Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 sierpnia 2002

Another War 2 w produkcji!

Sznur, 26 sierpnia 2002, 19:24

Ta niespodziewana informacja wcale nie jest taka zaskakująca. Pierwsza część gry, która ujrzała światło dzienne w maju, trafiła w gusta szerokiej rzeszy miłośników. Pełna humoru opowieść o przygodach grupy awanturników wędrujących przez całą Europę w środku zawieruchy II Wojny Światowej z pewnością musiała znaleźć uznanie wśród graczy, które zaowocowało pracami nad kontynuacją w postaci Another War 2. Udało nam się przeprowadzić krótką rozmowę z przedstawicielem Mirage Interactive, który w zarysie przedstawił, jakich zmian można się spodziewać po sequelu.

I.G.I 2 - wywiad

Fajek, 26 sierpnia 2002, 16:40

Redakcja witryny ActionTrip spotkała się z jednym członków ekipy pracującej nad grą Project IGI 2: Covert Strike, w celu przeprowadzenia wywiadu. Pan Henning Rokling, odpowiedział na szereg interesujących pytań związanych z omawianą aplikacją - poniżej znajdziecie jedno z nich, dotyczące fabuły gry.

ECTS startuje w czwartek

Sznur, 26 sierpnia 2002, 16:09

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia tegorocznej edycji największych w Europie targów elektronicznego przemysłu rozrywkowego – ECTS 2002. Po zeszłorocznej klęsce, spowodowanej wycofaniem się największych firm z branży komputerowej (Microsoft i Sony) oraz wielu wydawców gier (Electronic Arts, Activision, Eidos, Infogrames, Codemasters, THQ) mogło się wydawać, że formuła ECTS wypaliła się. Jednak organizację tegorocznych ECTS przejęła firma CPM Europe Ltd., która ponownie zachęciła większość światowych firm do pokazania się w Europie.

Własne Strony WWW dla czytelników GRY-OnLine

Soulcatcher, 26 sierpnia 2002, 15:27

Od dnia dzisiejszego aktywna jest nowa usługa w przeznaczona dla czytelników GRY-OnLine będących klubowiczami MayClub - Własna Strona WWW.

Icewind Dale 2 PL - opóźnienie!

Łosiu, 26 sierpnia 2002, 14:36

Planowana na początek września premiera polskiej wersji gry Icewind Dale 2 została przesunięta na 16 października. Opóźnienie jest spowodowane komplikacjami związanymi z procesem lokalizacji gry. Na pocieszenie, polski dystrybutor gry - firma CD Projekt - zapowiedziała, że w pudełku Icewind Dale 2 PL znajdzie się fantastyczny, bonusowy gadżet. O tym co to będzie dowiemy się już wkrótce.

BioWare wyróżniona!

Łosiu, 26 sierpnia 2002, 14:04

Firma BioWare Corp., znana chyba wszystkim zagorzałym fanom gier z gatunku cRPG, twórca słynnej serii Baldur's Gate oraz wydanego ostatnio Neverwinter Nights, została włączona w poczet 50 najlepiej rozwijających się firm technologicznych w Kanadzie. Szefowie firmy nie kryją zadowolenia i dumy z tego niewątpliwego wyróżnienia, zapewniając jednocześnie, że ich kolejna produkcja - Star Wars: Knights of the Old Republic, nie zawiedzie fanów gier cRPG.

Necromania: Trap of Darkness demo

Sznur, 26 sierpnia 2002, 13:32

Czeski zespół Darksoft pozazdrościł popularności Diablo II i postanowił sam stworzyć coś na jego podobieństwo. Wyszła z tego izometryczna gra akcji zatytułowana Necromania: Trap of Darkness utrzymana w mrocznej konwencji Dark Fantasy, gdzie rządzi przemoc i nie ma litości dla słabszych. Dla niecierpliwych dostępne jest już angielskojęzyczne demo.

Zapowiedź: Iron Storm

Fajek, 26 sierpnia 2002, 10:29

Iron Storm to trójwymiarowa gra akcji (shooter) z widokiem z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Akcja osadzona została w alternatywnej przeszłości. Jak zapewne wszyscy wiemy I Wojna Światowa rozpoczęła się w roku 1914 i skończyła w 1918. Jednak nie w przypadku wydarzeń opowiedzianych w Iron Storm...