Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 sierpnia 2002

A Fistful of Gold - kolejna ciekawa propozycja rodem z Polski

Łosiu, 16 sierpnia 2002, 14:39

Kolejna w tym tygodniu Polska grupa developerska zrobiła nam miłą niespodziankę. Mianowicie zespół Rebelmind, ujawnił, że pracuje nad oryginalną strategią czasu rzeczywistego z elementami innych gatunków (w tym głównie gier przygodowych i cRPG), zatytułowaną A Fistful of Gold. Pytacie - a na czym będzie polegała jej oryginalność? Zacznijmy od samego pomysłu i miejsca akcji. Otóż, rzecz toczy się w świecie będącym mieszanką średniowiecza i dzikiego zachodu, gdzie nauka i technika stoi na znacznym poziomie, znane są różne dziwaczne urządzenia, bronie i latające machiny. Świat ten zamieszkują także fantastyczne bestie.

Recenzja: Delta Force - Task Force Dagger

Fajek, 16 sierpnia 2002, 14:15

Delta Force: Task Force Dagger to samodzielny dodatek do trzeciej części znanej serii taktycznych gier akcji z firmy NovaLogic - Delta Force: Land Warrior. Gracz może przejąć kontrolę nad żołnierzami należącymi do jednego z dziesięciu oddziałów.

Quakecon 2002

Fajek, 16 sierpnia 2002, 12:05

Za „wielką wodą” rozpoczęła się impreza pod nazwą Quakecon 2002 – największa na świecie impreza dotycząc gier spod znaku id, poruszająca temat multiplayer’a.

Ogłoszenie: Realizacja zamówień czasowo wstrzymana (16/08/02)

Redakcja GRYOnline.pl, 16 sierpnia 2002, 10:14

Uprzejmie informujemy, że w związku z wizytą papieża, Jana Pawła II, w Krakowie, realizowanie zamówień, tj. wysyłka gier, gadżetów klubowych, itp., zostaje wstrzymana do poniedziałku - 19/08/2002. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, alby wszystkie zaległe zamówienia zostały zrealizowane w poniedziałek.

Mali Szpiedzy już w sklepach

Robal, 16 sierpnia 2002, 10:13

Disney Interactive powiadomił, że dwie gry z serii Spy Kids a mianowicie Spy Kids: Challenger na Game Boy Advance oraz Spy Kids: Mega Mission Zone na PC pojawiły się już w sprzedaży. Obie gry są w całości oparte o film pod takim samym tytułem. W Spy Kids przejmujemy kontrolę nad dwójką sprytnych dzieciaków, których zafascynowała pełna niebezpieczeństw praca szpiega. Wyposażeni w najnowsze cuda techniki wyruszają w na podbój całego świata rozwiązując po drodze liczne zagadki. Cena detaliczna wersji na GBA wynosi 29.99$, natomiast na PC zaledwie 19.99$. W chwili obecnej nie wiadomo czy któraś z wersji gry Spy Kids pojawi się na rynku polskim.

Oficjalna strona J.C. Dark Angel

Robal, 16 sierpnia 2002, 09:51

Firma Sierra Interactive powołała do życia oficjalną stronę w całości zadedykowaną grze James Cameron's Dark Angel. W chwili obecnej na witrynie znajdziemy kilka bardzo króciutkich informacji o tym tytule, zaledwie cztery screenshoty oraz jeden trailer. J.C. Dark Angel pojawi się pod koniec bieżącego roku jedynie na platformy Xbox oraz PlayStation 2.

Aliens vs Predator 2: Primal Hunt w sklepach

Łosiu, 16 sierpnia 2002, 09:04

Fani Obcych, Predatorów i osaczonych żołnierzy Marines szykujcie się. Oficjalny dodatek do jednej z najlepszych gier akcji ubiegłego roku Aliens vs Predator 2 trafił dziś do zachodnich sklepów. W Polskich sklepach Aliens vs Predator 2: Primal Hunt będzie można kupić już 19 sierpnia w cenie 49 PLN dzięki firmie Play It. Przyznam, że ja też z niecierpliwością czekam na ten tytuł, tylko jest jeden mały problem - tym razem to na pewno padnę na serce....:-)

Medieval: Total War - GOLD

Łosiu, 16 sierpnia 2002, 08:11

Nie narażę się chyba zbyt wielu graczom, jeżeli powiem, że jedna z nielicznych w ostatnim czasie strategii „realistycznych” została ukończona i 20 sierpnia znajdzie się w zachodnich sklepach. Chodzi mi rzecz jasna o kontynuację przeboju sprzed kilku lat – Shogun: Total War, tym razem z akcją osadzoną w średniowiecznej Europie i oczywiście znacznie unowocześnioną - Medieval: Total War.