Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 września 2002

CLICK! 10/2002 w kioskach

Sznur, 19 września 2002, 14:59

Od 17 września w kioskach dostępny jest nowy numer miesięcznika CLICK!, w którym można znaleźć wiele fajowych recenzji gier, na które wiele graczy czeka z niecierpliwością od kilku miesięcy. Hity numeru to Medieval Total War, Mafia, Beach Life, Operation Flashpoint: Resistance oraz Icewind Dale II. Na płytce CD znalazła się pełna wersja gry Defender of the Crown, a do tego porcja dem i tapet

Soccer Manager - czy dorówna takim tytułom jak Total Club Manager 2003 i Championship Manager 4??

Łosiu, 19 września 2002, 14:09

Jeszcze w tym tygodniu na półki zachodnich sklepów powędruje najnowszy manager piłkarski prosto z firmy Electronic Arts Inc. „Total Club Manager 2003”, za niedługo na arenę wkroczy też kolejna odsłona Championship Managera o numerze „4” i rozpocznie się rywalizacja o tytuł najlepszego managera piłkarskiego. Jednak to nie wszyscy przeciwnicy, ponieważ w między czasie firma Jowood wyda swój manager futbolowy - „Soccer Manager”.

Heroes of Might and Magic IV: The Gathering Storm w ofercie CD Projektu

Sznur, 19 września 2002, 13:40

Firma CD Projekt poinformowała, że w jej ofercie pojawił się oficjalny dodatek do Heroes IV: The Gathering Storm. Oprócz wielu nowych map i scenariuszy, najważniejszą innowacją będzie aktualizacja umożliwiająca rozgrywkę w sieci lokalnej oraz Internecie. Planowana data premiery polskiej wersji Heroes IV: The Gathering Storm to koniec 2002 roku. Dodatek będzie kosztował 59,90 PLN.

Serwis I-Gierek dzisiaj niedostępny

Sznur, 19 września 2002, 12:05

W dniu dzisiejszym trwają dalsze prace nad przeprowadzką i konfiguracją serwerów I-Gierek, dlatego możecie spodziewać się tymczasowych problemów z dostaniem się na ten serwis. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Zelenhgorm - a co to takiego? Przygodówka......Ale jaka!!

Void, 19 września 2002, 11:32

Tak z ręką na sercu: kto słyszał nazwę „Zelenhgorm”? Zbyt dużo rąk nie podniosło się do góry... A warto to słowo zapamiętać, ponieważ taki tytuł będzie nosiło sztandarowe dzieło mało jeszcze znanej szwedzkiej firmy „Moloto”. Pierwsza część tej wspaniale zapowiadającej się gry przygodowej, zatytułowana „The Great Ship”, jest już praktycznie gotowa i lada chwila powinna zawitać do sklepów. Niestety, jeszcze nie naszych...

Oko w oko z samym Sidem Meierem

Jeż, 19 września 2002, 08:58

W listopadowym wydaniu angielskiego PC Gamera znajduje się niezwykle atrakcyjna oferta dla wielbicieli Civilization III. Jak wiadomo, prawie gotowy dodatek do Cywilizacji, pt. „Play the World” zawierać będzie wreszcie możliwość gry wieloosobowej. Jednakże, oprócz gry z kolegami, możemy się pokusić o pojedynek z samym Sidem Meierem.

The New World - kolejny dodatek do Settlers IV

Łosiu, 19 września 2002, 08:58

Ubi Soft ujawnił dziś kilka szczegółów dotyczących kolejnego dodatku do czwartej części słynnych Osadników. Otóż będzie on zatytułowany Settlers IV: The New World i ma być dostępny w zachodnich sklepach jeszcze w tym roku.

Chcesz zostać generałem? – Zgłoś się do firmy Black Cactus

Łosiu, 19 września 2002, 07:53

Kampanie oraz akcje promujące gry i zachęcające nas do ich zakupu zaczynają przebierać ostatnio, nie tyle dziwne, co niespotykane dotąd formy. Po słynnym już Turoku firmy Acclaim, na kolejny pomysł wpadł francuski producent Black Cactus. Pracuje on obecnie nad „Warrior Kings: Battles”, drugą częścią udanej strategii „Warrior Kings”, i ogłosił, iż szuka graczy, którzy chcą wystąpić w grze jako generałowie. Zainteresowani? :)

Oficjalna strona Mechwarrior 4: Mercenaries

Solnica, 19 września 2002, 00:25

Microsoft Game Studios uruchomił oficjalną stronę poświęconą Mechwarrior 4: Mercenaries, taktyczno-symulacyjnej grze akcji, za sprawą której już w listopadzie tego roku ponownie przeniesiemy się do świata Battle Tech i tym razem jako najemnicy pracujący za pieniądze, będziemy walczyć przy użyciu 100-tonowych robotów bojowych.

Anarchy Online - nowy patch, nowe możliwości

Solnica, 19 września 2002, 00:18

I ponownie dane mi jest pisać o grze z gatunku „massive multiplayer online”. Tym razem o znacznie młodszej niż Ultima Online, istniejącej na rynku zaledwie nieco ponad rok - Anarchy Online. Doczekała się ona dzisiaj kolejnego, oznaczonego numerem 14.5 uaktualnienia, wprowadzającego do gry nowe ciekawe elementy.

Piąte urodziny Ultimy Online

Solnica, 19 września 2002, 00:11

Ultima Online, jeżeli nawet nie pierwsza, to z pewnością najsłynniejsza jak do tej pory gra „massive multiplayer online” obchodzi właśnie swoje piąte urodziny. Z tej okazji twórcy gry, będący obecnie częścią Electronic Arts zespół Origin przygotował dla graczy kilka niespodzianek.