Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 września 2002

Jak spowodować aby komputer przestał szumieć ?
Jak spowodować aby komputer przestał szumieć ?

Soulcatcher, 15 września 2002, 21:37

Dzisiaj zrobił się nam dzień odpowiadania na pytania. I to pytanie, jakże ważne, nie powinno pozostać bez odpowiedzi. Długotrwały szum komputera może doprowadzić człowieka do szału. Mogę wam powiedzieć jak my w redakcji GRY-OnLine poradziliśmy sobie z tym problemem.

Pani Ania kupuje kartę graficzną.
Pani Ania kupuje kartę graficzną.

Soulcatcher, 15 września 2002, 20:25

Dostałem emailem list następującej treści (fragmenty): „Panie Soulcatcher ... mój syn ma kartę graficzną GeForce2 i prosi mnie bardzo abym kupiła mu GeForce4 ... a sprzedawca mówił że już za 400 PLN można kupić dobrego GeForce4 ... co mam zrobić Anna ...” Droga Pani Aniu, nie dajmy się zwariować, jak zapewne Pani wie większość sprzedawców odbywa specjalne szkolenia na których uczą się jak mają robić ludzi w balona, nie ma problemu, z pomocą Łosia który jest nieprzebraną skarbnicą różnego rodzaju sprzętu zrobimy sobie teścik i dowiemy się co tak na prawdę słychać w świecie tanich kart graficznych ...

A teraz wiadomości dla statsiarzy ...

Soulcatcher, 15 września 2002, 16:46

Potraktujcie to z przymrużeniem oka, bo oto nadchodzi statsiarski serwis informacyjny ... czyli liczby w pigułce. Niechaj będzie to zbiorowa odpowiedź na pytania które mi zadajecie.

Jak stworzyć grę która nie zestarzeje się technologicznie po roku?
Jak stworzyć grę która nie zestarzeje się technologicznie po roku?

Soulcatcher, 15 września 2002, 16:20

To jak wielki postęp technologiczny nastąpił w grach komputerowych w ostatnich latach widzą chyba wszyscy, wystarczy porównać to co widzimy dzisiaj na ekranach naszych komputerów i to co widzieliśmy na poczciwych Commodorach i Amigach. Wszystkich nas to bardzo cieszy. To znaczy wszystkich poza producentami gier Massive Multiplayer Online. A dlaczego ... ?

Jak zapłacić w Polsce za granie w Ultima Online?

Soulcatcher, 15 września 2002, 11:33

Wbrew pozorom problem to niebanalny. Ci co mają karty kredytowe wiedzą co robić, ale co mają począć zwyczajni ludzie kupujący tą wciąż popularną grę? Jest problem! Razem z oryginałem kupujemy 1 miesięczny darmowy czas gry. Lecz gdy czas ten się nam skończy a nie posiadamy karty kredytowej, gra praktycznie jest do wyrzucenia. Od pewnego czasu zaczęły mnie dochodzić smutne głosy ludzi którzy nie wiedzą co począć dalej i wylewają łzy na polskiego dystrybutora Ultimy Online – firmę Cenega Poland za jej brak zainteresowania tematem. W ostatni piątek „ubrany” w strój niezadowolonego klienta zadzwoniłem do firmy Cenega Poland pragnąc wybadać tą sprawę.

Serwer do Unreal Tournament 2003 Demo na GRY-OnLine

Soulcatcher, 15 września 2002, 11:00

Zapraszamy wszystkich którzy ściągnęli sobie wersję demonstracyjną nowego Unreala i znudziła im się walka w samotności, na prawdziwą męską rozgrywkę przez Internet na naszym firmowym serwerze.