Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 sierpnia 2002

Mistrzostwa Polski w Warcraft III

Fajek, 15 sierpnia 2002, 12:39

Wczorajszy turniej dziennikarzy jest inauguracją większego wydarzenia. A mianowicie Mistrzostw Polski Warcraft III – jednego z największych hitów tego roku. Mimo krótkiego czasu od premiery gra zdobyła już spore grono wielbicieli zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Aby dodatkowo uatrakcyjnić zabawę, firma CD Projekt postanowiła zorganizować Oficjalne Mistrzostwa Polski Warcraft III.

Ogłoszenie: Realizacja zamówień czasowo wstrzymana (15/08/02)

Redakcja GRYOnline.pl, 15 sierpnia 2002, 10:11

Uprzejmie informujemy, że w związku z wizytą papieża, Jana Pawła II, w Krakowie, realizowanie zamówień, tj. wysyłka gier, gadżetów klubowych, itp., zostaje wstrzymana do poniedziałku - 19/08/2002. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, alby wszystkie zaległe zamówienia zostały zrealizowane w poniedziałek.

Duke Nuken Advance w sprzedaży

Robal, 15 sierpnia 2002, 10:10

Firma Take-Two Interactive Software rozpoczęła właśnie sprzedaż na terenie Ameryki Północnej gry Duke Nukem Advance. Gra obecnie dostępna jest jedynie na platformę Game Boy Advance, zaś producent, grupa Torus Gamet, nie podjął jeszcze decyzji dotyczącej ewentualnych konwersji na inne platformy sprzętowe.

Top 10 gier w US (15/08/02)

Robal, 15 sierpnia 2002, 09:40

Na najnowszej liście dziesięciu najlepiej sprzedających gier w Stanach Zjednoczonych w okresie pomiędzy 28 lipca a 3 sierpnia nie pojawiła się praktycznie żadna nowa pozycja względem poprzedniego notowania. Pierwsze dziesięć miejsc bezpardonowo okupują te same gry, co poprzednio. Widzimy natomiast, że pierwsza trójka zmieniła się, a to za sprawą pojawienia się na drugim miejscu gry Neverwinter Nights, której wydawcą jest firma Infogrames.

Mistrzostwa Warcraft III dziennikarzy – WYGRALIŚMY!!!

Łosiu, 15 sierpnia 2002, 09:18

No, może nie całkiem :-). Pierwsze miejsce zajął reprezentant Clicka (ale to prawie profesjonalny gracz z battlenet i się nie liczy :-), a Fajek, nasz mistrz, uplasował się na pozycji drugiej (czyli, mówiąc w skrócie wygrał :-). Przypominam, że w mistrzostwach wzięło udział dwunastu przedstawicieli redakcji gazet i serwisów poświeconym grom komputerowym.