Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 września 2002

„Raport mniejszości” czyli na co warto pójść do kina

Soulcatcher, 7 września 2002, 22:45

Już za dwa tygodnie na ekrany naszych kin wejdzie najnowszy film Stevena Spielberga pod tytułem Minority Report (polski tytuł - Raport mniejszości). Tylko z pozoru to kolejna sztampowa Hollywoodzka produkcja, ten film może was bardzo miło zaskoczyć.

„A teraz z innej beczki ... „ czyli coś lekkiego na sobotni wieczór
„A teraz z innej beczki ... „ czyli coś lekkiego na sobotni wieczór

Soulcatcher, 7 września 2002, 22:15

Lubicie humor spod znaku Monty Pythona? Bo ja tak, do moich ulubionych skeczy należy „Martwa papuga”. Znacie przypomnijcie sobie, nie znacie pośmiejcie się.

Wydawnicza mapa tygodnia (07/09/02)

Sznur, 7 września 2002, 09:39

Kończy się ostatni tydzień lata, a wakacyjne przygody powoli przechodzą w zapomnienie. Na szczęście będziemy mogli wrócić do tych wspomnień, chociażby z pomocą „plażowego” Tycoona - Beach Life, który właśnie wyszedł w na wyspach. W kraju odbyło się kilka premier, w tym kilka przeznaczonych dla dzieci oraz dwie „dla dojrzalszych” graczy. Miłośników serii Fallout z pewnością ucieszy pojawienie się długo oczekiwanej wersji polskojęzycznej, która ujrzała światło dzienne dzięki wysiłkom grupy fanów.

Asheron's Call 2: Fallen Kings Beta2 – dzisiaj oficjalny start.

Soulcatcher, 7 września 2002, 02:38

Dzisiaj w nocy (właśnie teraz gdy piszę) zaczyna się końcowa faza testowania, zapowiadanej na koniec tego roku, najnowszej gry Massive Multiplayer Online firmowanej przez Microsoft pod tytułem Asheron's Call 2: Fallen Kings. Gra zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie. Wasz niezawodny Soulcatcher właśnie uruchamia sobie klienta tej gry i w ciągu najbliższych dni dostaniecie, najpierw pojedyncze informacje, a później pełen beta test.

Beach Life - polska premiera 12 września

Soulcatcher, 7 września 2002, 00:43

Beach Life to, sądząc po reklamach (zresztą ładnych), symulator leżenia na plaży, ale to tylko pozory. Poza krągłymi kształtami modelek prezentujących grę, pod warstwą plażowej zabawy znajdziecie całkiem dobrą grę ekonomiczną z ładną grafika ...

Nowa Federacja GRY-OnLine

Soulcatcher, 7 września 2002, 00:29

Od 1 października 2002 zmienią się zasady korzystania ze stron Federacji GRY-OnLine. Postanowiliśmy wprowadzając programy motywujące mające podwyższyć i tak już wysoki poziom znajdujących się tam stron tematycznych.

Baldur`s Gate Dark Alliance PL na PS2 odwołany

Soulcatcher, 7 września 2002, 00:19

Firma CD Projekt z przykrością informuje graczy, że pomimo poniesionych kosztów związanych z lokalizacją Baldur`s Gate Dark Alliance dla konsoli PS2 oraz ukończenia prac nad polską wersją nie może wydać tej gry w Polsce.

IGI 2: Covert Strike - Chris Ryan z SAS konsultantem gry

Soulcatcher, 7 września 2002, 00:12

Firma Codemasters poinformowała o podpisaniu umowy z żołnierzem jednostek specjalnych SAS - (Special Air Service) Chrisem Ryan'em!