Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 sierpnia 2002

Polska Liga NASCAR - film

Fajek, 12 sierpnia 2002, 16:50

Niejacy Adik oraz Kavoo, „topowi” zawodnicy polskiej ligi NASCAR, udostępnili swój najnowszy film, przedstawiający wyścig Nascar podczas jednego ze zlotów fanów tego sportu.

Czy Trident ze swoim nowym chipem XP4 GPU zagrozi pozycji ATI i Nvidii??

Łosiu, 12 sierpnia 2002, 14:55

Firma Trident Microsystems od kilku lat zepchnięta do otchłani producentów kart graficznych powraca. Jak już wiemy Trident niedawno zapowiedział swój nowy high-end’owy chip graficzny XP4 GPU, w pełni wspierający DirectX 9 i to w cenie poniżej 100 dolarów. Rzecz jasna, tradycyjnie w zapowiedziach ma on zdeklasować osiągnięcia zarówno ATI jak i Nvidii. Wszyscy przywykliśmy do tego typu promowania swych produktów, ale przyznam, pewność przedstawicieli firmy Trident Microsystems rodzi pewne przypuszczenia – może oni faktycznie mają „mega rakietę” w rękawie.

Recenzja: Pet Soccer

Fajek, 12 sierpnia 2002, 11:59

Pet Soccer to kolejna gra z serii „Pet ......” firmy Techland, dedykowanej przede wszystkim młodszym graczom. Ponownie spotykamy się tu ze zwierzęcymi bohaterami znanymi z wyścigów Pet Racer, m.in. dinozaurem oraz lwem; i podobnie jak poprzednio mamy do czynienia z podobnym sporem pomiędzy bohaterami.

Syberia w Polsce na przełomie listopada i grudnia!

Łosiu, 12 sierpnia 2002, 11:14

Ziściły się oczekiwania i nadzieje polskich fanów gier przygodowych związane z polskim wydaniem najnowszej produkcji firmy Microids – Syberia. Firma Cenega Poland oświadczyła, że Syberia, gra która stanowi kwintesencję wspaniałego gatunku zwanego przygodówkami, zostanie wydana w Polsce na przełomie listopada i grudnia w atrakcyjnej cenie 79 PLN, oczywiście w pełnej, polskiej wersji językowej.