczoraj do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju został wysłany nowy, czwarty już w tym roku numer eXtra Gry, zawierający grę Cultures 2: Bramy Asgardu. Gra opowiada o losach europejskich wypraw Wikingów, których celem jest uratowanie świata przed zagładą.

Fallout 2 PL od dzisiaj w eXtra Klasyce

Fajek, 7 sierpnia 2002, 15:18

Długo oczekiwana przez fanów serii chwila w końcu nadeszła! Fallout 2 PL trafił do sprzedaży! Gra dostępna jest w serii eXtra Klasyka w polskiej, "kinowej" wersji i cenie 19,90 zł.

Atrox, gra aspirująca do miana „następca Starcrafta” we wrześniu trafi do naszych sklepów

Łosiu, 4 sierpnia 2002, 09:21

Firma MarkSoft poinformowała, że już we wrześniu bieżącego roku do naszych, rodzimych sklepów trafi strategia czasu rzeczywistego – Atrox. Należy tu powiedzieć, że gra wzorowana jest na takim sławnym RTS-ie jak Starcraft, a zachodnie serwisy określiły ją mianem: PC Gamer - „Gra RTS starej szkoły.”, Gamepage.co.uk - „Gra taktyki i strategii, ataku i kontrataku.”, PC Utilities - „Atrox całkowicie zastępuje wszystkie inne gry typu RTS.”

Patch do Disciples II: Mroczne Proroctwo

Sznur, 28 sierpnia 2002, 17:41

Wszystkich posiadaczy gry Disciples II: Mroczne Proroctwo zapraszamy do pobrania łatki przywracającej funkcjonowanie przycisku MAPA w edytorze map. Plik zajmuje jedynie 80KB i możecie go pobrać z naszego działu plików oraz witryny CD Projekt.

Demo DOOM III za dwa tygodnie

Sznur, 2 sierpnia 2002, 13:02

id Software nieustannie podgrzewa atmosferę wokół DOOM III, raz na czas rzucając jakieś informacje lub screeny. Nadchodzi jednak chwila, w której przyjdzie nam na własne oczy ujrzeć to cudo. Pierwszą publiczną demonstrację DOOM III zapowiedziano na konferencję QuakeCon 2002, która rozpocznie się za dwa tygodnie.

Wszystkie zwierzaki – duże i małe...

Sznur, 31 sierpnia 2002, 11:01

Cenega Poland udostępniła najnowsze screeny z polskich wersji nadchodzących hitów: The Sims: Zwierzaki i Dino Island. Prace nad lokalizacją tych gier idą pełną parą i już dziś można zobaczyć jej efekty.

MMOcRPG - W co ludzie grają obecnie na świecie?
MMOcRPG - W co ludzie grają obecnie na świecie?

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 09:40

Wybór gier z gatunku MMOcRPG na dzień dzisiejszy na świecie jest dosyć spory. Niestety większość z produktów nie jest warta poświęconego im czasu. Spróbuję skupić się na najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych grach tego typu obecnych na rynku, takich co do których mam pewność iż nie powinny zawieść waszych oczekiwań.