Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 września 2002

Platynowa Kolekcja - wkrótce w sprzedaży

Fajek, 2 września 2002, 16:44

Już 11 września do sprzedaży trafi Platynowa Kolekcja firmy CD Projekt! Przypomnijmy, że Platynowa Kolekcja to nowa seria kultowych gier, których dotychczasowa sprzedaż w Polsce przekroczyła 10 000 egzemplarzy.

Zapowiedź: Tomb Raider - The Angel of Darkness

Fajek, 2 września 2002, 10:58

Tomb Raider: The Angel of Darkness to kolejna cześć przygód znanej na całym świecie pani archeolog, Lary Croft. Stanowi ona swego rodzaju przełom w liczącej już sześć lat serii i określana jest przez swych twórców mianem gry nowej generacji. Jest tak, ponieważ zmienił się charakter samej rozgrywki, teraz jest bardziej mroczna i tajemnicza, a także do gry zostały dodane nowe elementy typowe dla produkcji przygodowych i cRPG.

Firaxis i X-COM

Łosiu, 2 września 2002, 08:55

X-COM powraca i nie mam tu na myśli najnowszego dzieła czeskich programistów z Altar Interactive - UFO: Aftermath (choć przyznam, i ono zapowiada się wyśmienicie) lecz grę wywodzącą się od człowieka, który zainspirował Microprose do stworzenia tej serii - Sida Meiera. Jak informuje jeden z postów na forum The Gaming Lounge firma Infogrames potwierdziła, że studio Firaxis wykupiło prawa do serii X-COM i prawdopodobnie, zamierza stworzyć kolejną jej cześć.

Tom Clancy's Rainbow Six: Raven Shield - premiera gry przesunięta

Łosiu, 2 września 2002, 08:50

Z oficjalniej strony, mało powiedzieć, bardzo oczekiwanej taktycznej gry akcji - Tom Clancy's Rainbow Six: Raven Shield nadchodzą niezbyt pocieszające wieści. Mianowicie firmy Red Storm i Ubi Soft, oficjalnie oświadczyły, że premiera gry przesunie się w czasie i teraz ukończenie Raven Shield planowane jest na luty 2003 roku. Opóźnione zostały także terminy wypuszczenia dwóch wersji demonstracyjnych gry, dedykowanych rozgrywce w trybie single i multiplayer. Demo wieloosobowe ma się ukazać w grudniu, a jednoosobowe dopiero w styczniu.