Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 września 2002

PlayStation 3 - śmiała wizja czy śmiały marketing?

Mariusz Klamra, 8 września 2002, 13:22

Pojawiają się kolejne informacje na temat konsoli nowej generacji przygotowywanej przez Sony, czyli PlayStation 3. Wynika z nich, że nowa konsola... nie będzie konsolą?!

Władca Pierścieni Online już za kilka miesięcy

Mariusz Klamra, 8 września 2002, 12:07

Lord of the Rings Online? To nie żart – plany zostały ogłoszone, a premiera nie dalej niż na początku przyszłego roku. Jak to możliwe, że wcześniej nikt nic nie słyszał o tym projekcie?

Tuning Windows XP

Mariusz Klamra, 8 września 2002, 11:36

Większość użytkowników Windows XP nie zdaje sobie sprawy z faktu, że standardowa instalacja tego systemu znacznie odbiega pod względem wydajności od ideału. Stosunkowo niewielkim wysiłkiem można znacznie przyspieszyć działanie praktycznie każdego podsystemu komputera, począwszy od wykorzystania procesora i pamięci, poprzez system dyskowy aż do zwiększenia prędkości transferu z Internetu.

Historia kołem się toczy

Mariusz Klamra, 8 września 2002, 10:47

Pac-Man, Space Invaders, Pitfall... czy komuś mówią coś te tytuły? Jeśli nie, to niedługo zapewne zaczną, gdyż nadciąga druga złota era gier komputerowych z połowy lat osiemdziesiątych. A wszystko to za sprawą nowej generacji inteligentnych telefonów komórkowych (tzw. smartphones), które już nadciągają do naszych sklepów. Pierwszym z nich jest Nokia 7650, której telewizyjna kampania reklamowa właśnie się w Polsce rozpoczęła.

Tribunal oficjalnie zapowiedziany

Mariusz Klamra, 8 września 2002, 09:11

Potwierdziły się nasze wcześniejsze nieoficjalne informacje na temat dodatku do The Elder Scrolls III: Morrowind zatytułowanego Tribunal. W wydanym oświadczeniu prasowym producent, firma Bethesda, poza oficjalnym potwierdzeniem podała garść nowych szczegółów. Wynika z nich między innymi, że w przeciwieństwie do poprzednich darmowych małych modów udostępnionych przez Bethesda, tym razem mamy do czynienia z „pełnym”, a co za tym idzie, płatnym, rozszerzeniem.

Mario Sunshine bije rekordy sprzedaży

Mariusz Klamra, 8 września 2002, 08:25

Firma Nintendo ogłosiła, że jej nowa gra, Super Mario Sunshine na GameCube, pobiła absolutny rekord otwarcia sprzedaży. W ciągu pierwszych 10 dni sprzedano w detalu ponad 350 tysięcy kopii!