Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 sierpnia 2002

Liga NASCAR 2002 - sezon 2001/2002 zakończony

Fajek, 6 sierpnia 2002, 15:13

Sezon 2001/2002 Polskiej Ligi NASCAR przechodzi do historii. Co prawda nie obyło się bez pomniejszych potknięć, ale - jak na pierwszy rok działalności Ligi - można go uznać za niezwykle udany.

Recenzja: Virtua Tennis

Fajek, 6 sierpnia 2002, 14:00

Virtua Tennis to PC-towa wersja jednej z najpopularniejszych gier sportowych stworzonych na konsolę SEGA DreamCast. W grze mamy okazję zmierzyć się z najsłynniejszymi tenisistami, jak Sampras, Moya czy Henman. Rozgrywki toczą się na słynnych kortach całego świata na różnych nawierzchniach (trawiaste, ceglaste, twarde i dywanowe), charakteryzujących się odmienną fizyką odbijania piłki.

PC-towa wersja The Lord of the Rings: The Two Towers wstrzymana?!!

Łosiu, 6 sierpnia 2002, 13:03

Taką tragiczną wiadomość zamieścił zachodni serwis IGN. Zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze informacjami powód wstrzymana produkcji The Lord of the Rings: The Two Towers jest, że się tak wyrażę, niezwykle błahy. Podobno zespół Ritual Entertainment poinformował firmę Electronic Arts, że może nie ukończyć gry w zakładanym terminie (tj. w czasie gdy zadebiutuje druga część trylogii J.R.R. Tolkiena), a ta w obliczu tego faktu zdecydowała się zawiesić produkcję.

Sea Dogs II - beta testy zakończone

Robal, 6 sierpnia 2002, 11:41

Grupa Akella ogłosiła, że właśnie zakończyła wszystkie beta testy nad grą Sea Dogs II i prawdopodobnie w połowie przyszłego miesiąca „złota płyta” z tym tytułem powinna powędrować do tłoczni.

Cubivore zapowiedziany na GameCube

Soulcatcher, 6 sierpnia 2002, 11:11

Dzięki firmie Atlus pod koniec listopada bieżącego roku na terenie Stanów Zjednoczonych powinna mieć miejsce premiera gry Cubivore na konsolę GameCube.

Rozpoczęte prace nad Pillage

Robal, 6 sierpnia 2002, 10:51

Brytyjska grupa Zed Two podała do wiadomości publicznej informację, że właśnie rozpoczęła prace nad nową grą akcji z elementami strategicznymi pod tytułem Pillage.

EMPiK TOP 10

Fajek, 6 sierpnia 2002, 10:20

Cotygodniowe zestawienie najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK nie powinno być zaskoczeniem, ponieważ dwa pierwsze miejsca okupują hity ostatnich kilku dygodniu – Warcraft 3 oraz GTA3.

Drugi dodatek do Tom Clancy's Ghost Recon w produkcji

Łosiu, 6 sierpnia 2002, 09:36

Moja fascynacja uporu z jakim niektórzy producenci i wydawcy gier pragną zataić informacje o swych nowych produkcjach ciągle rośnie. Firmy te praktycznie rzecz biorąc zawsze próbują utrzymać jak najdłużej ciszę wokół tego co przygotowują. Jak wiemy coś takiego udało się duetowi Redstorm/Ubisoft w przypadku gry The Sum of All Fears, o której istnieniu dowiedzieliśmy się dopiero na miesiąc przed jej premierą. Niestety tym razem obie te firmy poniosły klęskę, ponieważ na świat wydostała się informacja, że w produkcji znajduje się drugi dodatek do taktycznej gry akcji - Tom Clancy's Ghost Recon.

Shade: Wrath of Angels – konkrety o najnowszej grze Cenegi

Łosiu, 6 sierpnia 2002, 08:58

Przypominam, że w chwili kiedy firmy Black Element Software oraz Cenega zapowiadały tą grę nosiła ona tytuł Nefandus i tak na dobrą sprawę informacje, które przedstawiono nie dawały pełnego obrazu o niej. Obecnie, kiedy firma Cenega uruchomiła oficjalną stronę internetową Shade: Wrath of Angels, możemy już przedstawić cały obraz tej produkcji.

Icewind Dale II oraz Aliens vs Predator 2: Primal Hunt - GOLD

Łosiu, 6 sierpnia 2002, 08:54

Firma Interplay Entertainment oświadczyła, że produkcja Icewind Dale II ostatecznie dobiegła do końca. Podobnie rzecz ma się z dodatkiem do utytułowanego Aliens vs Predator 2. Serwis Gone Gold donosi bowiem, że Aliens vs Predator 2: Primal Hunt także został ukończony. Oba tytuły niedługo trafią do sklepów, a to oznacza, że fani obu tych produkcji mogą już przygotowywać się do szeregu nieprzespanych nocy.