Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 września 2002

Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza - prace polonizacyjne zakończone

Łosiu, 12 września 2002, 15:48

Firma LEM informuje, że prace nad polską wersją językową gry Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza zostały zakończone. W najbliższych dniach master trafi do tłoczni. Zatem możemy oficjalnie ogłosić, że premiera gry Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza odbędzie się w Polsce w czwartek, 26 września 2002 roku.

Giercowe aukcje na Wirtualnym

Sznur, 12 września 2002, 15:40

Na stronie Wirtualnego Świata rozpoczęły się dwie kolejne ciekawe aukcje. Na pierwszej z nich możemy spróbować zdobyć oryginalny Róg Wikingów z logiem gry Cultures 2, a na drugiej licytowana jest koszulka z logiem gry Warcraft 3. Wszystkich chętnych zapraszamy na strony sklepu.

Industry Giant II - koniec beta-testów!

Sznur, 12 września 2002, 15:28

Jak informuje CD Projekt, zakończyły się testy Industry Giant II. Po wielu tygodniach prac nad tą rozbudowana grą strategiczno-ekonomiczną, pierwszy etap lokalizacji został zakończony. Teraz gra trafi do programistów, którzy zajmą się naniesieniem poprawek do kodu gry.

Divine Divinity nadciąga

Sznur, 12 września 2002, 14:12

Pod koniec września Cenega Poland zamierza wydać najnowsza grę role-playing niemieckiego studia Larian, noszącą tytuł Divine Divinity. Po wcześniejszych filmach i demie, wiadomo już, że można spodziewać się doskonałej fabuły i ciekawego podejścia do tematu. Akcja gry toczy się w magicznym świecie Rivellon, gdzie na graczy czekają prawdziwe wyzwania.

Armored Task Force - demo

Sznur, 12 września 2002, 13:55

Od ponad roku zapaleni stratedzy mogą rozgrywać bitwy na demie wczesnej wersji (alfa) gry Armored Task Force, zespołu ProSimCo. Jednak od dzisiaj można się przesiąść na oficjalną wersję demonstracyjną, którą właśnie wypuścił Shrapnel Games.

Oficjalna Polska strona internetowa - Frontline Attack: War over Europe

Łosiu, 12 września 2002, 13:48

Premiera najnowszego dzieła zespołów Reality Pump i InImages - Frontline Attack: War over Europe, zbliża się nieubłaganie i jak informuje firma TopWare Poland nastąpi jeszcze w tym miesiącu. W związku z tym zapraszam wszystkich do zapoznania się z nowo otwartą polską, oficjalną stroną gry.

Beach Life – Premiera!! (uaktualnienie)

Łosiu, 12 września 2002, 13:14

Wiemy już co jest tą zapowiadaną niespodzianką, którą możecie otrzymać przy kupnie gry Beach Life. Otóż, jak podaje firma Cenega Poland, każdy kto zakupi grę w sklepach sieci Empik otrzyma za darmo płytę ze ścieżką dźwiękową z gry. Ponadto wraz z pismem CD Action zorganizowano specjalny konkurs. Każdy, kto zakupi Beach Life i numer 11/2002 lub 12/2002 CD Action będzie miał szansę wygrać wycieczkę dla dwóch osób do ciepłych krajów na początku 2003 roku albo 99 nagród-niespodzianek (czapeczki, koszulki, płyty ze ścieżką dźwiękową z gry).

Delenda - kolejna strategia wzorująca się na legendarnym Centurionie

Łosiu, 12 września 2002, 10:13

Ukraiński developer – Frogwares, który całkiem niedawno zapowiedział wydanie gry przygodowej Sherlock Holmes & the Curse of the Mummy (dziś uruchomiono jej oficjalną stronę, a w naszym dziale pliki znajduje się jej demo i krótki film) poinformował o swoim kolejnym projekcie – Delenda, strategii czasu rzeczywistego opowiadającej o wojnach czasów starożytnych, kiedy to na polach bitew zmagali się dzielni Celtowie, Spartanie, Rzymianie, itp. Przyznam, że pierwsze, wstępne wrażenie jest pozytywne – gra przypomina nieco produkcję firmy Paradox Entertainment – Legion, czy nawet dawnego Centuriona.

Nowa gra Blizzardu wyłącznie na konsolę Xbox??!

Łosiu, 12 września 2002, 09:07

Niedawna informacja rozesłana przez firmę Blizzard, dotycząca zapowiedzi nowej gry wywarła w świecie reakcję, której można się było spodziewać – entuzjazm i oczekiwanie na kolejny wielki hit. Naturalnie były to przede wszystkim oczekiwania użytkowników komputerów PC i Macintosh, którym dotychczas Blizzard dedykował swoje produkty. Jednak według najnowszych nieoficjalnych doniesień, tym razem najnowsza gra Blizzardu ma być przeznaczona wyłącznie na konsolę Xbox. Czyżby wielki Microsoft znowu maczał w tym palce....wszystko wyjaśni się za około 10 dni na Tokyo Game Show.

Beach Life - Premiera!!

Łosiu, 12 września 2002, 08:18

Promowane niezliczonymi animacjami we flashu na stronie firmy Cenega Poland, oficjalną polską stroną internetową, a nawet filmem reklamowym - Beach Life nareszcie na półkach sklepowych! Już dziś ma miejsce oficjalna premiera polskiej wersji „wakacyjnego” hitu Eidos Interactive. Zabawa na plaży jakiej nie było, gorące podrywy i niebiańskie wakacje – do kupienia już dziś w cenie 129 złotych. Jak twierdzi przedstawiciel firmy Cenega Poland nie zabraknie też specjalnej niespodzianki, jakiej dowiemy się jeszcze dzisiaj...

Battlefield 1942 jedzie do sklepów

Solnica, 12 września 2002, 07:15

Już jutro na półki zachodnich sklepów powinien trafić Battlefield 1942, taktyczna gra akcji osadzona w realiach II Wojny Światowej stworzona przez zespół Digital Illusions a wydawana przez Electronic Arts.

Anarchy Online: Booster Pack - nowe informacje i screeny

Solnica, 12 września 2002, 07:10

Funcom podał kolejne, bardziej szczegółowe informacje na temat mającego trafić do sprzedaży pod koniec tego roku tzw. booster pack’a do Anarchy Online. Udostępniona została również seria screenów prezentujących nowe elementy, które wprowadzi do gry to rozszerzenie.