Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 sierpnia 2002

LEM producentem i dystrybutorem ,,Modi i Nanna''
LEM producentem i dystrybutorem ,,Modi i Nanna''

Fajek, 2 sierpnia 2002, 16:18

LEM podjął się produkcji i dystrybucji gry ,,Modi i Nanna'', będącej dziełem polskiej grupy developerskiej ReSync. Firma ta (LEM) jest przekonana, że ta tytułowa, sympatyczna para bliźniąt o skandynawsko brzmiących imionach i wyglądzie właściwym plemionom wikingów, podbije wasze serca tak samo jak uczynił to ,,Kangurek KAO''.

Kosmiczna strategia StarShift

Sznur, 2 sierpnia 2002, 15:03

Kanadyjski producent Codeco pracuje nad turową grą strategiczną StarShift: The Zaran Legacy. Jak sam tytuł wskazuje będzie to strategia kosmiczna, wzorowana na takich klasykach gatunku jak Master of Orion II czy Star Control 3, przeznaczona jednak do rozgrywki sieciowej.

Demo DOOM III za dwa tygodnie

Sznur, 2 sierpnia 2002, 13:02

id Software nieustannie podgrzewa atmosferę wokół DOOM III, raz na czas rzucając jakieś informacje lub screeny. Nadchodzi jednak chwila, w której przyjdzie nam na własne oczy ujrzeć to cudo. Pierwszą publiczną demonstrację DOOM III zapowiedziano na konferencję QuakeCon 2002, która rozpocznie się za dwa tygodnie.

Kto zagra w Pro Surfer?

Soulcatcher, 2 sierpnia 2002, 12:47

Firma Activision opublikowała pełną listę utworów, jakie znajdą się w grze Kelly Slater's Pro Surfer. Pro Surfer dostępny będzie jeszcze tego lata na wszystkie konsole nowej generacji.

Nie będzie Skies of Arcadia na PS 2

Soulcatcher, 2 sierpnia 2002, 12:18

Firma Sega podała do wiadomości publicznej informację, że jest zmuszona jak na razie przerwać wszystkie prace, nad tworzeniem gry Skies of Arcadia na konsolę PlayStation 2. Za przyczynę takiego postępowania, producent podał, że woli skupić się bardziej na stworzeniu powyższego tytułu na platformę GameCube, aby w jak największym stopniu dopracować produkt.

Recenzja: Crazy Taxi

Fajek, 2 sierpnia 2002, 12:00

Czy marzyłeś kiedyś o karierze... taksówkarza? Nie jest to łatwa robota. Chcąc zarobić trochę grosza jako taryfiarz, będziesz musiał się wykazać nie lada odwagą i sprytem!

Nowa odsłona strony Rise of Middle Kingdom

Robal, 2 sierpnia 2002, 10:04

Firma Sierra Entertainment zawiadomiła, że oficjalna strona dedykowana grze Emperor: Rise of Middle Kingdom przeszła małą przebudowę. Teraz odwiedzający witrynę będą mieli dostęp do większej ilości informacji związanych z tym projektem, galerii screenshotów oraz nowego traileru prezentującego Rise of Middle Kingdom.

Oficjalna strona AquaNox: Revelation otwarta

Robal, 2 sierpnia 2002, 09:51

Firma Massive Development poinformowała o otwarciu oficjalnej strony w całości poświęconej grze AquaNox: Revelation. Na witrynie znajdziemy ogólne informacje o tym tytule, galerię screenshotów, opisy postaci oraz forum, na którym możemy zadać pytania twórcom.

Czterej Jeźdźcy Apokalipsy z 3DO - nowy wymiar słowa „Przemoc”

Łosiu, 2 sierpnia 2002, 09:49

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma 3DO na konferencji Comic-Con International przedstawiła pierwsze informacje o swym nadchodzącym i całkowicie nowym tytule - Four Horsemen of the Apocalypse. Muszę przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie (oraz krwawo) i będzie to jakaś odmiana biorąc pod uwagę dotychczasowy dorobek 3DO, w stylu część III, IV, V, itd. Four Horsemen of the Apocalypse to gra akcji zrealizowana w konwencji horroru i jak mówi sam tytuł zawierająca motywy biblijne – tak na marginesie te najstraszniejsze...

Odezwa do rekrutów – America’s Army: Marksmanship Pack wyszedł!

Łosiu, 2 sierpnia 2002, 08:38

Zapowiadany od pewnego czasu kolejny moduł/dodatek do gry America's Army: Operations został w końcu wydany i możecie go pobrać z naszego działu Pliki. Przypominam, że pierwszy moduł gry nosi podtytuł Recon i oferuje jednie możliwość stania się zwykłym żołnierzem armii amerykańskiej. Dzięki Marksmanship Pack możecie przejść pierwsze z trzech szkoleń specjalistycznych i zostać snajperem. Kolejne dwa, tj. Airborne School, Ranger School zawarte zostaną w trzecim, ostatnim module, który ma pojawić się pod koniec sierpnia.

3DO podnosi się z finansowych czeluści......i ujawnia drugi dodatek do Heroes of Might & Magic IV oraz prawdopodobnie Heroes of Might & Magic V

Łosiu, 2 sierpnia 2002, 08:34

Firma 3DO przedstawiła raport finansowy dotyczący pierwszego kwartału tego roku fiskalnego zakończonego 30 czerwca. Okazuje się, że zysk netto firmy wyniósł 4,7 miliona dolarów (0,04 dolara na akcję), co w porównaniu z tym samym okresem zeszłego roku jest niewątpliwym sukcesem. Przypominam, że w pierwszym kwartale zeszłego roku firma poniosła straty w wysokości 9,5 miliona dolarów netto (0,20 dolara na akcję). Przy okazji ujawniono, że pod koniec b.r. pojawi się pierwszy dodatek do Heroes of Might and Magic IV o podtytule The Gathering Storm, drugi w drugim kwartale 2003 roku, a kolejna gra z tej serii (z pewnością Heroes V) w 2004 roku.