Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 września 2002

Gokarty z Schumacherem już w sklepach

Sznur, 20 września 2002, 14:44

JoWood wypuścił do sklepów wyścigi gokartów, firmowane nazwiskiem wielokrotnego mistrza Formuły 1, Michaela Schumachera. Michael Schumacher Racing World Kart 2002, gdyż tak brzmi pełna wersja gry, umożliwia rywalizację na szesnastu znanych torach kartingowych z najlepszymi kierowcami tych małych wyścigówek.

Misja Epidemia, już wkrótce na waszych ekranach

Łosiu, 20 września 2002, 13:57

Przed godziną wyprzedziliśmy stacje radiowe udostępniając reklamę magazynu Top Secret, teraz dystansujemy telewizję. Tylko u nas możecie zobaczyć reklamę telewizyjną, która niedługo, obok dwóch innych, zagości na ekranach waszych odbiorników.

Unreal Tournament 2003 - GOLD

Łosiu, 20 września 2002, 13:57

Już wczoraj serca wszystkich fanów Unreal Tournament 2003 na moment zamarły, gotując się na miesiące pasjonującej rozgrywki. Sklep EBGames ogłosił bowiem, że UT2003 został ukończony (status Gold). Niedługo później w odpowiedzi na tą wiadomość, pan Mark Rein z Epica oświadczył, iż jest to nieprawda. Emocje na moment opadły, ale tylko na moment, ponieważ dziś, Mark Rein, zaprzeczając temu co podawał wcześniej, umieścił na forum gry post – „Unreal Tournament 2003 has gone gold!”

Światowa premiera na GRY-OnLine!

Łosiu, 20 września 2002, 12:36

Nowy Top Secret znajdzie się w sprzedaży 24 września, za cztery dni, niedługo ruszy też radiowa kampania reklamowa tego magazynu miłośników gier komputerowych. Uwaga - Światowa premiera na GRY-OnLine!. Tylko u nas, już dziś możecie posłuchać reklamy, która będzie emitowana w radiu. Zapraszam. Jednocześnie informuję, że jest to jedna z trzech reklam jakie usłyszymy.

Konkurs: Battle Realms - Wspaniała Siódemka

Łosiu, 20 września 2002, 11:04

„Najlepszy RTS tego roku? Zanim odpowiecie bez wahania Warcraft III, powinniście zobaczyć strategię Battle Realms - pierwsza odpowiedź może nie być już tak oczywista...” – serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie gry Battle Realms zorganizowanym wraz z firmą Licomp Empik Multimedia. Wystarczy podać prawidłowe odpowiedzi na trzy pytania i możecie stać się właścicielami jednego z siedmiu egzemplarzy gry Battle Realms w polskiej wersji językowej.

Tylko 12 miesięczna gwarancja na dyski twarde IDE

Łosiu, 20 września 2002, 10:15

Trzech czołowych producentów dysków twardych, firmy Seagate, Western Digital, Maxtor podjęły decyzję o skróceniu okresu gwarancji na swe produkty. Począwszy od pierwszego października dyski twarde IDE będą sprzedawane z 12 miesięczną gwarancją, a nie jak to miało miejsce dotychczas, z 36 miesięczną. W czym upatrywać przyczyny takiego drastycznego posunięcia – po prostu w zarobkach. Producenci tego typu napędów przez ostatnie kilka lat ostro konkurowali ze sobą, w wyniku czego ceny dysków osiągnęły bardzo niski poziom, co owszem było korzystne dla klientów, lecz zabójcze dla nich samych. Produkcja dysków przestała się opłacać, czego dowodem może być rezygnacja z ich produkcji nawet samego IBM-a.

StarCraft: Ghost - kolejna gra Blizzardu

Łosiu, 20 września 2002, 09:28

Stało się. Blizzard, zgodnie z własnymi wcześniejszymi zapowiedziami, ujawnił na Tokyo Game Show nową produkcję, nosi ona tytuł - StarCraft: Ghost. Niestety, potwierdziły się również nieoficjalne doniesienia o tworzeniu gry tylko na konsole nowej generacji - My PC-towcy, możemy wyłącznie obejść się smakiem.

Łatanie Soldier of Fortune II po raz wtóry

eLKaeR, 20 września 2002, 08:10

Dzięki programistom z Raven Software w najbliższym czasie na fale Internetu wypłynie nowy patch dla gry z gatunku FPS, zatytułowanej Soldier of Fortune II: Double Helix. Gotowa „łata” zostanie oznaczona numerem 1.02, a jej instalacja wniesie do programu nie tylko szereg usprawnień, ale również kilka innowacji.

Final Fantasy XI + GeForce4 = małżeństwo idealne

eLKaeR, 20 września 2002, 08:07

Korporacja nVidia, będąca niekwestionowanym liderem w produkcji układów graficznych, podjęła współpracę z firmą Square, która stworzyła m.in. kultową serię cRPG, zatytułowaną Final Fantasy. To właśnie konwertowana obecnie na PC, jedenasta odsłona rzeczonej sagi stała się powodem zjednoczenia sił obu stron. Wyżej wymienione podmioty gospodarcze ustaliły, iż w procesie developingu szczególny nacisk ma być położony na optymalizację kodu programu pod kątem obsługi procesora GeForce4.

Orki pobite przez Simsy

eLKaeR, 20 września 2002, 08:05

Firma NPD Group, specjalizująca się w globalnych badaniach rynku, opublikowała właśnie listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier PeCetowych w pierwszym tygodniu września.

Ukłon Ultimy w stronę właścicieli Dreamcast’a

eLKaeR, 20 września 2002, 08:04

Chociaż konsola Dreamcast przegrała rynkową walkę o klienta z platformami nowej generacji (PlayStation 2, Xbox i GameCube), to na całym świecie liczba jej użytkowników osiągnęła dość wysoki pułap. Również w naszym kraju nie brakuje posiadaczy „zakręconej maszyny” ze stajni korporacji Sega. To właśnie do nich skierowana jest najnowsza promocja w sklepie internetowym Ultima.

40 milionów Playstation 2 sprzedanych na całym świecie

Solnica, 20 września 2002, 07:25

Sony Computer Entertainment ujawnił informacje dotyczące sprzedaży Playstation 2. Wynika z nich, iż na całym świecie sprzedało się już 40 milionów sztuk tej konsoli.

Stronghold: Crusader już wkrótce

Solnica, 20 września 2002, 07:17

Jak poinformował Gathering of Developers, zakończone zostały prace nad tworzoną przez zespół FireFly grą Stronghold: Crusader. Tytuł ten wszedł w tzw. fazę „gold” czyli powędrował do tłoczni i na zachodnie półki sklepowe trafi jeszcze pod koniec tego miesiąca.

Toca Race Driver na PS2 już w sprzedaży

Solnica, 20 września 2002, 07:08

Jak poinformował nas CD Projekt, słynąca z rozbudowanego systemu uszkodzeń, realizmu jazdy i bardzo dobrej grafiki gra wyścigowa na Playstation 2, Toca Race Driver znajduje się już na półkach sklepowych w całej Polsce.