Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 września 2002

Komunikat techniczny (13/09/02)

Sznur, 13 września 2002, 18:19

14 września, w sobotę, między godziną 11.00 a 14.00 serwis gier internetowych I-Gierki będzie niedostępny z powodu niezbędnych prac konserwacyjnych. Dokładnie chodzi o przeniesienie systemu gier do nowej lokalizacji, co w efekcie powinno znacznie poprawić szybkość ich ładowania i zwiększyć komfort rozgrywki. Dodatkowo, już wkrótce użytkownicy I-Gierek mogą spodziewać się zupełnie nowej szaty graficznej w obecnie dostępnych grach, oraz wprowadzenia kilu całkiem nowych zabaw.

LEM "ZDEWASTUJE" nasze komputery

Sznur, 13 września 2002, 14:47

Już wkrótce nasze komputery ulegną całkowitej DEWASTACJI, a to za sprawą firmy LEM, która poinformowała, że na przełomie roku 2002/2003 wyda w polskiej wersji językowej grę pod tytułem Devastation. W tym zdesperowanym świecie, przemoc panuje na ulicach, a gigantyczne korporacje mają na swoim użytku potężne i brutalne siły zbrojne. W mrokach przyszłości, nieliczna grupa partyzantów szykuje się do walki. Są uzbrojeni, wyszkoleni. Potrzebują już tylko przywódcy...

Larry 7 w eXtra Grze już 18 września

Sznur, 13 września 2002, 13:48

Już 18 września w serii eXtra Gra Wielkie Hity ukaże się dowcipna, erotyczna gra przygodowa Larry 7: Miłość na Fali. Gracz wciela się w rolę podtatusiałego podrywacza, który ma za zadanie uwiedzenie pięknej pani Kapitan wielkiego statku wycieczkowego. Oj, nie będzie łatwo!

Rozpoczynamy konkurs Beach Life

Sznur, 13 września 2002, 13:26

Wraz z firmą Cenega Poland rozpoczynamy konkurs związany z wakacyjną strategią Beach Life, która dopiero co wczoraj zawitała do polskich sklepów. Gra jest de facto symulatorem nadmorskiego kurortu w stylu „tycoon”, do którego twórcy podeszli z dużą dawką humoru, zachowując jednakże wszystkie mechanizmy ekonomiczne funkcjonowania takiego ośrodka.

Alien Artefact - Wywiad z twórcami „Another War”.

Łosiu, 13 września 2002, 11:42

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z nowym materiałem jaki pojawił się w dziale Publicystyka, tj. wywiadem z zespołem Alien Artefact, twórcami gry Another War. Porusza on nie tylko tematy związane z samym Another War, lecz także ujawnia szereg cech drugiej części gry. Zresztą, co ja tu będę mówił – najlepszą reklamą niech będzie cytat z wywiadu: „Prace nad Another War Zwei zbliżają się już powoli do końca. Gra bazuje na przerobionym enginie 2D, z lepszą grafiką, znacznie większym obszarem gry (pierwsza z trzech większych krain ma tyle lokacji, co prawie całe „Another War”!) i znacznie rozbudowaną inteligencją postaci. Styl gry pozostanie podobny.”

Top 10 gier w US (13/09/02)

Łosiu, 13 września 2002, 08:37

Na liście dziesięciu najlepiej sprzedających się tytułów w Stanach Zjednoczonych obserwujemy dość spore wahania i przepychanki. W okresie pomiędzy 24, a 31 sierpnia amerykanie nadal bardzo chętnie kupowali Warcraft III: Reign Of Chaos (pierwsza pozycja już od kilku tygodni) oraz „nieśmiertelne” The Sims oraz The Sims: Vacation (powrót na pozycję drugą i trzecią). Medieval: Total War stopniowo pnie się w górę i zajmuje już czwartą pozycję. Na miejscu szóstym pojawił się Icewind Dale 2.

Earth and Beyond - GOLD

Łosiu, 13 września 2002, 08:34

Jak oficjalnie podaje firma Electronic Arts, kosmiczny symulator przeznaczony do rozgrywki tysięcy graczy w sieci Internet - Earth and Beyond został ukończony. Przypominam, że jest on dziełem programistów z firmy Westwood Studios, znanych ze stworzenia niezapomnianej – Dune 2. Gra znajdzie się w amerykańskich sklepach 24 września, pozostaje jednak pytanie – Czy Earth and Beyond przyciągnie do siebie graczy? - bowiem dosłownie kilka dni temu pojawiły się w sieci informacje o tym iż, cytuję „...znacznie gorsza jednak od opóźnień może być słaba grywalność, która według doniesień powoduje masowe rezygnacje beta-testerów z Earth And Beyond. W grze podobno przeraźliwie wieje nudą i nawet ostatnie patche niewiele poprawiły sprawę...”

Oficjalny dodatek do Industry Giant II zapowiedziany

Solnica, 13 września 2002, 00:31

Jowood opublikował pierwsze informacje na temat mającego trafić na półki zachodnich sklepów pod koniec listopada tego roku, oficjalnego dodatku do Industry Giant II.

Oficjalna strona Devastation

Solnica, 13 września 2002, 00:21

ARUSH Games uruchomił oficjalną stronę Devastation, ciekawie zapowiadającej się gry akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wykorzystującej silnik Unreal Warfare.

Nowe gry na konsole w ofercie CD Projektu

Solnica, 13 września 2002, 00:11

Firma CD Projekt poinformowała, że w jej planach wydawniczych pojawiły się nowe gry na konsole Playstation 2 oraz Game Boy Advance. Wszystkie gry trafią do sprzedaży jeszcze w październiku tego roku.

Icewind Dale 2 PL - super dodatki w polskiej edycji

Solnica, 13 września 2002, 00:04

Jak już wcześniej było wiadomo, firma CD Projekt zdecydowała się dodać do polskiej wersji Icewind Dale 2 dodatkową płytę. Jednak dopiero teraz ujawniona została jej pełna zawartość.