Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 sierpnia 2002

Chcesz mieć na nazwisko Turok?

Soulcatcher, 13 sierpnia 2002, 14:36

W dość nietypowy sposób firma Acclaim pragnie wypromować swoją najnowszą grę zatytułowaną Turok: Evolution, która niebawem pojawi się na konsole nowej generacji. Cała kampania reklamowa polega na tym, że każda osoba, która chce zmienić swoje nazwisko na Turok musi zajrzeć pod ten adres www.mynameisturok.co.uk i wypełnić kwestionariusz.

Nadchodzą Komandosi na Xbox i PS2

Soulcatcher, 13 sierpnia 2002, 14:11

Nareszcie firma Eidos Interactive poinformowała o dacie wydania gry Commandos 2 na konsolę PlayStation 2 oraz Xbox. I tak pierwszych kopii tej gry w Stanach Zjednoczonych możemy oczekiwać już 3 września bieżącego roku.

Worms 3 - Activision potwierdza wydanie gry

Fajek, 13 sierpnia 2002, 13:49

W dniu dzisiejszym Activision, firma której wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest LEM, ogłosiła że trzecia część gry Worms zostanie wydana pod jej szyldem.

Co nowego w Skies of Arcadia Legend?

Soulcatcher, 13 sierpnia 2002, 11:33

Firma Sega opublikowała nowe informacje o zmianach, jakie zajdą w grze Skies of Arcadia Legend na konsolę GameCube względem Skies of Arcadia. I tak do najbardziej widocznych zmian możemy zaliczyć pojawienie się zupełnie nowej postaci, jaką jest Piaster- łowca nagród. Dodatkowo, przeróbkom kosmetycznym została poddana szata graficzna, co na pewno zauważymy, według zapewnień producenta, podczas walk z użyciem magii. Małe przeróbki nie ominęły również fabuły gry, która ma być jeszcze bardziej rozbudowana. Gra Skies of Arcadia Legend na rynku japońskim powinna pojawić się pod koniec bieżącego roku.

Zapowiedź: Beach Life

Fajek, 13 sierpnia 2002, 11:25

Beach Life to nowa gra zespołu Deep Red Games, twórców takich hitów jak Risk II czy Monopoly Tycoon. Tym razem jest to symulacja zarządzania ekskluzywnym kompleksem wypoczynkowym w nadmorskim kurorcie, pełnym słońca, piasku, bogatych turystów i seksownych wczasowiczek. W tej grze zaprawionej dużą szczyptą humoru nie brakuje niczego co można spotkać w najpopularniejszych kurortach na świecie: alkohol, sporty wodne, flirt, seks, opalanie, dancingi, a nawet zbierania pamiątek.

Kolejne udoskonalenia Anarchy Online - tzw. „booster packs”

Łosiu, 13 sierpnia 2002, 11:21

Pod koniec zeszłego roku firma FunCom, autor gry MMOcRPG - Anarchy Online, oznajmiła światu, że wstrzymuje prace nad swymi nowymi projektami, m.in. kolejnym MMOcRPG – Midgard, i skupia wszystkie wysiłki na rozwoju Anarchy Online. Informacje o owocach tych prac powoli wydostają się na światło dzienne. Kilka miesięcy temu FunCom zapowiedział wydanie oficjalnego dodatku Anarchy Online: Shadowlands, a dziś ujawnił, że zamierza rozwijać Anarchy Online wydając małe rozszerzenia (większe niż patch, a mniejsze niż pełnoprawny dodatek), tzw. „booster packs”. Pierwszy booster pack będzie zawierał długo oczekiwane opcje kontroli terenu.

Grand Master Chess już niebawem

Robal, 13 sierpnia 2002, 09:58

Grupa Alawar Entertainment zamierza jeszcze w tym miesiącu zamieścić na swojej stronie wersję shareware gry Grand Master Chess. Oczywiście każdy wydawca wychwala swój produkt pod niebiosa i nie inaczej jest tym razem. Według Alawar Entertainment, ich gra ma posiadać: realistyczną szatę graficzną, wysoką inteligencję przeciwników, dużą bazę ruchów i zagrań szachowych oraz możliwość wyboru kilku skórek na szachownice. Jak będzie w praktyce przekonamy się za kilka tygodni.

Cultures 2: Bramy Asgardu jadą do kiosków

Fajek, 13 sierpnia 2002, 09:30

Wczoraj do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju został wysłany nowy, czwarty już w tym roku numer eXtra Gry, zawierający grę Cultures 2: Bramy Asgardu. Gra opowiada o losach europejskich wypraw Wikingów, których celem jest uratowanie świata przed zagładą.

Zostań architektem skate-parków

Robal, 13 sierpnia 2002, 08:40

Firma Activision zawiadomiła, że na półkach sklepowych w Stanach Zjednoczonych pojawiły się pierwsze kopie gry Skateboard Park Tycoon World Tour 2003. Dzięki temu tytułowi wszyscy fani skateboardingu mogą sprawdzić się w roli architekta skate-parków. Do naszej dyspozycji zostały oddane tereny m.in. w USA, Francji i Niemczech. Przyozdobimy je w kilka rodzajów ramp, skoczni, rurek itp., a dodatkowo musimy zadbać o efektywne wypromowanie naszego parku, aby odwiedzało go jak najwięcej klientów.

Otwarte beta testy The Sims Online

Łosiu, 13 sierpnia 2002, 08:26

Na oficjalnej stronie gry z gatunku MMO - The Sims Online, która ma duże szanse stać się najpopularniejszą grą sieciową na świecie, poinformowano, że za około 30 dni rozpoczną się jej zewnętrzne beta testy. Grupa pierwszych testerów zostanie wybrana spośród tych, którzy subskrybują newsletter The Sims Online. Jeżeli więc, dysponujecie dobrym łączem i lubicie serię The Sims, to radzę udać się na stronę gry, zapisać na newsletter i mieć nadzieję, że to właśnie was wybiorą.

Star Wars: Knights of the Old Republic, Unreal II – opóźnione

Łosiu, 13 sierpnia 2002, 07:36

Dziś pechowy trzynasty, parszywa pogoda za oknem, zaczynamy więc wiadomością w podobnym tonie. Na oficjalnym forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic, jej producent poinformował, że premiera gry niestety przesunie się w czasie. Obecnie wydanie na konsolę Xbox spodziewane jest nie wcześniej niż na wiosnę 2003 roku, a wydanie PC na lato tegoż roku. Jeżeli fani cRPG już podupadli na duchu to kolejna nowina pogrąży miłośników gier akcji. Mianowicie serwis Computer and Video Games podał do wiadomości, że Unreal II nie ukaże się pod koniec bieżącego roku, jak planowano, a dopiero w marcu 2003 roku.