Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 sierpnia 2002

Multiplayer Beta Test Demo - Delta Force: Black Hawk Down

Łosiu, 4 sierpnia 2002, 12:07

Zgodne ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, firma Novalogic udostępniła Multiplayer Beta Test Demo swej nadchodzącej produkcji - Delta Force: Black Hawk Down. Przypominam, że jest to kolejna, czwarta gra z serii Delta Force. Jej akcja oparta została na autentycznych wydarzeniach związanych z operacjami wojskowymi „Restore Hope” oraz „Task Force Ranger”, które miały miejsce w 1993 roku w Somalii.

Wskrzeszenie Tribes 2, Tribes Fast Attack wstrzymany, Tribes 3 w produkcji...

Łosiu, 4 sierpnia 2002, 11:26

Wraz ze śmiercią słynnego i legendarnego zespołu Dynamix firma Sierra jakby na pewien czas straciła zainteresowanie znakomitą taktyczną grą akcji przeznaczoną do rozgrywki wieloosobowej - Tribes 2. Między bogiem a prawdą, gdyby nie naciski całkiem sporej społeczności graczy i wysiłki zespołu Garage Games składającego się głównie z byłych pracowników Dynamix’a, gra nie otrzymywałaby wparcia, patchy, itp. Jak okazało się na początku tego roku Sierra postanowiła stworzyć nową grę z serii Tribes zatytułowaną Tribes Fast Attack. Miała ona być bardziej, nazwijmy to „komercyjna”, tzn. kampania single player, mniejsze mapy, szybsza rozgrywka, – czyli większe grono potencjalnych graczy i tym samym nabywców. To, co miało być plusem nowej gry przyczyniło się do jej upadku. Firma Sierra ujawniła, bowiem, że wstrzymuje prace nad Tribes Fast Attack i zamierza ponownie, począwszy od końca września tego

Atrox, gra aspirująca do miana „następca Starcrafta” we wrześniu trafi do naszych sklepów

Łosiu, 4 sierpnia 2002, 09:21

Firma MarkSoft poinformowała, że już we wrześniu bieżącego roku do naszych, rodzimych sklepów trafi strategia czasu rzeczywistego – Atrox. Należy tu powiedzieć, że gra wzorowana jest na takim sławnym RTS-ie jak Starcraft, a zachodnie serwisy określiły ją mianem: PC Gamer - „Gra RTS starej szkoły.”, Gamepage.co.uk - „Gra taktyki i strategii, ataku i kontrataku.”, PC Utilities - „Atrox całkowicie zastępuje wszystkie inne gry typu RTS.”

Tremors – komputerowa adaptacja słynnego horroru w 2003 roku

Robal, 4 sierpnia 2002, 08:55

Grupa Rock Solid Studios podała do publicznej wiadomości informację o rozpoczęciu prac nad przygodową grą akcji Tremors. Tytuł ten będzie niemal w całości oparty na kultowym horrorze o tym samym tytule, stworzonym przez Universal Pictures oraz Stampede Entertainment.

Oficjalna strona Stronghold: Crusader otwarta

Robal, 4 sierpnia 2002, 08:39

Firma Gathering of Developers powołała do życia oficjalną witrynę w całości poświęconą grze Stronghold: Crusader, której producentem jest grupa Firefly Studios. Na stronie tradycyjnie: trochę ciekawych informacji o tym projekcie, screenshoty, tapety oraz forum.