Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 września 2002

Polska wersja Airline Tycoon Evolution opóźniona

Sznur, 21 września 2002, 11:38

Jak poinformował dział lokalizacji Cenega Poland, rozpoczęły się już beta testy polskiej wersji gry Airline Tycoon Evolution. Aby na półki trafił produkt jak najwyższej jakości, grono testerów musi dokładnie sprawdzić każdą przetłumaczoną kwestię i wszystkie elementy każdej z misji. Niestety, natłok prac lokalizacyjnych spowodował, że premiera długo oczekiwanej gry została przesunięta o mniej więcej dwa tygodnie. Ostatecznie Airline Tycoon Evolution powinien trafić do sklepów w połowie października

Ghost Recon: Island Thunder gotowy

Sznur, 21 września 2002, 10:29

Ubi Soft informuje, że najnowszy pakiet dodatków do taktycznej gry akcji Ghost Recon, został „ozłocony”. Island Thunder to już drugi dodatek do gry Tom Clancy’s Ghost Recon, w którym akcja przenosi się na wyspę cygar i dobrego rumu, czyli rzecz jasna Kubę.

Wydawnicza mapa tygodnia (21/09/02)

Sznur, 21 września 2002, 10:11

Nie licząc gier dla dzieci, w tym tygodniu dystrybutorzy uraczyli nas tylko jedną premierą, za to całkiem w całkiem dobrej cenie (co rzadko spotykane w przypadku LEM’a). Reszta to wznowienia w niższych cenach. Na świecie duży ruch jeżeli chodzi o wersje „gold” (co dobrze rokuje na najbliższą przyszłość), ale z ciekawszych rzeczy pojawił się jedynie dodatek do Emire Earth i polska produkcja Frontline Attack, która niestety zielone światło ujrzała wcześniej za granicą. No i jest jeszcze odpowiedź EA na Championship Managera.

Premiera Frontline Attack już 25 września

Sznur, 21 września 2002, 09:56

Już 25września Topware Poland wypuści do sklepów najnowszą polską strategię czasu rzeczywistego - Frontline Attack: War over Europe. Do jej powstania przyczyniły się połączone siły zespołów In Images i Reality Pump (doskonale znanego z serii Earth 21xx). Gra kosztować ma 79 PLN.

GeForce 4 w nowych szatach

eLKaeR, 21 września 2002, 09:40

Inżynierowie, zatrudnieni w korporacji nVidia, przeprowadzają właśnie ostatnie prace wykończeniowe przy dwóch najnowszych procesorach graficznych tej firmy. Rzeczone układy zostały oznaczone symbolami kodowymi NV18 i NV28. Ich oficjalna światowa premiera nastąpi dokładnie za cztery dni.

Złota sobota

Łosiu, 21 września 2002, 08:33

Złota, bo aż cztery tytuły zostały dziś oficjalnie ukończone (status Gold). Pierwszą grą jest długo oczekiwany No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.’s Way i ma trafić do sklepów pierwszego października. Kolejny ozłocony tytuł to Need For Speed Hot Pursuit 2, niestety na razie w wersji na PlayStation 2, GameCube oraz Xboxa. Do rąk graczy konsolowych trafi pierwszego października, firma Electronic Arts Inc. zapewnia jednak, że PC-towcy poczekają niewiele dłużej, bo do 21 października. Niemiecka wersja Project Nomads – produkcji, którą wyróżniono na targach ECTS, również została ukończona i trafi do sklepów już 27 września. Także i tutaj wydawca, firma CDV, zapewnia, że na wersję angielską nie będziemy musieli długo czekać. Ostatni tytuł to Virtual Skipper 2. Znajdzie się w sklepach pod koniec tego miesiąca.