Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 września 2002

Delta Force: Black Hawk Down - demo na dniach

Sznur, 4 września 2002, 17:34

Jak informuje Novalogic, sieciowe beta testy najnowszej części Delta Force: Black Hawk Down zakończyły się sukcesem. W związku z tym producent postanowił jeszcze w tym tygodniu wypuścić oficjalne multiplayer demo gry.

Różnice pomiędzy Toca Race Driver na PC i PSX2

Sznur, 4 września 2002, 17:16

Jak zapewniają producenci Toca Race Driver - czyli firma Codemasters, wersja na poczciwego „blaszaka” będzie znacznie ulepszona w porównaniu do tej, która pojawi się na konsolę PlayStation 2. Poniżej lista nowych opcji i dodatków, jakie posiadać będzie gra:

Nowe screeny z Lamborghini
Nowe screeny z Lamborghini

Fajek, 4 września 2002, 15:57

Rage zaprezentowało kolejną porcję screenów ze swojej najnowszej gry samochodowej – Lamborghini. Początkowo gra ta miała być dostępna jedynie na konsolę Xbox, jednak wiadomo już, że tytuł ten pojawi się również na Playstation 2 oraz GameCube.

Ace Golf na NGC nadchodzi
Ace Golf na NGC nadchodzi

Fajek, 4 września 2002, 15:25

Ace Golf na Nintendo Gamecube to dynamiczna symulacja golfa łącząca komiksowe postacie z realistycznym modelem gry i prostą obsługą. W wyniku tej mieszanki powstaje humorystyczna gra golfowa, która niewątpliwie spodoba się zarówno początkującym fanom wirtualnego sportu, jak i ekspertom w tej dziedzinie.

RollerCoaster Tycoon II - GOLD

Łosiu, 4 września 2002, 12:02

Jak podaje firma Infogrames, sequel jednej z najlepiej sprzedających się strategii ekonomicznych w historii - RollerCoaster Tycoon został ukończony, a płyta „Gold Master” znajduje się już w tłoczni. Oficjalny termin wydania RollerCoaster Tycoon II to połowa października.

NASCAR 2003 zapowiedziany

Fajek, 4 września 2002, 10:37

Firma Sierra Entertainment i Papyrus Racing Games zapowiedziała kolejną odsłonę swojego flagowego tytułu – NASCAR 2003 Season. Jak wiadomo seria ta uchodzi za jedną z najlepszych symulacji samochodowych.

Presto Studios - odejście u szczytu sławy

Łosiu, 4 września 2002, 08:18

San Diego Union Tribune przywitała nas bardzo złą i jednocześnie szokującą nowiną. Otóż firma Presto Studios, twórca trzeciej części przygodowej serii wszechczasów - Myst III: Exile, kończy swoją działalność. Wiadomość ta jest nie lada zaskoczeniem, nawet dla samych 21 pracowników firmy, ponieważ Presto Studios prosperuje prawidłowo, nie posiada żadnych długów finansowych, a przede wszystkim dysponuje olbrzymim potencjałem twórczym. W czym więc tkwi problem ?