Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 września 2002

Nowe gry Monte Cristo w sklepach

Sznur, 27 września 2002, 18:00

Firma Monte Cristo Games wysłała do sprzedaży swoje dwie najnowsze gry: RTS-a z miniaturowymi żołnierzykami Micro Commandos oraz dinozaurowego tycoona Dino Island. Obydwa tytuły znajdują się w planie wydawniczym Cenega Poland i niedługo pojawią się w kraju w polskiej wersji językowej.

Medieval: Total War - polska premiera!

Fajek, 27 września 2002, 16:17

I oto do sklepów trafiła jedna z najbardziej oczekiwanych gier strategicznych tego roku, rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Jej akcja zawarta jest w okresie średniowiecza – oto Medieval: Total War.

Koszulka z logiem Baldurs Gate: Dark Alliance

Fajek, 27 września 2002, 15:36

Niestety gra Baldurs Gate Dark Alliance na konsolę Playstation 2 na razie nie ukaże się w naszym kraju, ale już dziś można spróbować zdobyć koszulkę z logiem gry.

Jazz i Faust – solucja

Sznur, 27 września 2002, 15:34

Rozpoczynamy publikację jednej z ciekawszych gier naszych wschodnich sąsiadów – przygodówki Jazz i Faust. Gra opowiada o perypetiach dwóch młodzieńców o zupełnie odmiennych charakterach, podróżujących po Starożytnym Wschodzie z okresu Baśni Tysiąca i jednej Nocy. Bohaterowie przemierzają miasteczka i tawerny, w których roi się od podejrzanych typów, pustynne oazy dla zmęczonych wędrowców, aby dotrzeć różnymi drogami dotrzeć do upragnionego celu.

Szczegóły o Post Mortem

Sznur, 27 września 2002, 14:33

Wygląda na to, że francuski Microids przejmuje pałeczkę od upadłego Cryo w dziedzinie przygodówek. Po wydaniu wysoko ocenionego przez większość graczy tytułu Syberia, Microids rozpoczął prace nad kolejną grą przygodową pt. Post Mortem. Akcja przeniesie nas do Paryża lat dwudziestych XX wieku, czyli w okres największej rewolucji kulturalnej, kiedy to nowe odkrycia naukowe zaczęły wypierać magię i okultyzm. Gracz wciela się w rolę amerykańskiego detektywa Gusa Macphersona, wynajętego przez tajemniczą piękność do przeprowadzenia śledztwa na temat rytualnych morderstw popełnionych na jej przyjaciołach.

Heath: The Unchosen Path zapowiedziany

Sznur, 27 września 2002, 14:14

Brytyjski zespół GMX Media zapowiedział prace nad nowym action-RPG w stylu Diablo. Gra zatytułowana będzie Heath: The Unchosen Path i ma pojawić się na początku przyszłego roku. Na razie nie ujawniono zbyt wielu informacji na temat samej fabuły, jednakże wiadomo, że będziemy kierować poczynaniami bohatera, który znajdzie swoje przeznaczenie w czasie wędrówki przez 35 różnorodnych lokacji.

Zapowiedź: O.R.B

Fajek, 27 września 2002, 12:26

O.R.B to gra, która miała być konkurencją dla Homeworld’a. Gdy ten drugi okazał się mega-hitem, twórcy O.R.B’a postanowili wstrzymać się z premierą, przerobić nieco grę, i dodać kilka nowych rozwiązań. Powoli nadchodzi moment, gdy O.R.B w końcu zawita do naszych domów.

Paradox nabywa prawa do Conana

Fajek, 27 września 2002, 11:33

Firma Paradox Entertainment nabyła 20% udziałów od firmy Conan Sales Company, która to posiada wszelkie prawa do nazw, ścieżki dźwiękowej i całej reszty związanej z filmami Conan Barbarzyńca i Conan Niszczyciel oraz serialem filmowym wyświetlanym w telewizji w latach 90-tych.

X-Men: Wolverine's Revenge również na PC

Solnica, 27 września 2002, 07:30

Jak wynika z krążących w sieci, niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji, Activision zdecydował się na wydanie gry X-Men: Wolverine's Revenge również w wersji na komputery PC.

Wojny gangów samochodowych w wersji online

Solnica, 27 września 2002, 07:16

Post apokaliptyczna przyszłość i walki gangów samochodowych – tak w wielkim skrócie wyglądać będzie nowa gra zespołu NetDevil Studios. Wreckage (tytuł roboczy) będzie przedstawicielem gatunku „massive multiplayer” a jego wydaniem zajmie się firma NCsoft Corporation.