Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 września 2002

Sukces kartkowej promocji Beach Life

Łosiu, 5 września 2002, 15:37

Firma Cenega Poland popisała się bardzo oryginalną akcją promocją nadchodzącej gry Beach Life (premiera już 12 września). Chodzi tu nie tylko o film promocyjny i liczne informacje w prasie, lecz o atrakcyjne kartki pocztowe przedstawiające piękne plażowiczki. Jak dowiedzieliśmy się dosłownie przed chwilą, promocja spotkała się z takim pozytywnym odzewem graczy, że firma Cenega zdecydowała się na wrzucenie kartek do pudełek z grą.

Pierwsza prawdziwa symulacja paintballa w polskich sklepach

Łosiu, 5 września 2002, 14:34

Jak informuje firma MarkSoft, już jutro w sklepach na terenie całego kraju dostępna będzie gra pt. Paintball Heroes w ekskluzywnym pudełku DVD, w niskiej cenie 19.90 PLN. Warto dodać, że gra uchodzi za jedną z lepszych kombinacji broni i farby na komputery klasy PC. W Paintball Heroes nie liczy się siła mięśni lecz inteligencja, determinacja i refleks. Gra posada w pełni trójwymiarową grafikę i dynamiczną oprawę dźwiękową.

Conflict: Desert Storm - jutro polskie demo

Sznur, 5 września 2002, 14:20

Już jutro, 6 września rano, pierwsze uderzenie - na stronie firmy LEM pojawi się polskie demo najnowszej produkcji firm Pivotal Games i SCI - Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza.

LucasArts – 20 lat minęło

Sznur, 5 września 2002, 13:48

W tym roku firma LucasArts Entertainment obchodzi dwudziestolecie swojej działalności na rynku gier komputerowych. Z tej okazji otwarto specjalną stronę, na której można zapoznać się z długą historią firmy, obszerną „bibliografię” gier (przypomnijmy, iż pierwsze tytuły wychodziły spod znaku Lucasfilm Games Ltd.) oraz wspomnienia o ludziach, którzy niejednokrotnie odegrali przełomową rolę w końcowym sukcesie firmy.

Law & Order: Dead on the Money - ozłocona

Sznur, 5 września 2002, 13:13

Firma Legacy Interactive poinformowała, iż prace nad ich najnowszą produkcją – Law & Order: Dead on the Money – dobiegły końca. Gra Law & Order oparta jest na znanym w USA serialu „prawniczym” pod tym samym tytułem i zaliczana jest, podobnie jak wcześniejsze produkcje Legacy (Emergency Room, 911 Paramedic, Vet Emergency) do gier przygodowych typu „real life”.

Inauguracja Ligi Nascar 2002 Online już w środę

Fajek, 5 września 2002, 11:53

Już w najbliższą niedziele o godz. 22 odbędzie się ostatni testowy wyścig wakacyjny z serii NASCAR, który będzie jednocześnie pierwszym OFICJALNYM treningiem do ligowego wyścigu.

Kolejne gry Cryo wkrótce w Polsce

Fajek, 5 września 2002, 11:23

Cenega Poland kontynuuje "akcję" rozszerzenia swojej oferty i umieszczania w swoim katalogu wydawniczym kolejnych gier firmy CRYO! Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w najbliższych miesiącach pojawią się w Polsce cztery następne tytuły.

Dragon's Lair 3D w planie wydawniczym CD Projekt!

Łosiu, 5 września 2002, 10:56

Dragon's Lair 3D powraca do planu wydawniczego! Po wielu miesiącach prac firma UbiSoft ogłosiła, że gra Dragon's Lair 3D zostanie wydana na zachodzie jeszcze w tym roku. W Polsce gra zostanie wydana dzięki firmie CD Projekt. Przypominam, że Dragon's Lair 3D, to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w głównego bohatera, dzielnego rycerza Dirka. Celem gry jest oswobodzenie swojej ukochanej, która została porwana i uwięziona w potężnym, złowrogim zamczysku. Gra jest pełna humoru, niespodzianek, zasadzek, łamigłówek i wymaga nie lada zręczności od gracza.

Recenzja: Mobile Forces

Fajek, 5 września 2002, 10:55

Mobile Forces to kolejna gra akcji wykorzystująca osławiony engine Unreal’a. Jest to taktyczny shooter wojenny, w którym gracze mogą siać zniszczenie nie tylko za pomocą broni ręcznej lecz również wykorzystując całą gamę uzbrojonych po zęby pojazdów.

Unreal Tournament 2003 - nowe informacje o grze i jej wersji demo

Łosiu, 5 września 2002, 09:09

Twórcy Unreal Tournament 2003 każą nam bardzo długo czekać na demo tej wielce oczekiwanej gry - mało powiedzieć, że początkowo demo miało zostać wydane w maju. Pewnym pocieszeniem są cykliczne wypowiedzi panów z firmy Epic ujawniające nowe szczegóły dotyczące tego co znajdzie się w wersji demo. Tym razem pan Cliff „CliffyB” Bleszinski ogłosił na forum UT2003, że do ukończenia demo zostało już naprawdę niedużo czasu, może nieco ponad 2 tygodnie (nawiasem mówiąc to samo mówiono w połowie czerwca :-), a ponadto wyjawił, a właściwie sprecyzował, informacje dotyczące tego co zostanie w nim zawarte (przypominam, że pierwsze dane tego typu przedostały się do prasy pod koniec maja).

Gdzie szara rzeczywistość wkracza w świat wirtualny - czyli zmora wszystkich graczy...

Łosiu, 5 września 2002, 09:09

Dzwoniący telefon, listonosz, dostawca pizzy, obiad, partner chce porozmawiać – to momenty będące zmorą każdego prawdziwego gracza komputerowego, a w szczególności tych, którzy grają w gry przeznaczone do rozgrywki w sieci Internet, gdzie nie ma pauzy czy możliwości zapisu gry w dowolnym momencie. Te aspekty życia realnego dają o sobie znać akurat wtedy, gry przykładowo, jesteśmy na samym dnie lochu pełnego krwiożerczych bestii i do zabicia władcy lochów i upragnionej nagrody została dosłownie chwila – 5 godzin „młócki” i naszych wysiłków niweczy jakiś telefon – nie ma nic bardziej stresującego. Ale izraelski twórca gier Majorem twierdzi, że zna rozwiązanie tego problemu i zostanie ono zastosowane w jego najnowszej grze – sieciowej strategii czasu rzeczywistego – Ballerium.