Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 sierpnia 2002

MMOcRPG – testujemy i gramy za darmo

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 10:10

Jak wiadomo aby grać w MMO trzeba w większości wypadków zapłacić (poza kosztem oryginalnej gry) miesięczny abonament. Tym bardziej warto skorzystać z okazji gdy możemy za darmo, opłacając tylko koszt połączenia internetowego spróbować wersje testowe i wersje beta gier z gatunku MMO. Przygotowałem dla was zestaw limitowanych wersji testowych i potencjalnych kandydatów do beta testów gier z gatunku MMOcRPG.

MMOcRPG – W co będziemy grali w przyszłości?

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 09:48

To czy gra MMOcRPG jest dobra czy zła, czy w ogóle pojawi się na rynku, będzie grywana i czy będzie zawierała to co obiecuje producent jest w wypadku tej kategorii produktów szczególnie trudne. Musicie się chyba zdać na mojego „nosa” w tych sprawach i uwierzyć na słowo iż gry te staną się kiedyś hitami. Oczywiście nie jest to pełna lista gdyż ostatnio zgodnie z panującą modą każdy szanujący producent gier „robi” swojego MMO.

MMOcRPG - W co ludzie grają obecnie na świecie?
MMOcRPG - W co ludzie grają obecnie na świecie?

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 09:40

Wybór gier z gatunku MMOcRPG na dzień dzisiejszy na świecie jest dosyć spory. Niestety większość z produktów nie jest warta poświęconego im czasu. Spróbuję skupić się na najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych grach tego typu obecnych na rynku, takich co do których mam pewność iż nie powinny zawieść waszych oczekiwań.

Massively Multiplayer Games - Fakty, Mity, Plusy i Minusy

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 04:25

Skoro już wiemy co to jest MMO czas rozprawić się nieprawdziwymi pogłoskami na temat tych gier oraz ustalić kilka faktów.

Co to jest Massively Multiplayer Online samouczek dla początkujących.

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 01:40

Jeżeli nie wiesz co to jest MMO lub też nie jesteś pewien jak rozpoznać ten gatunek gier ten samouczek jest właśnie dla Ciebie. Potraktujmy to jako małe wprowadzenie dla początkujących tak aby nie zanudziły was moje kolejne doniesienia z krainy MMO.

Dzisiaj jest dzień MMO na GRY-OnLine!

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 00:10

Dzięki moim sekretnym knowaniom, podchodom, sprzyjającym warunkom atmosferycznym i wakacyjnemu nastrojowi (oraz temu iż nasz dyżurny newsmen leży związany w kącie redakcji - BUHAHA) mam przyjemność być dzisiaj jedyną osobą która zasila nasz dział wiadomości nowymi newsami. Jako że nie bawi mnie pisanie nowinek o tym że „Gra Gumowa Kaczka 3 na kalkulatory Casio posiada nowy unikalny czterowymiarowy engine graficzny” lub też że „Producentem Szeptu Śmierci będzie TBA ;)” postanowiłem ogłosić oficjalnie iż dzień dzisiejszy na Serwisie Informacyjnym Gry-OnLine będzie dniem gier spod znaku Massively Multiplayer Online. Aby się dowiedzieć co to jest MMO i jak to się je ... stay tuned!

Drobne usprawnienie Serwisu Informacyjnego

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 00:03

Zgodnie z wolą czytelników większość działów Serwisu Informacyjnego wzbogaciła się o zestawienia dotyczące popularności materiałów tam publikowanych.