Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 sierpnia 2002

Nagrody ECTS rozdane

Mariusz Klamra, 31 sierpnia 2002, 15:38

Tradycyjnie koniec wszystkich targów poprzedza rozdanie nagród. Nie inaczej było w tym tygodniu w Londynie, gdzie przyznano tytuły w kategoriach „Najlepsze na targach...” i „Najlepsze tegoroczne...”

Opóźnienia, nuda i brak etyki

Mariusz Klamra, 31 sierpnia 2002, 14:45

Niepokojące wieści nadchodzą na temat najgłośniejszych nadciągających tytułów z gatunku massive multiplayer online, takich jak Star Wars: Galaxies, Earth and Beyond i ShadowBane.

Kreatywny marketing

Mariusz Klamra, 31 sierpnia 2002, 14:38

Gołym okiem można zauważyć, że rozpoczynają się już wielkie przygotowania do sezonu świątecznego. Wydawcy gier zaczynają się bowiem prześcigać w coraz dziwniejszych pomysłach na promocję swoich tytułów. Niektóre z nich ocierają się o granicę zdrowego rozsądku.

Wydawnicza mapa tygodnia

Sznur, 31 sierpnia 2002, 12:04

Powoli w sprzedaży zaczynają pojawiać się coraz ciekawsze gry. Aż strach pomyśleć co zacznie się dziać we wrześniu, gdy na półki trafią takie pewniaki jak Battlefield 1942 czy Medieval: Total War. W tym tygodniu w kraju odnotowujemy jedną premierę (ale bardzo ciekawą), natomiast z pewnością wszystkich ucieszy to co wyszło na zachodzie.

Wszystkie zwierzaki – duże i małe...

Sznur, 31 sierpnia 2002, 11:01

Cenega Poland udostępniła najnowsze screeny z polskich wersji nadchodzących hitów: The Sims: Zwierzaki i Dino Island. Prace nad lokalizacją tych gier idą pełną parą i już dziś można zobaczyć jej efekty.

The Shadow of Zorro - premiera tuż tuż

Sznur, 31 sierpnia 2002, 10:00

Jak zapowiadaliśmy wcześniej, najnowsze gry CRYO jednak zostaną wydane w Polsce! Dowodem na to jest fakt, że już we wtorek - 3 września – do sklepów na terenie całego kraju trafi The Shadows of Zorro - kolejna gra francuskiej firmy przenosząca znaną legendę o odważnym, czarującym i sprawiedliwym bohaterze, znanym jako Zorro, na ekrany naszych komputerów.