Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 września 2002

Koszulka ze Starcraft'a - aukcja w Wirtualnym Świecie

Fajek, 3 września 2002, 14:37

Sklep Internetowy Wirtualnego Świata zorganizował kolejną aukcję ciekawego i rzadko spotykanego gadżetu związanego z gra komputerową. Gadżetem tym jest koszulka z logiem Starcrafta oraz postacią Protosa.

Zapowiedź: Frontline Attack - War over Europe

Fajek, 3 września 2002, 13:49

Frontline Attack: War over Europeto strategia czasu rzeczywistego pozwalająca graczom na wzięcie udziału w zmaganiach jednostek pancernych i zmechanizowanych, które miały miejsce w czasie II Wojny Światowej na przestrzeni lat 1941 – 1944.

Tribunal - dodatek do The Elder Scrolls III: Morrowind

Łosiu, 3 września 2002, 13:00

Jak podaje serwis RPGDot, trzy różne źródła (anonimowe i wedle słów redaktorów serwisu wiarygodne) potwierdziły informację dotyczącą oficjalnego dodatku do The Elder Scrolls III: Morrowind. Otóż jeszcze w tym tygodniu Bethesda Softworks ma oficjalnie zaanonsować pierwsze duże rozszerzenie do Morrowind’a o tytule Tribunal. Zaoferuje ono graczom całkiem sporo, bo dwa nowe miasta Mournhold i Sotha Sil, epickich rozmiarów lochy oraz szereg nowych bestii, goblinów, liszów, itp. Termin wydania to listopad tego roku.

From Dusk Till Dawn - premiera

Fajek, 3 września 2002, 11:46

Film From Dusk Till Dawn czyli po polsku Od Zmierzchu Do Świtu Quentina Tarantino, choć nie był wielkim przebojem kinowym, w wielu kręgach zyskał miano kultowego. Doskonałe kreacje Georga Clooneya, Harvey'a Keitela i samego Tarantino oraz niesamowita fabuła, przewidująca ataki groźnych wampirów, dały w wyniku film, jakiego nie było. Teraz From Dusk Till Dawn powraca w formie... gry komputerowej!

Poradnik: Heroes of Might & Magic IV

Fajek, 3 września 2002, 11:18

Seria Heroes of Might & Magic nigdy nie należała do łatwych. Sporo ludzi boryka się z problemami dotyczącymi ukończenia danej gry z tejże serii. Nie inaczej jest w przypadku HoMM4 – dlatego też na naszych stronach znajdziecie poradnik do czwartej części „Herosów”.

Najlepiej sprzedające się gry i programy w salonach EMPiK

Fajek, 3 września 2002, 10:11

Poniżej przedstawiamy zestawienie najlepiej sprzedających się gier oraz programów użytkowych i edukacyjnych w salonach EMPiK’u.

The Shadow of Zorro - premiera

Łosiu, 3 września 2002, 09:45

Dziś do polskich sklepów trafiła gra akcji z elementami przygody - The Shadow of Zorro na PC. Jest to kolejna gra (dzieło zespołu In Utero, twórców m.in. Jekyll & Hyde) przenosząca znaną legendę o odważnym, czarującym i sprawiedliwym bohaterze znanym jako „Zorro” na ekrany naszych komputerów. Jak pisaliśmy jakiś czas temu, gry Cryo wracają do katalogu wydawniczego firmy Cenega, a dziś możemy oglądać pierwsze wyniki tego powrotu. The Shadow of Zorro kosztuje 79 złotych.

DOOM III, Quake IV – daty wydania!

Łosiu, 3 września 2002, 08:37

Brytyjski oddział znanego zachodniego sklepu internetowego Amazon utworzył karty dwóch nowych towarów w dziale PC & Video Games - Uwaga! - DOOM III oraz Quake IV. Co jeszcze bardziej nas interesuje, podano daty wydania obu gier, tj. DOOM III – 30 czerwiec 2003, Quake IV – 26 grudzień 2003. Przypomnę jeszcze, że oba tytuły to kolejne odsłony kultowych już gier akcji pochodzących z zespołu id Software. Niedawne pokazy pierwszych wersji gry DOOM III wzbudziły odgłosy podziwu tysięcy graczy i wzmogły jeszcze dreszczyk oczekiwania. Drugi tytuł na razie pozostaje w cieniu i do prasy nie przedostają się szczegółowe informacje czy screeny – rzecz jasna i ta sytuacja niedługo ulegnie zmianie.