Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 września 2002

Informacja techniczna

Sznur, 6 września 2002, 14:47

Dzisiaj, między godziną 20.00 a 22.00, mogą wystąpić przerwy w działaniu serwisu GRY-OnLine, spowodowane pracami modernizacyjnymi sieci elektrycznej w naszej serwerowni. Wszystkich odwiedzających serwis w tych godzinach prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Links 2003 - GOLD

Sznur, 6 września 2002, 13:27

Microsoft Game Studios poinformowało, iż najnowsza edycja symulacji golfa z serii Links jest już gotowa do tłoczenia. Oprócz doskonałej oprawy audio-wizualnej w Links 2003 znajdą się nowe trasy i nowi zawodnicy (m.in. David Toms czy Jesper Parnevik), a jedną z najważniejszych zmian będzie możliwość uderzania kijem w czasie rzeczywistym.

W oczekiwaniu na demo Unreal Tournament 2003
W oczekiwaniu na demo Unreal Tournament 2003

Łosiu, 6 września 2002, 12:23

„Jeszcze tylko dwa tygodnie” – to stwierdzenie z pewnością przejdzie do historii. Wyjaśniam, że chyba już od maja twórcy Unreal Tournament 2003 oznajmiają, że do premiery dema gry zostały właśnie dwa tygodnie. Mamy już wrzesień i gracze zaczynają odczuwać pewnego rodzaju frustrację, która objawia się nie tylko samym marudzeniem na licznych forach dyskusyjnych lecz także bardzo oryginalną i zabawną twórczością. Jaką? Zobaczcie sami, zapewniam można się nieźle pośmiać.

Plany Take-Two na rok podatkowy 2003.....A gdzie Duke Nukem Forever?

Łosiu, 6 września 2002, 08:39

Firma Take-Two Interactive Software, Inc. przedstawiła raport finansowy za trzeci kwartał (zakończony 31 lipca) swego roku podatkowego 2002. Firma osiągnęła bardzo dobre wyniki finansowe. Przychód netto wyniósł 122.5 miliona dolarów co jest o 51% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego, tj. 81,3 miliona dolarów. Z czego zysk netto wyniósł 4,8 miliona dolarów (0,12 dolara na akcję), poprzednio firma przyniosła stratę w wysokości 665 tysięcy dolarów (0.02 dolara na akcję). Tyle słowem wstępu, Take-Two ma się wyśmienicie, przejdźmy jednak do tego co nas najbardziej interesuje, tj. planowanych gier na przyszły rok. Co ciekawe wśród całego grona interesujących tytułów (które wymienię poniżej) nie ma wielce oczekiwanej produkcji (proszę bez żadnych śmiechów :-) Duke Nukem Forever. Oznacza to prawdopodobnie, że gra wyjdzie najwcześniej pod sam koniec przyszłego roku (nie wcześniej niż

Top 10 gier w US (06/09/02)

Łosiu, 6 września 2002, 07:49

Na liście dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych w okresie od 17 do 24 sierpnia dotychczasowy porządek został dość mocno zaburzony. Co prawda na pierwszej pozycji nadal znajduje się Warcraft III: Reign Of Chaos, lecz już na drugą wskoczył debiutant Madden NFL 2003, a kolejne trzy gry z serii The Sims uplasowały się na trzeciej, czwartej i piątej pozycji. Drugi nowy tytuł na liście to Medieval: Total War, niestety dopiero na dziesiątym miejscu.

Mafia: The City of Lost Heaven nie tylko w wersji PC

Solnica, 6 września 2002, 00:32

Jak poinformował Take-Two, dostępna od kilku dni w wersji na komputery klasy PC, a stworzona przez naszych południowych sąsiadów, zespół Illusion Softworks niezwykle smakowita gra akcji Mafia: The City of Lost Heaven wydana zostanie również na dwóch popularnych konsolach do gier.

Nowe gadżety z Microsoftu
Nowe gadżety z Microsoftu

Solnica, 6 września 2002, 00:27

Microsoft zaprezentował ostatnio siedem nowych gadżetów przeznaczonych dla posiadaczy PC, które już wkrótce powinny być dostępne w sprzedaży. Będą to dwa nowe modele myszek, trzy modele klawiatur oraz dwa zestawy klawiatura plus myszka.

Zapisy do beta testów Nexagon: The Pit

Solnica, 6 września 2002, 00:17

Jak poinformował Strategy First, rozpoczęły się zapisy do beta testów będącej w planie wydawniczym tej firmy taktycznej gry akcji 3D osadzonej w dalekiej przyszłości - Nexagon: The Pit.