Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 sierpnia 2002

Dzisiaj Papież na krakowskich Błoniach – zobaczcie i posłuchajcie

Soulcatcher, 18 sierpnia 2002, 12:40

Nawet jeżeli GRY-OnLine są wortalem czysto rozrywkowym to i tak ciężko nam jest nie napisać o tak wielkim wydarzeniu jak wizyta Jana Pawła II w Krakowie, szczególnie iż miejsce dzisiejszej Mszy Świętej oddalone jest od naszej redakcji o kilkanaście minut drogi na piechotę i już od wczoraj ciągną pod oknami naszej redakcji tłumy pielgrzymów.

Xbox Live – czyli kolejny krok Microsoft Corp. do panowania nad światem.

Soulcatcher, 18 sierpnia 2002, 11:45

Firma Microsoft ogłosiła oficjalnie iż dnia 15 Listopada 2002, w dniu pierwszych urodzin konsoli do gier Xbox, zostanie uruchomiony oficjalnie największy system służący go grania przez Internet za pomocą konsoli o nazwie Xbox Live.

A może by tak SETI GRY-OnLine Team?

Soulcatcher, 18 sierpnia 2002, 01:55

No właśnie. Dzisiaj przychodzi mi do głowy wiele dziwnych pomysłów. Jednym z nich jest stworzenie dobrowolnego zespołu z czytelników GRY-OnLine do liczenia wyników SETI. Co to jest SETI pewnie wielu z was wie ale i tak należą się wyjaśnienia tym co nie interesują się badaniami kosmosu.

Własne strony WWW dla czytelników GRY-OnLine i MayClub

Soulcatcher, 18 sierpnia 2002, 01:30

Redakcja GRY-OnLine dostaje naprawdę sporą ilość emaili dotyczących możliwości hostowania różnorakich stron internetowych i dodawania ich do Federacji GRY-OnLine. Emaili jest na tyle dużo że przyszedł czas aby sprawę rozwiązać raz a dobrze. Postanowiliśmy że skoro sprawa posiadania własnej strony internetowej jest dla was taka ważna to my spróbujemy pomóc wam rozwiązać ten problem.

Mad Max spotyka Smoki

Soulcatcher, 18 sierpnia 2002, 00:18

Nie jest to wiadomość ze świata gier lecz z kinowego ekranu. No to może powinienem zacząć tak „Wiecie fajny film widziałem wczoraj w kinie ...” a tytuł jego „Regin of Fire”.