Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2002, 07:53

autor: Łosiu

Chcesz zostać generałem? – Zgłoś się do firmy Black Cactus

Kampanie oraz akcje promujące gry i zachęcające nas do ich zakupu zaczynają przebierać ostatnio, nie tyle dziwne, co niespotykane dotąd formy. Po słynnym już Turoku firmy Acclaim, na kolejny pomysł wpadł francuski producent Black Cactus. Pracuje on obecnie nad „Warrior Kings: Battles”, drugą częścią udanej strategii „Warrior Kings”, i ogłosił, iż szuka graczy, którzy chcą wystąpić w grze jako generałowie. Zainteresowani? :)

Kampanie oraz akcje promujące gry i zachęcające nas do ich zakupu zaczynają przebierać ostatnio, nie tyle dziwne, co niespotykane dotąd formy. Po słynnym już Turoku firmy Acclaim, na kolejny pomysł wpadł francuski producent Black Cactus. Pracuje on obecnie nad „Warrior Kings: Battles”, drugą częścią udanej strategii „Warrior Kings”, i ogłosił, iż szuka graczy, którzy chcą wystąpić w grze jako generałowie. Zainteresowani? :-)

A cóż trzeba uczynić by zostać wielkim dowódcą? No, cóż wystarczy wysłać pod ten adres - [email protected] - swoje zdjęcie wraz z zabawnym i przekonującym wyjaśnieniem, dlaczegóż to akurat nam należy się ten zaszczyt :-) Oferta aktualna jest do 14 października.

„Warrior Kings: Battles” ma zostać wydany przez firmę Empire Interactive w lutym przyszłego roku. Szczegóły dotyczące „Warrior Kings” znajdziecie w Encyklopedii GRY-OnLine.