Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 sierpnia 2002

Nowe oblicze Championship Managera

Mariusz Klamra, 24 sierpnia 2002, 14:03

Po 10 latach świetnej passy seria Championship Manager firmy Sports Interactive ma zyskać nowe oblicze, a konkretnie nowe logo. W nadciągającym Championship Manager 4 nie zobaczymy już tradycyjnej pisanej czcionki, lecz ...

dozwolone od lat osiemnastu...

Mariusz Klamra, 24 sierpnia 2002, 12:58

Jeśli widok pięknych kobiet tańczących przy rurze budzi w Was moralny niepokój, to lepiej nie czytajcie dalej tej wiadomości. Nowa produkcja firmy Kaboom, gra Private Dancer, podejmuje tą trudną społecznie tematykę stawiając sobie za cel zaprezentowanie graczom wszystkich wdzięków pięknych dziewczyn parających się tym uroczym zawodem. Nie ma to być jednak klasyczna C-klasowa produkcja soft-porno, lecz tytuł dość ambitny, za czym przemawia osoba twórcy gry oraz dobór głównych bohaterek.

PlayStation 2 wkracza do Internetu

Sznur, 24 sierpnia 2002, 11:35

W przyszłym tygodniu rozpocznie się prawdziwa konsolowa rewolucja w Internecie, która może spowodować szybki wzrost liczby osób korzystających z sieci nawet o pół miliona do końca tego roku. Stanie się to za przyczyną firmy Sony, która od 27 sierpnia rozpocznie sprzedaż pierwszej partii kart sieciowych dla konsol PlayStation 2.

Oficjalny dodatek do Battlefield 1942 na początku 2003 roku

Mariusz Klamra, 24 sierpnia 2002, 11:16

Jak na pierwszy rzut oka można poznać, że gra to prawdziwy przebój? To proste – wystarczy informacja, że przed rozpoczęciem jej sprzedaży zaczęto już prace nad oficjalnym dodatkiem. Taka właśnie sytuacja jest w wypadku murowanego mega-hitu jesieni, gry Battlefield 1942.

Otwarte beta testy Z-Opolis

Sznur, 24 sierpnia 2002, 10:42

Firma PersistentWorldZ rozpoczęła publiczne beta testy swojego massive multiplayr online Z-Opolis. Jest ona nastawiona na typowo społeczny charakter rozgrywki, czym konkurować będzie z nadciągającym The Sims Online. W zamyśle producenta gra skierowana jest jednak do młodszej części internautów, oferując im po prostu niezmiernie rozbudowane miejsca do spotkań, rozmów i zabawy, zamiast zwyczajowego chata czy iRCa.

Oficjalna strona DAoC: Shrouded Island

Sznur, 24 sierpnia 2002, 10:06

Mythic Entertainment uruchomił oficjalną stronę Dark Age of Camelot: Shrouded Island, dodatku do ich massive muliplayer online cRPG. Na stronie znajdziecie ciekawą galerię screenów, opisy nowych ras i klas postaci oraz historię kontynentów, które pojawią się w grze.