Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 sierpnia 2002

Beach Life na żywo

Sznur, 28 sierpnia 2002, 17:53

Dzięki uprzejmości zespołu Deep Red Games, producenta gry Beach Life, będziemy mieli okazję zobaczyć najnowszy hit Eidos Interactive w akcji. Specjalnie dla graczy nie mogących się doczekać premiery Beach Life, polski dystrybutor - Cenega Poland, udostępnił na swoim serwerze dwa filmy z gry. Nagrzana plaża, gorące podrywy i chłodna woda w hotelowym basenie - taka mieszanka musi być wybuchowa! Chcecie się o tym przekonać? Zapraszamy do pobrania filmów.

Patch do Disciples II: Mroczne Proroctwo

Sznur, 28 sierpnia 2002, 17:41

Wszystkich posiadaczy gry Disciples II: Mroczne Proroctwo zapraszamy do pobrania łatki przywracającej funkcjonowanie przycisku MAPA w edytorze map. Plik zajmuje jedynie 80KB i możecie go pobrać z naszego działu plików oraz witryny CD Projekt.

Chessmastery pojechały do sklepów

Sznur, 28 sierpnia 2002, 17:24

Ubi Soft wysłał do sprzedaży najnowszą edycję programu szachowego – Chessmaster 9000. Równocześnie, pod nazwą Chessmaster, w sklepach pojawiła się pierwsza konsolowa wersja tego programu przeznaczona na Game Boy Advance.

Atrakcyjna powakacyjna oferta firmy LEM

Łosiu, 28 sierpnia 2002, 15:36

Po wakacyjnym letargu czas na przebudzenie - z duchem tych słów firma LEM przygotowała dla graczy miłą niespodziankę. W ciągu kolejnych czterech miesięcy tego roku staniemy się świadkami wielu ciekawych premier, hitowych kolekcji i kolejnych części popularnych brandów. Na początek, 2 września wydane zostaną trzy gry. Najpierw Red Faction i Głupki z Kosmosu PL - czyli tytuły cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem graczy. Gry dostępne będą teraz w nowej niższej cenie 29.90 PLN. Trzecią grą będzie Evil Twin: Kroniki Cypriena - za 19,90 PLN. Wszystkie gry zostaną wydane w pudełku nowego typu, które na rynku amerykańskim nosi nazwę WALMART. To jeszcze nie koniec...

Internetowa wersja TOCA Race Driver do pobrania!

Sznur, 28 sierpnia 2002, 13:28

Już dziś możesz zagrać w jedną z najnowszych produkcji firmy Codemasters. Gra TOCA Race Driver w internetowej wersji jest dostępna na stronie Codemasters oraz na serwerze FTP firmy CD Projekt (3,4 MB). Do wyboru mamy cztery samochody, które znajdą się również we właściwej grze. TOCA Race Driver zostanie wydane w pierwszej kolejności na platformę PS2 (18 września) w wersji angielskiej, a następnie w wersji na komputery klasy PC w listopadzie, w polskiej wersji językowej.

Operacja Pustynna Burza rozpoczęta

Fajek, 28 sierpnia 2002, 13:23

Jak podaje firma LEM, dziś rano o 10:00 rozpoczęła się operacja PUSTYNNA BURZA. Weź w niej udział! Wszelkie informacje na temat możliwości poboru do elitarnych oddziałów SAS, znajdziesz na: www.conflict.lem.com.pl.

Udostępniono demo Soldiers of Anarchy

Sznur, 28 sierpnia 2002, 13:08

JoWooD wypuścił wersję demonstracyjną gry Soldiers of Anarchy. Jest to trójwymiarowa strategia czasu rzeczywistego, nad którą pracuje niemiecki zespół Silver Style, twórcy znanego również u nas Gorasula.

Co zaprezentuje Buka na targach ECTS?

Robal, 28 sierpnia 2002, 09:44

Rosyjski wydawca gier, Buka Entertainment zapowiedział, że na tegorocznych targach ECTS zaprezentuje pięć nowych gier na PC.

Sam & Max 2 w 2004 roku

Łosiu, 28 sierpnia 2002, 08:13

No, nareszcie firma LucasArts zaczyna zmierzać dobrym kierunku. Po kilku latach wydawania gier, że się tak wyrażę „średniej jakości”, a już na pewno gorszych niż to miało miejsce w połowie lat 90-tych, LucasArts wraca na stare i jakże atrakcyjne „śmieci”. Po zapowiedzi Full Throttle II (która nawiasem mówiąc spotkała się z ogromnym entuzjazmem), przyszła kolej na drugą odsłonę kolejnego z dawnych przebojów. Tym razem jest to sequel klasycznej i nieźle zakręconej gry przygodowej z 1993 roku - Sam & Max (muszę się pochwalić, że nie omieszkałem jej wówczas ukończyć :)

Icewind Dale II w zachodnich sklepach

Łosiu, 28 sierpnia 2002, 08:09

Zgodnie z planem i ku uciesze wszystkich fanów gatunku cRPG - Icewind Dale II - trafiło do zachodnich sklepów. Przypominam, że tytuł ten jest dziełem słynnego już duetu firm Interplay oraz Black Isle Studios. Przy okazji chciałem zapewnić, że gra warta jest uwagi. Miałem okazję zapoznać się z jej wersją beta (tą samą, na podstawie której Soulcatcher sporządził beta test Icewind Dale II) i całkowicie podzielam jego spostrzeżenia. Nie ma to jak stary, dobry silnik „Infinity Engine” i mroźne krainy świata Forgotten Realms – to jest to, co tygryski lubią najbardziej...