Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 sierpnia 2002

Potęga PlayStation 3...

Łosiu, 10 sierpnia 2002, 15:51

Inżynierowie z trzech firm IBM, Sony oraz Toshiba przedstawili pierwsze, wstępne informacje dotyczące swojego najnowszego procesora noszącego nazwę „Cell”. Informacja ta jest o tyle ciekawa dla nas, graczy, ponieważ procesor ten zostanie użyty w kolejnej konsoli firmy Sony - PlayStation 3. Jego potencjalne możliwości są doprawdy imponujące i plasują się na poziomie - „ponad 1000000000000 obliczeń na sekundę (1 teraflop), 100 razy szybszy niż Pentium 4 z zegarem 2.5GHz”.

Pro Race Driver - kolejne demo

Fajek, 10 sierpnia 2002, 12:20

Serwis Blackhole Motorsports opublikował kolejne demo gry autorstwa Codemasters – Pro Race Driver. Niestety, ponownie nie jest to jeszcze demo oficjalne, jednak diametralnie różni się od tego, które mieliśmy okazję zobaczyć kilka miesięcy temu.

Multiplayer demo Chrome - za czy przeciw?

Łosiu, 10 sierpnia 2002, 10:22

Chrome - najnowsza super-produkcja pochodząca z rodzimej firmy Techland, wzbudza olbrzymie emocje pośród graczy. Trzeba przyznać, że w głównej mierze są to reakcje pozytywne, jednakże pojawiają się też głosy sceptyczne. Przyczyną tego faktu niewątpliwie jest to, że po za szumnymi zapowiedziami i nie powiem, całkiem ładnymi screenami nie było nam dane zagrać w demo Chrome. Jednak i ta sytuacja ulegnie niedługo zmianie. Na oficjalnej stronie gry trwa, bowiem publiczne głosowanie - „Czy chcesz, żeby multiplayer’owe demo Chrome zostało wydane?”. Wydaje mi się, że dalej chyba już nie muszę nic pisać, zapraszam do oddania głosu.

The Sims: Face Factory w sklepach – przenieś w końcu swą twarz do wirtualnego świata

Łosiu, 10 sierpnia 2002, 10:22

Fani symulacji ludzkiego życia - The Sims - mogą już rozglądać się po zachodnich sklepach w poszukiwaniu najnowszego dodatku do tej serii - The Sims: Face Factory. Jego autor firma Abacus Software podała do wiadomości, że powędrował on do sklepów. Przypominam, że firma Abacus Software, znana jest przede wszystkim z tworzenia bardzo dobrych dodatków do realistycznych symulatorów typu Microsoft Flight Simulator czy Microsoft Train Simulator, a sam add-on - Face Factory - daje nam wyjątkową możliwość zaimplementowania do gry własnej twarzy.

Conflict: Desert Storm PL we wrześniu w sklepach

Fajek, 10 sierpnia 2002, 00:10

Firma LEM informuje Państwa, że za sprawa studia Pivotal Games oraz firmy SCI, dawno oczekiwana gra Conflict: Desert Storm PL ukaże w Polsce się poza wersją na PC CD (w polskiej wersji językowej) również na takie platformy jak XBOX oraz PS2 - niestety wydania te będą w angielskiej wersji językowej.

Moto GP i Zanzarah w poniedziałek trafią do polskich sklepów

Fajek, 10 sierpnia 2002, 00:05

Już 12 sierpnia (poniedziałek) za sprawą wydawnictwa LEM do sprzedaży trafią dwie nowe gry na PC CD: Moto GP: The Ultimate Racing Technology oraz Zanzarah: The Hidden Portal. Cena na obie gry wynosi 99 PLN.