Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 września 2002

Revenant i Starfleet Command w najnowszym CD-ACTION

Sznur, 9 września 2002, 19:36

Do kiosków trafił już najnowszy, październikowy numer miesięcznika CD-ACTION, w którym na 148 stronach jak zwykle znalazło się mnóstwo ciekawych materiałów o grach. Na dołączonych płytkach CD zamieszczono dwie pełne wersje gier: czołówkę gatunku action RPG w postaci gry Revenant oraz doskonałą strategię kosmiczną Star Trek: Starfleet Command.

Wersje demo - co w najbliższych tygodniach...

Łosiu, 9 września 2002, 14:39

W nadchodzącym okresie, począwszy od końca tego tygodnia, a skończywszy w połowie listopada, światło dzienne ujrzy kilka wersji demonstracyjnych ciekawie zapowiadających się gier. Oficjalnie zapowiedziano bowiem wydanie wersji demo takich tytułów - Delta Force: Black Hawk Down, Mistmare, Raven Shield, Iron Storm, Breed, No One Lives Forever 2 oraz Hitman 2.

Oficjalna strona Colin McRae Rally 3

Łosiu, 9 września 2002, 14:39

Ruszyła oficjalna strona internetowa gry Colin McRae Rally 3. Premiera gry na konsolę PS2 została przewidziana na połowę października 2002, zaś na PC, (niestety) dopiero na przyszły rok. W oczekiwaniu na tą długo oczekiwaną chwilę możemy udać się do internetowego skarbca informacji o najnowszych rajdach na PS2 i PC. Strona prezentuje się znakomicie i oprócz standardowych informacji i screenów znajdziemy galerię samochodów występujących w grze Colin McRae Rally 3 w technologii Flash 3D.

Nowe cywilizacje w październiku

Sznur, 9 września 2002, 13:48

Infogrames poinformował, iż pod koniec października do sprzedaży trafią dwie gry ze słowem Civilization w tytule. Oprócz zapowiadanego już dodatku Civilization III: Play the World, gracze będą mogli również kupić wersję specjalną Civilization III Game of the Year Edition.

PLATOON na naszych komputerach w pełnej polskiej wersji językowej!

Łosiu, 9 września 2002, 13:39

Kolejna gra firmy Monte Cristo została oficjalnie dołączona do planów wydawniczych firmy Cenega Poland. Choć Platoon: The 1st Airborne Cavalry Division in Vietnam (bo o nim mowa) nie posiada oficjalnej licencji filmu Pluton Olivera Stone'a, śmiało można rzec, że jest na nim wzorowany. Platoon to strategia czasu rzeczywistego przedstawiająca losy dowódcy plutonu w Wietnamie, oparta o poprawiony, trójwymiarowy engine innej gry firmy Digital Reality - Haegemonia: Legions of Iron, nazwany przez twórców Walker. Będziemy walczyć z Viet Congiem, odnajdywać bazy wroga i korzystać z wyspecjalizowanych oddziałów. Podstawowymi zaletami gry mają jednak być realizm i grafika. Platoon pojawi się w polskich sklepach na przełomie 2002 i 2003 roku, w cenie 79 złotych i pełnej, polskiej wersji językowej.

Tenebrae, czyżby druga młodość Quake’a „jedynki”?

Solnica, 9 września 2002, 01:15

Być może tak, być może nie, w każdym bądź razie graficzne „atrakcje”, które wprowadza nowy, noszący nazwę Tenebrae tzw. MOD do tej gry może spowodować, iż spędzimy przy niej dodatkowe kilka(naście) godzin.

Heroes of Might & Magic IV - multiplayer patch już wkrótce

Solnica, 9 września 2002, 01:10

Jak wynika z informacji udostępnionych przez przedstawiciela New World Computing, jeszcze w tym tygodniu powinien pojawić się tzw. multiplayer patch do Heroes of Might and Magic IV.

Postal 2 dopiero w przyszłym roku

Solnica, 9 września 2002, 01:04

Wszyscy oczekujący na drugą część jednej z bardziej brutalnych gier, jakie kiedykolwiek powstały na komputery PC – Postal, będą musieli uzbroić się jeszcze w nieco cierpliwości. Gra ta trafi do sprzedaży kilka miesięcy później niż początkowo planowano, a nastąpi to w pierwszym kwartale 2003 roku.