Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 września 2002

Matematyczne przygody myszki Mia z Marksoftu

Sznur, 16 września 2002, 15:42

Firma MarkSoft, zajmująca ostatnio pozycję lidera na rynku gier edukacyjnych, przygotowała kolejną niespodziankę dla wszystkich dzieci. Tym razem jest nią gra „Matematyczne przygody myszki Mia”, która w formie przyjemnej zabawy tłumaczy szeroki zakres wiedzy matematycznej.

Massive multiplayer na Xboxa

Sznur, 16 września 2002, 15:04

Microsoft Game Studios rozpoczął prace nad swoją pierwszą grą massive multiplayer online przeznaczoną na konsolę Xbox. Gra powstawać będzie we współpracy z zespołem Level 5, a jej roboczy tytuł to True Fantasy Live Online.

Demonic Speedway - żużel z Cenegi niedługo w sklepach
Demonic Speedway - żużel z Cenegi niedługo w sklepach

Łosiu, 16 września 2002, 12:53

Jak informuje firma Cenega Poland, już niedługo wyda grę ciesząca się sporym zainteresowaniem wśród fanów żużla - Demonic Speedway. Tworzony przez polskiego developera - Nawar - program jest obecnie w końcowym etapie produkcji, wzbogacany o elementy zwiększające grywalność i realizm. Choć prace prawdopodobnie zakończą się w październiku, nie można jeszcze określić dokładnej daty premiery gry. Oficjalne informacje będziemy zamieszczać sukcesywnie do postępu prac. W ciągu najbliższych dwóch tygodni powinno pojawić się demo gry, które oczywiście od razu pojawi się w naszym dziale Pliki.

Top Secret powraca!!
Top Secret powraca!!

Łosiu, 16 września 2002, 12:33

Legenda powraca! Jak poinformowali nas przedstawiciele wydawnictwa Axel Springer Polska Sp. z o.o., panowie Marcin „Martinez” Przasnyski i Aleksy „Alex” Uchański, 24 września w kioskach i sklepach całego kraju pojawi nowe „stare” pismo Top Secret. Będzie zawierało dwie płyty CD, a jego cena wynosić będzie 15PLN. Pismo, rzecz jasna zrobione jest na współczesnym poziomie i kierowane jest przede wszystkim do tzw. dojrzałych graczy. Redaktorem naczelnym nowego Top Secretu będzie Aleksy „Alex” Uchański, a za wysoką jakość tekstów odpowiadać będą tacy autorzy jak: Banan, Cubituss, Elektryczny, Haszak, Jagd52, Martinez, Roos, Zooltar, Zgredaktor, Zillameth.

Demo G.I. Combat dopiero 27 września

Solnica, 16 września 2002, 07:12

Demo G.I. Combat pojawi się w sieci nieco później niż początkowo planowano – 27 września. Swoją decyzję autorzy gry, ludzie z Freedom Games tłumaczą koniecznością dopracowania kilku drobnych szczegółów tak, aby do rąk graczy trafił produkt naprawdę wysokiej jakości.

Pierwsze informacje na temat gry Delenda

Solnica, 16 września 2002, 07:05

W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły na temat gry Delenda, historycznej strategii czasu rzeczywistego tworzonej przez mający swoją siedzibę na Ukrainie zespół Frogwares.