Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 sierpnia 2002

CLICK! KONSOLE już w kioskach!

Fajek, 8 sierpnia 2002, 14:46

W sierpniu ekipa redaktorska CLICK!, uzupełniona o kilku świeżych autorów, przygotowała dla wszystkich graczy konsolowych coś, na co czekali już od dawna. Nowy, jeszcze ciepły i wypełniony po brzegi informacjami CLICK! KONSOLE!, który ma wprowadzić nieco zamieszania na ospałym rynku konsolowym w Polsce.

Buffy the Vampire Slayer w tłoczni

Robal, 8 sierpnia 2002, 12:13

Firma Electronic Arts poinformowała, że wszystkie prace nad grą Buffy the Vampire Slayer na konsolę Xbox zostały szczęśliwie zakończone, a złota płyta z tym tytułem powędrowała już do tłoczni, gdzie zostanie powielona na potrzeby rynku.

Combat Mission Gold PL już za 2 tygodnie

Fajek, 8 sierpnia 2002, 10:46

Jedynie dwa tygodnie pozostały do premiery polskiej wersji jednej z najlepszych gier taktycznych na PC - Combat Mission Gold. 21 sierpnia, bo właśnie tego dnia gra trafi na półki sklepowe, będzie bez wątpienia ważną datą dla wszystkich miłośników strategii.

Etherlords w gazetce

Fajek, 8 sierpnia 2002, 10:07

Od wczoraj Lemon Interactive rozpoczął sprzedaż kolejnego numeru gazetki Nowa Super Gra, która zawiera hit z początku bieżącego roku - grę Etherlords. Cena jest bardzo atrakcyjna i przystępna gdyż wynosi tylko 29,90 PLN.

Vivendi Universal rozważa możliwość sprzedaży Blizzarda, Sierry....

Łosiu, 8 sierpnia 2002, 09:38

Jak podały serwisy Reuters oraz Yahoo jedna z największych korporacji multimedialnych na świecie - Vivendi Universal - rozważa możliwość sprzedania swych amerykańskich firm trudniących się produkcją, sprzedażą i dystrybucją gier komputerowych. Przypominam, że Vivendi jest właścicielem takich amerykańskich firm jak Blizzard, Sierra Entertainment oraz Universal Interactive, zajmuje się też dystrybucją w Stanach Zjednoczonych produktów firm Mythic Entertainment oraz Interplay.

Oficjalna strona Bandits otwarta

Robal, 8 sierpnia 2002, 08:55

Grupa Grin znana z produkcji gry Ballistics poinformowała o otworzeniu oficjalnej strony w całości poświęconej grze Bandits. Na tej witrynie znajdziemy szczegółowe opisy broni i pojazdów jakie spotkamy w tym tytule, galerię screenshotów, filmy oraz dział FAQ.

US Open 2002 ozłocony

Robal, 8 sierpnia 2002, 08:41

Firma Strategy First podała do wiadomości publicznej informację, że wszystkie prace, jakie miały miejsce przy tworzeniu gry US Open 2002 zostały zakończone, a płyta „Gold Master” z tym tytułem powędrowała do tłoczni.

The Lord of the Rings: The Two Towers na PC wstrzymany – informacja oficjalnie potwierdzona

Łosiu, 8 sierpnia 2002, 08:41

Wiadomość dotycząca wstrzymania prac nad wersją PC gry The Lord of the Rings: The Two Towers podana przez serwis IGN przed dwoma dniami została potwierdzona. Pan Steve Nix z zespołu Ritual Entertainment oficjalnie poinformował, że jego firma nie pracuje już nad The Lord of the Rings: The Two Towers, nie pracuje też nad żadną inną grą dla firmy Electronic Arts.

1914: The Great War - godny następca Historyline: 1914 – 1918

Łosiu, 8 sierpnia 2002, 08:33

W początku lat 90-tych firma Blue Byte wydała znakomitą strategię rozgrywającą się w czasach I Wojny Światowej - Historyline: 1914 – 1918. Nie powiem, sam zagrywałem się w tą grę przez ładnych kilka miesięcy. Niestety od tego czasu jakoś żadna produkcja nie mogła powtórzyć sukcesu Historyline, swoją drogą, gier o pierwszej wojnie światowej było i jest jak na lekarstwo. Tym bardziej polecam wam zainteresowanie się tytułem, o którym już niejednokrotnie wspominałem na łamach tego serwisu, mianowicie 1914: The Great War. Gra jutro, 9 sierpnia, zostanie wydana w Niemczech, firmy TriNodE i JoWood właśnie otworzyły jej oficjalną stronę, znajdziemy na niej m.in. sporo screenów i ponad dwuminutowy film z gry. Po zapoznaniu się z całością powiem jedno – ten tytuł ma olbrzymi potencjał i może powtórzyć sukces Historyline: 1914 – 1918.

Top 10 gier w US (08/08/02)

Łosiu, 8 sierpnia 2002, 08:14

Na najnowszej liście dziesięciu najlepiej sprzedających gier w Stanach Zjednoczonych w okresie pomiędzy 21 – 27 lipca nie pojawiła się dosłownie żadna nowa pozycja względem poprzedniego notowania. Pierwsze dziesięć miejsc zajmują te same gry co poprzednio, obserwujemy jedynie kilka małych zmian pozycji. Pierwsza trójka to nadal: Warcraft III: Reign of Chaos, The Sims oraz The Sims: Vacation.

No Name War dopiero w przyszłym roku

Robal, 8 sierpnia 2002, 08:05

Rumuńska grupa AMC Creation poinformowała, że zakończy prace nad grą No Name War nie wcześniej jak na samym początku przyszłego roku.