Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 września 2002

Coś dla fanów CMa i piłki nożnej

Mariusz Klamra, 22 września 2002, 15:58

Znajdujące się w naszej Federacji Centrum Championship Managera uruchomiło właśnie nową, bezpłatną usługę dla fanów piłki nożnej w ogólności, a CMa szczególnie.

Gry, dla których warto (było) kupić Maca

Mariusz Klamra, 22 września 2002, 15:47

Być graczem posiadającym komputer Apple to naprawdę ciężki kawałek chleba. Gier jest niewiele, a znane tytuły przeważnie trafiają na Maca z opóźnieniem w stosunku do swoich wersji na PC. Tym ciekawsze są dobre gry, które pojawiają się wcześniej lub tylko w wersji na Maca. Chciałem przedstawić dwa takie tytuły, które wśród posiadaczy Apple stały się niemalże kultowe, a wielu właścicieli PC skłoniły wręcz do zmiany sprzętu lub nerwowego poszukiwania po sieci emulatorów.

Snajper = RatHunt?

Mariusz Klamra, 22 września 2002, 15:02

Wczoraj miały miejsce dwie światowe premiery: do sklepów w USA trafiła długo oczekiwana Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin, której poprzedniczka przez wielu graczy jest uważana za najlepszą strategię turową z okresu II wojny światowej. Drugim tytułem jest Sniper, produkt polskiego studia Mirage Interactive. Na temat tej ostatniej gry pojawiają się na zachodnich serwisach sprzeczne i nie do końca prawdziwe informacje.

Intel vs AMD - bitwa (chwilowo) rozstrzygnięta?

Mariusz Klamra, 22 września 2002, 13:20

Nieustająca bitwa o supremację pomiędzy producentami procesorów, firmami Intel i AMD, budzi od dawna wielkie emocje pomiędzy miłośnikami jednej a drugiej firmy. Jest to szczególnie widoczne wśród graczy, których apetyty na coraz szybszy, a równocześnie niezbyt drogi sprzęt, są niezaspokojone. Do niedawna decyzja „co kupić” była prosta: rozsądny człowiek wybierał ofertę AMD. Jednak od kilku miesięcy sytuacja się zmieniła.

100 tysięcy $ nagrody dla mistrza świata w Empire Earth

Mariusz Klamra, 22 września 2002, 11:23

Tyle właśnie może wynieść główna nagroda w organizowanych przez Sierrę i Intela Mistrzostwach Świata w Empire Earth, będące częścią kampanii promocyjnej dodatku, Empire Earth: The Art of Conquest, który właśnie trafił na półki amerykańskich sklepów. Gwarantowaną kwotą dla zwycięzcy jest natomiast 20 tysięcy $, czyli ok. 90 tysięcy PLN. Czy gracze z Polski będą mieli szansę powalczyć o tę kwotę? Jest to możliwe, choć...

Poślizgi, poślizgi

Mariusz Klamra, 22 września 2002, 08:41

Gdy jeszcze niedawno pisaliśmy o możliwym przesunięciu premiery Unreal II na przyszły rok, były to informacje niepotwierdzone i wielu w nie powątpiewało. Niestety okazało się, że to prawda. Wczoraj również podano oficjalne o opóźnieniu wydania dwóch innych interesujących tytułów, BloodRayne i Highland Warriors.