Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 sierpnia 2002

Publicystyka: Massively Multiplayer Online - Świt nowej ery w grach komputerowych

Fajek, 23 sierpnia 2002, 15:36

Gry z gatunku MMO zyskują sobie coraz większą popularność. Coraz większa ilość graczy, decyduje się na tą formę rozrywki, gdyż właśnie ona daje nam największą swobodę w podejmowanych przez nas działaniach.

Soldier of Fortune II Double Helix na Maca w tłoczni

Robal, 23 sierpnia 2002, 14:41

MacPlay zawiadomił, że wszystkie prace nad grą Soldier of Fortune II: Double Helix na komputery Apple Macintosh zostały w całości zakończone, a złota płyta z tym tytułem powędrowała do tłoczni, gdzie zostanie powielona na potrzeby rynku. Premiera SoF II: Double Helix na Maca została zapowiedziana na połowę września bieżącego roku.

Zostań mistrzem origami

Robal, 23 sierpnia 2002, 14:30

Jak informuje firma MarkSoft już w najbliższy poniedziałek do sklepów na terenie całego kraju powędruje nowa gra firmy EK.SOFT pt. „Mistrz Origami”. Program dostępny będzie w sprzedaży za 49.90 PLN. Dzięki tej grze dzieci będą mogły nauczyć się podstaw origami. UWAGA!!! Wszystkie etapy tworzenia zostały dokładnie opisane i przedstawione w formie animacji, dzięki czemu żadne dziecko nie powinno mieć problemu ze złożeniem własnej kompozycji.

Gadżety do Warcraft III - aukcja w Wirtualnym Świecie

Fajek, 23 sierpnia 2002, 12:55

Sklep Wirtualnego Świata przyzwyczaił już nas do ciekawych aukcji, na których można zdobyć interesujące gadżety z gier komputerowych.

Poradnik: Die Hard - Nakatomi Plaza

Fajek, 23 sierpnia 2002, 11:52

Die Hard: Nakatomi Plaza to klasyczna gra akcji z widokiem z pierwszej osoby, bazująca na pierwszej części filmu Szklana Pułapka (Die Hard).

Strona Beach Life PL otwarta

Fajek, 23 sierpnia 2002, 11:37

Kolejny krok ku wspaniałym wakacjom w grze BEACH LIFE wykonany! Dziś wystartowała oficjalna, polska witryna internetowa gry. Pod adresem BEACHLIFE.CENEGA.PL znajdziemy niezwykle profesjonalnie wykonaną stronkę, stylem i atmosferą doskonale pasującą do treści BEACH LIFE.

Piraci – strzeżcie się!!!

Łosiu, 23 sierpnia 2002, 10:10

Piraci – strzeżcie się!! Takimi słowy ostrzega zwolenników nielegalnego oprogramowania pan Rosh-Ha-ayin, twórca nowego systemu przeznaczonego do zabezpieczenia płyt CD-ROM przed kopiowaniem. System ten nosi nazwę OpSecure CD i prawdopodobnie zostanie wprowadzony do użytku już na początku 2003 roku. Ale cóż w nim takiego rewelacyjnego, co odróżnia go od innych systemów zabezpieczających? Otóż w systemie tym elementem zabezpieczającym jest specjalna „smart card” umieszczona pomiędzy warstwami płyty, która to jest kluczem do jej odczytania. Możemy więc dowolnie kopiować płytę, ale nie odczytamy jej, ponieważ czytnik nie odnajdzie klucza niezbędnego do odczytania informacji zapisanej na krążku CD-ROM.

Oficjalna strona Survival Instinct uruchomiona

Robal, 23 sierpnia 2002, 10:08

JoWood Productions otworzył kolejną oficjalną stronę gry, której będzie wydawcą. I tak własnej witryny tym razem doczekała się najnowsza trzecio-osobowa gra przygodowa zatytułowana K. Hawk – Survival Instinct. Na stronie w chwili obecnej znajdziemy kilka dobrej jakości screenshotów, ogólne informacje o tym tytule, forum a także charakterystyki postaci, jakie spotkamy podczas naszej podróży.

America's Army: Operations - to jeszcze nie koniec...

Łosiu, 23 sierpnia 2002, 09:53

Kolejny moduł do America's Army: Operations został już wydany i znajduje się w naszym dziale Pliki. Przy okazji Armia Amerykańska poinformowała, że kolejne misje „Ranger missions” do America's Army znajdą się na finalnej płycie CD-ROM z grą, która pojawi się jesienią tego roku. Rzecz jasna będzie ona darmowa. Ponadto, rozpoczęły się zapisy na beta-testy America's Army: Operations, które jak twierdzą autorzy, są kolejnym krokiem na drodze do ukończenia AA:O. Przyznam, że jestem zdziwiony, bo do tej pory wydawało się, że nowy dodatek/moduł jest ostatnią częścią gry – jak widzimy tak nie jest.

Prace nad dodatkiem do Civilization III w fazie beta

Robal, 23 sierpnia 2002, 09:46

Grupa Firaxis Games zawiadomiła, że prace nad najnowszym dodatkiem do kultowej jak na dzisiejszy dzień gry Civilization III weszły właśnie w fazę beta. Teraz producent koncentruje się głównie na wyszukiwaniu wszystkich błędów, jakie mogłyby przeszkadzać podczas zabawy.