Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 sierpnia 2002

Madden NFL 2003 jutro w sklepach

Łosiu, 11 sierpnia 2002, 17:20

Oficjalna strona kolejnej części słynnej sportowej serii firmy Electronic Arts - Madden NFL 2003, została zaktualizowana o długo oczekiwaną wiadomość. Mianowicie już jutro, 12 sierpnia, Madden NFL 2003 trafi do zachodnich sklepów w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox, PlayStation 2, PlayStation, GameCube oraz GBA.

Bikini Karate Babes – nowa jakość bijatyk…nie raczej wielki żart

Łosiu, 11 sierpnia 2002, 17:02

Czego to nie wymyślą, żeby zainteresować ludzi swym produktem i zarobić. Mało znany zespół developerski (na tyle mały, że nie udało mi się ustalić jego nazwy :-) zajął się bowiem stworzeniem dość nietypowej bijatyki o bardzo wymownym tytule - Bikini Karate Babes. Tekst reklamowy tej, hmmm powiedzmy interesującej produkcji brzmi „The world's first Bikini Fighting Game” :-).

Demo Stronghold: Crusader

Fajek, 11 sierpnia 2002, 15:36

Stronghold: Crusader (Twierdza: Krucjata) to sequel świetnej gry strategicznej Stronghold (w Polsce Twierdza), tym razem przenoszący nas do świata Bliskiego Wschodu w epoce wypraw krzyżowych (XI – XII wiek). Podobnie jak poprzednik, Stronghold: Crusader jest określany mianem „symulator twierdzy”.

Beach Life - tłumaczenie w toku
Beach Life - tłumaczenie w toku

Fajek, 11 sierpnia 2002, 14:45

Prace nad polską wersją plażowego hitu BEACH LIFE idą w firmie Cenega Poland pełną parą! Okazuje się jednak, że Warszawa nie jest jedynym miejscem, w którym toczą się prace nad lokalizacją.