Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 sierpnia 2002

Poradnik: Warcraft III: Reign of Chaos

Fajek, 29 sierpnia 2002, 16:45

Wprawdzie Warcraft III pojawił się w sprzedaży jakiś temu, jednak spora część z Was ma pewne kłopoty z ukończeniem tej gry. Dlatego też, dal wszystkich tych, którzy napotkali na jakiś problem podczas rozgrywki, publikujemy poradnik do W3.

Przedsprzedażny CD Shadowbane już dostępny

Sznur, 29 sierpnia 2002, 14:44

Ubi Soft poinformował, że limitowana edycja pudełek, przeznaczona dla tych, którzy zamówili Shadowbane w przedsprzedaży, trafiła już do sklepów. W środku znajduje się CD z wieloma ekstrasami do gry (tapety, wygaszacz ekranu, trailer) oraz program z bonusowymi rasami. Wysyłka kosztuje 10$, które zostaną odliczone przy zakupie pełnej wersji Shadowbane.

Vampire Hunters zapowiedziany

Sznur, 29 sierpnia 2002, 13:34

Trudno powiedzieć czy panowie z niemieckiego Spellbound Studios oglądali film Romana Polańskiego „Nieustraszeni pogromcy wampirów”, wiadomo jednak, iż z właśnie z filmów o wampirach czerpać będzie najnowsza produkcja zatytułowana Vampire Hunters. Obecnie twórcy Desperados kończą prace nad Robin Hood: Legend of Sherwood, którego silnik zostanie również użyty do nowej gry.

Beta Test: Industry Giant 2

Fajek, 29 sierpnia 2002, 12:42

Akcja Industry Giant II przenosi nas w gospodarcze realia Ameryki XIX i XX wieku. Ponownie mamy możliwość stworzenia przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu, zajmującego się praktycznie wszystkim co przynosi dochody. Dziś publikujemy beta-test tej IG2, w którym opisujemy pierwsze wrażenia z gry.

Gry Cryo powracają - ostatnie tchnienie czy powrót z zaświatów??

Łosiu, 29 sierpnia 2002, 11:43

Tak jest! Mimo kłopotów francuskiego twórcy gier – firmy Cryo Interactive, który niedawno musiał zakończyć swą działalność, zapowiadane przez niego tytuły powracają do katalogu wydawniczego Cenega Poland. Fani gier przygodowych na pewno ucieszą się na wieść, że The Shadow of Zorro, From Dusk Till Dawn, Gore czy Frank Herbert's Dune jednak zostaną wydane w Polsce. Więcej o grach Cryo w katalogu Cenegi dowiemy się po zakończeniu trwających w Londynie targów ECTS, ale już dziś wiadomo, że najprawdopodobniej znajdzie się wśród nich również Thorgal - gra oparta o komiksy Rosinskiego i Van Hamme. Co się tyczy samej firmy Cryo i pytania – Czy Cryo wraca do życia? - Jeszcze posiadamy zbyt mało danych, by jednoznacznie na nie odpowiedzieć.

US Open 2002 w sprzedaży

Robal, 29 sierpnia 2002, 10:51

Firma Strategy First poinformowała właśnie, że gra US Open 2002 jest już dostępna w niemal wszystkich sklepach na terytorium Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Pierwsze opinie graczy, którzy mieli styczność z tym tytułem są jak najbardziej pozytywne.

Oficjalna strona Horizons otwarta

Robal, 29 sierpnia 2002, 10:38

Grupa Artifact Entertainment poinformowała o otworzeniu oficjalnej witryny w całości poświęconej ich najnowszej grze zatytułowanej Horizons. Na stronie w chwili obecnej znajdziemy trochę screenshotów, ogólne informacje o tym tytule a także dział FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Mafia w sprzedaży

Łosiu, 29 sierpnia 2002, 09:20

Jak donosi sklep internetowy EBGames.com - Mafia: The City of Lost Heaven - długo oczekiwana gra firmy Illusion Softworks, twórców niezapomnianego Hidden & Dungerous, znalazła się dziś w sprzedaży, oczywiście w Stanach Zjednoczonych. Przypominam, że akcja gry przenosi nas do Ameryki lat trzydziestych, w okres największej aktywności zorganizowanych grup przestępczych, gdzie możemy rozpocząć karierę gangsterską. Przez wielu gra przyrównywana jest do znanej serii Grand Theft Auto. Czy zaś okaże się tak samo grywalna i atrakcyjna, przekonamy się na własnej skórze piątego października, kiedy to firma Play-It wyda Mafię w Polsce.

Top 10 gier w US (29/08/02)

Łosiu, 29 sierpnia 2002, 08:55

NPDTechworld przedstawił kolejną listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych w okresie od 10 do 17 sierpnia. Mówiąc dosłownie – żadnych ekscesów. Pierwsze trzy pozycje to nadal Warcraft III: Reign Of Chaos, The Sims: Vacation oraz The Sims. Nowością w pierwszej dziesiątce jest Madden NFL 2003, który uplasował się na pozycji szóstej.

America's Army: Operations - GOLD

Łosiu, 29 sierpnia 2002, 08:51

America's Army: Operations ukończona – tak brzmią najświeższe informacje prasowe podane przez Armię Stanów Zjednoczonych. Ta taktyczna gra akcji oparta na doskonałym silniku firmy Epic, począwszy od 4 lipca (kiedy to został wypuszczony pierwszy moduł – Recon) zaburzyła równowagę sił we wszechświecie :-). Ze zwykłej gry propagandowej, która ma nakłonić młodych amerykanów do wstąpienia w szeregi U.S.Army stała się pretendentem do najlepszej gry akcji tego roku. A na dodatek począwszy od października będzie rozpowszechniana za darmo m.in. w wojskowych punktach werbunkowych oraz będzie ją można bezpłatnie pobrać z Internetu.