Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 września 2002

Polski Battle Realms jutro w sklepach

Łosiu, 17 września 2002, 15:57

Firma LEM poinformowała, że po miesiącach oczekiwań spowodowanych problemami wydawcy związanymi z lokalizacją gry, w końcu jest – Battle Realms w polskiej wersji językowej. Ta trójwymiarowa gra strategiczna, z napisami w języku polskim już jutro znajdzie się w polskich sklepach w cenie 49 złotych. Należy tu dodać, że grę stworzył zespół Liquid Entertainment, składający się z ludzi, którzy pracowali nad serią Command & Conquer.

EMPiK Top 10 (17/09/02)

Łosiu, 17 września 2002, 14:43

Sieć sklepów EMPiK przedstawiła listę dziesięciu najchętniej kupowanych gier przez naszych rodaków w okresie od dziewiątego do piętnastego września. W 53 salonach sieci nadal (podobnie jak w zeszłym tygodniu) najchętniej kupowany jest - Operation Flashpoint: Resistance, a na drugiej pozycji znajduje się Grand Theft Auto 3. Na kolejnych miejscach mamy spore zamieszanie wywołane skokiem na pozycję trzecią - Zabawa z Kubusiem Puchatkiem: Puchatkowe Przyjęcie, oraz pojawieniem się nowości - Beach Life (pozycja siódma).

Login Point kończy działalność?

Sznur, 17 września 2002, 14:17

Popularny miesięcznik internetowy o tematyce rozrywkowej (gry, komputery i internet) Login Point na swojej stronie internetowej ogłosił, że zamierza zakończyć swoją działalność. Ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, a obecny skład redakcyjny rozpatruje opcje jakie im pozostały. Wszystko jednak wskazuje, że magazyn wstrzyma swoją działalność.

Incoming Forces - prace ukończone

Sznur, 17 września 2002, 13:20

Po wielu perypetiach związanych ze zmianą wydawcy, najnowsza gra Rage Software w wersji amerykańskiej - Incoming Forces - jest gotowa do tłoczenia. Współwydawcami gry zostały w końcu firmy Groove Games i Hip Interactive, które zamierzają wypuścić ją na rynek 23 września w cenie 19,99 USD.

The Longest Journey 2 - Czy powrócimy do Arkadii?

Void, 17 września 2002, 12:00

Kiedy kilkanaście miesięcy temu kończyłem wspólną podróż z panną April Ryan, miałem nadzieję, że dane mi będzie wrócić jeszcze do Arkadii. Jednakże, wraz z upływem czasu, producent gry, firma Funcom, zajęta pracami nad Anarchy Online, coraz goręcej zarzekała się na wszystkie norweskie świętości, że nie przewidują kontynuowania „The Longest Journey”. Jednego tylko nie wzięli pod uwagę: faktu, że gra sprzeda się aż tak znakomicie. Wyniki jakie osiągnięto, szczególnie na terytorium Stanów Zjednoczonych, gdzie z półek sklepowych zniknął kolejny już nakład, spowodowały, iż w siedzibie firmy w Oslo rozpoczęły się gorączkowe narady. I liczenie... Z informacji, które przeciekły na zewnątrz można wywnioskować jedno: Funcom rozpatruje jednak możliwość rozpoczęcia prac nad drugą częścią „The Longest Journey”.

Unreal Tournament 2003 - specjalne ruchy, patch...

Łosiu, 17 września 2002, 09:17

Oficjalne demo Unreal Tournament 2003 wyszło i jak widać, choćby po ruchu na naszym serwerze, cieszy się olbrzymią popularnością. Po początkowych zachwytach nad grafiką, ogólną grywalnością, broniami, mapami, itp., przyszedł czas na poznanie meandrów rozgrywki. Wszyscy starają się rozgryźć specjalne ruchy postaci zawarte w grze, w związku z tym radzę udać się na serwis 3dgpu.com, gdzie opublikowano listę specjalnych ruchów nadesłaną pocztą elektroniczną, przez jednego z graczy. Przy okazji, radzę pobrać też z naszego FTP, patch do wersji demo UT2003, który właśnie wypuszczono.

The Sims Online - kopalnia złota dla Electronic Arts

Łosiu, 17 września 2002, 09:07

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że gry z serii The Sims sprzedały się na świecie już w ponad 19 milionach egzemplarzy i tym samym są najpopularniejszym i najlepiej sprzedającym się cyklem w historii. Niedługo, bo prawdopodobnie w listopadzie pojawi się nowa gra z tej serii, tym razem przeznaczona do rozgrywki tysięcy graczy w sieci Internet - The Sims Online. Jest to rzecz jasna ogromna atrakcja dla rzeszy fanów wirtualnego życia, a także super okazja dla producenta i wydawcy, do zarobienia dużych pieniędzy. Firma Electronic Arts wydawca gry przekazała oficjalną informację, iż zawarła pierwsze multimilionowe kontrakty dotyczące The Sims Online. Mianowicie w świecie gry pojawią się restauracje giganta fast-foodów, firmy McDonald’s oraz komputery oparte o procesor Pentium IV firmy Intel. Co będzie dalej, buty firmy Nike i systemy operacyjne Microsoftu? - zobaczymy :-)

Demo No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way już dzisiaj

Solnica, 17 września 2002, 00:54

Oficjalne demo No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way udostępnione zostanie w sieci w ciągu najbliższych 24 godzin. Tym, jakże miłym oświadczeniem, uraczyła nas dzisiaj Sierra oraz Fox Interactive.

Sven Co-Op 2.0 Final

Solnica, 17 września 2002, 00:34

Światło dzienne ujrzała finalna wersja Sven Co-op 2.0 – MOD’a do nieśmiertelnego Half-Life’a, który pozwala między innymi na przejście oryginalnej gry w trybie cooperative.

Koniec beta testów angielskiej wersji Neocron’a

Solnica, 17 września 2002, 00:29

Zakończył się ostatni etap beta testów angielskiej wersji Neocron’a. Po wprowadzeniu niezbędnych zmian i poprawek, na co jej autorzy potrzebują kilku tygodni, gra ta trafi na półki sklepowe. Najwcześniej, bo w połowie przyszłego miesiąca w Wielkiej Brytanii i Francji a pod jego koniec również w USA. Jak do tej pory żaden z polskich dystrybutorów nie umieścił Neocron’a w swoich planach wydawniczych, tak wiec wszystkim zainteresowanym pozostaje jedynie zakup gry w jednym z zachodnich sklepów wysyłkowych.

Master of Orion III w listopadzie

Solnica, 17 września 2002, 00:23

Podana została data, kiedy to na półkach sklepowych powinien pojawić się Master of Orion III. Nastąpi to w okolicach 26 listopada 2002, plus/minus jeden tydzień.