Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 września 2002

Wrześniowe plany LEM-u

Sznur, 10 września 2002, 18:47

We wrześniowych planach wydawniczych firmy LEM, znalazło kilka się naprawdę interesujących tytułów. Nakładem tego wydawnictwa w najbliższym czasie ukażą się bowiem takie tytuły jak Battle Realms, Medieval: Total War czy Conflict: Desert Storm.

Demo Modi i Nanna już jutro!

Sznur, 10 września 2002, 17:55

Jak informuje firma LEM, mimo opóźnień związanych z publikacją dema gry Modi i Nanna (ReSync/LEM), ostateczna jego premiera przewidziana jest na jutro, 11 września. Co będzie zawierać demo Modi i Nanna? Trening oraz dwa poziomy z pełnej wersji gry, które możemy przejść zarówno Modi jak i Nanną, a na koniec niespodzianka...

Hamburgerowe gry z THQ

Sznur, 10 września 2002, 14:03

Firma THQ Inc. specjalizuje się ostatnio w sponsorowanych produkcjach dla dzieci, które dzięki nim mają zwrócić uwagę na owego sponsora. Takim tytułem jest właśnie Jimmy Neutron vs. Jimmy Negatron, który dzisiaj trafił do sklepów na zachodzie. Ponieważ seria powstaje pod „patronatem” Burger Kinga, dzieci na każdym kroku spotykają tam przeróżne smakowite hamburgery, cheesburgery, frytki... ach, na samą myśl ślinka leci...

Sezon myśliwski z Activision

Sznur, 10 września 2002, 13:35

Activision wydał dwa kolejne tytuły ze znanej serii gier myśliwskich spod znaku Cabela, wciąż cieszących się dużym zainteresowaniem na amerykańskim rynku. Obie gry, Cabela’s Big Game Hunter 6 oraz Cabela’s Ultimate Deer Hunter 2, dostępne są jako „low budget” w cenie 19,99 USD.

EMPiK Top 10 (10/09/02)

Łosiu, 10 września 2002, 12:54

Sieć sklepów EMPiK przedstawiła listę dziesięciu najchętniej kupowanych gier przez naszych rodaków w okresie od drugiego do ósmego września. W 53 salonach sieci najchętniej kupowana jest nowość - Operation Flashpoint: Resistance, kolejne dwie pozycje zajmują tzw. żelazne tytuły: Grand Theft Auto 3 oraz Warcraft III: Reign of Chaos. Dużą popularnością cieszy się także wydana ostatnio gra dla dzieci - Zabawa z Kubusiem Puchatkiem: Puchatkowe Przyjęcie (ósma pozycja).

Ciekawostki - Blizzard zapowiada nową grę, Shadowbane przesunięte na rok 2003...

Łosiu, 10 września 2002, 08:54

Sieć jak zwykle pełna jest najróżniejszych plotek, nieoficjalnych informacji, zapowiedzi, itp. Częściowo są one całkowicie nieprawdopodobne i wyssane z palca, lecz niekiedy okazują się być całkowicie zgodne z prawdą, powiem więcej są specjalnie rozpuszczane, aby podgrzać atmosferę wokół danej gry czy firmy. Otóż dziś pojawiły się tego typu rewelacje. Największą z nich jest to, iż firma Blizzard, twórca m.in. serii Diablo i Warcraft zamierza zaanonsować swoją nową grę 20 września podczas trwania Tokyo Game Show. Ponadto najnowsze wieści ze stron fanowskich mówią, że premiery dwóch tytułów, tj. Shadowbane oraz SWAT: Urban Justice przesuną się na 2003 rok.

Neocron zaczął żyć własnym życiem

Solnica, 10 września 2002, 00:07

Uruchomione zostały oficjalne serwery Neocron’a, kolejnej po Anarchy Online pozycji z gatunku MMORPG osadzonej w futurystycznych realiach. W chwili obecnej gra ta dostępna jest jedynie w sklepach u naszych zachodnich sąsiadów (Niemcy).

GTA: Vice City - muzyka w grze i nie tylko

Solnica, 10 września 2002, 00:05

Jedną z mocniejszych stron gier z serii Grand Theft Auto była od zawsze stojąca na wysokim poziomie muzyka towarzysząca zabawie. Jakby tego było mało, w GTA: Vice City, autorzy gry postanowili zrobić następny krok naprzód i zastosować kolejne bardzo ciekawe rozwiązanie.

Warcraft III - Blizzard walczy z oszustami i banuje

Solnica, 10 września 2002, 00:03

Na dwa tygodnie zablokowane zostały numery seryjne około 20 tysięcy graczy w Warcraft’a III, u których wykryto próby stosowania tzw. map hack’a, niedozwolonego ułatwienia dającego przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywek na serwerach battle.net. Ich dotychczasowe konta zostały zamknięte a osiągnięte wyniki skasowane z tzw. ladder’a.