Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2002, 14:36

autor: Soulcatcher

Chcesz mieć na nazwisko Turok?

W dość nietypowy sposób firma Acclaim pragnie wypromować swoją najnowszą grę zatytułowaną Turok: Evolution, która niebawem pojawi się na konsole nowej generacji. Cała kampania reklamowa polega na tym, że każda osoba, która chce zmienić swoje nazwisko na Turok musi zajrzeć pod ten adres www.mynameisturok.co.uk i wypełnić kwestionariusz.

W dość nietypowy sposób firma Acclaim pragnie wypromować swoją najnowszą grę zatytułowaną Turok: Evolution, która niebawem pojawi się na konsole nowej generacji. Cała kampania reklamowa polega na tym, że każda osoba, która chce zmienić swoje nazwisko na Turok musi zajrzeć pod ten adres http://www.mynameisturok.co.uk/ i wypełnić kwestionariusz.

Następne Acclaim wylosuje dokładnie pięć osób, którym pomoże prawnie przy zmianie nazwiska, a także wręczy małe upominki w postaci konsoli Xbox, 500-set funtów i wszystkich części gry Turok.

Acclaim nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa i już w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się jeszcze ciekawszych akcji promocyjnych gier.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.