Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 września 2002

Kolejkowanie plików do pobrania z GRY-OnLine

Soulcatcher, 1 września 2002, 03:44

Problemy z pobieraniem plików z serwisu GRY-OnLine przybrały ostatnio niepokojące rozmiary. Nasz darmowy serwer FTP przestał „wyrabiać się” pod natłokiem zapytań jakie składaliście próbując pobrać pliki, co w praktyce oznaczało praktycznie brak możliwości ściągnięcia sobie czegokolwiek. Postanowiliśmy w związku z tym przyspieszyć zakończenie prac nad Systemem do Kolejkowania Downloadu.

Zapraszamy na fantasy.gry-online.pl

Soulcatcher, 1 września 2002, 02:38

Z dużą przyjemnością zapraszam was nowy, dzisiaj otwarty, bardzo obszerny i ciekawy serwis wortalu GRY-OnLine pod nazwą Katedra. Serwis ten jest o wszystkim co jest związane z fantasy i fantasytyką. W związku z tym iż odebrało mi mowę gdy zobaczyłem ilość zebranych tam materiałów, oddaję głos przedstawicielom autorów ...

Wybierz się za darmo do kina z MayClub.

Soulcatcher, 1 września 2002, 01:09

Na dzień dzisiejszy tylko w Krakowie ale będziemy poszerzali systematycznie nasza ofertę. Miło mi więc zaprosić was do Krakowskiego Centrum Kinowego ARS, najbardziej chyba lubianego przez krakowian Minipleksu, dla klubowiczów MayClub czeka tam wiele atrakcji ...

www.GRY-OnLine.pl SETI Team

Soulcatcher, 1 września 2002, 00:20

Ruszyła oficjalna stronka www.GRY-OnLine.pl SETI Team czyli grupy czytelników GRY-OnLine zainteresowanych poszukiwaniem cywilizacji pozaziemskich przez analizę emisji radiowej kosmosu. Jeżeli wiesz o co chodzi lub temat ten cię zainteresował zajrzyj, poczytaj i baw się z nami.

Dzisiaj ostatni dzień wakacji.

Soulcatcher, 1 września 2002, 00:10

Tak, to o niestety prawda. Choć część szczęśliwych studentów ma jeszcze miesiąc laby, to w związku z sesją poprawkową i ogólnie przyjętym zwyczajem, ogłaszam oficjalnie iż czas powrotu do realnego życia właśnie nastąpił. Nie będę was dzisiaj, pogrążonych w smutku, nudził codziennymi newsami o grach lecz zrobimy sobie dzisiaj Dzień Nowości na GRY-OnLine”