Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 sierpnia 2002

Prisoner of War – nowa galeria

Sznur, 27 sierpnia 2002, 19:22

Dla wszystkich lubiących gry, w których trzeba zdecydowanie częściej „ruszać głową” niż używać siły, CD Projekt przygotował galerię dziesięciu screenów z Prisoner of War.

Seria gier Disney'a od LEM'a

Fajek, 27 sierpnia 2002, 16:21

Mimo, że koniec wakacji już bliski, nie zapominajmy o dobrej zabawie. Zmyślą o najmłodszych graczach firma LEM wprowadza na polski rynek długo oczekiwaną serię gier Disney'a - cztery nie prezentowane dotąd tytuły z disnejowskiej klasyki, w tym: ,,Disney's The Lion King II Simba's Pride Activity Centre'', ,,Disney's The Hunchback of Notre Dame'', ,,Disney/Pixar a Bug's Life Action Game'', ,,Disney's Tarzan Activity Center''.

Tanie klasyki

Sznur, 27 sierpnia 2002, 15:51

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich graczy, Cenega Poland rozszerzyła swoją serię „Kolekcja Klasyki Komputerowej” o kolejne tytuły, obniżając jednocześnie ceny największych hitów obecnych na rynku od dłuższego czasu. Znalazło się tam wiele znanych tytułów, które nie tak dawno jeszcze elektryzowały większość z graczy.

Battle Realms: Winter of the Wolf szczegóły

Sznur, 27 sierpnia 2002, 14:57

Ubi Soft ujawnił szczegóły dotyczące dodatku do Battle Realms, zeszłorocznego hitu z gatunku RTS. Battle Realms: Winter of the Wolf będzie samodzielnym dodatkiem, fabularnie rozgrywającym się przed wydarzeniami przedstawionymi w pełnej wersji gry. Developerem expansion packu również jest zespół Liquid Entertainment, a data premiery została ustalona na październik 2002.

GTA: Vice City - strona, zdjęcia, film!
GTA: Vice City - strona, zdjęcia, film!

Fajek, 27 sierpnia 2002, 14:17

GTA: Vice City to swoistego rodzaju rozwinięcie GTA3, będące jednocześnie samodzielną grą. Po ogromnym sukcesie, jakim okazało się GTA3, firma Rockstar Games była by co najmniej niemądra gdyby nie zdecydowała się na kolejną produkcję z tej serii. I właśnie dlatego posiadacze PS2 już 22 października będą mogli zagrać w Vice City, natomiast właściciele PC zapewne poczekają do przyszłego roku.

PlayStation 3 w 2005 roku

Soulcatcher, 27 sierpnia 2002, 13:32

Renomowany japoński magazyn Diamond Weekly w jednym ze swoich artykułów zamieścił krótką, ale jakże szokującą informację. Otóż według tego magazynu premiera trzeciej już odsłony konsoli PlayStation została ustalona na 2005 rok.

Recenzja: Cultures 2 - Wrota Asgardu

Fajek, 27 sierpnia 2002, 12:29

Cultures 2: The Gates of Asgard to kolejna część serii opowiadającej o poczynaniach cywilizacji wikingów. Poprzednio w Cultures: Discovery of Vinland nasi dzielni bohaterowie podbijali kontynent amerykański, tu zaś zaczynają rozszerzać swe wpływy na Europę i Środkowy Wschód.

Oficjalna strona Zoo Tycoon: Marine Mania otwarta

Robal, 27 sierpnia 2002, 11:22

Firma Microsoft poinformowała o otwarciu oficjalnej strony w całości poświęconej najnowszemu dodatkowi do gry Zoo Tycoon. Jak to bywa przeważnie na oficjalnych witrynach gier tak i tu znajdziemy garść informacji o tym tytule, trochę screenshotów oraz dział download, z którego możemy pobrać nowe „zwierzaki” oraz tapety z motywami pochodzącymi z tej produkcji.

Czy będzie demo Raven Shield?

Robal, 27 sierpnia 2002, 11:00

Na jednej ze stron traktujących o grze Tom Clancy's Raven Shield pojawiła się dość zaskakująca informacja. Otóż w najbliższym czasie powinna pojawić się wersja demonstracyjna tego tytułu przystosowana jedynie do gry w trybie multiplayer. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że firma Ubi Soft, która zajmuje się wydaniem tej gry, na temat opublikowania dema nic nie wie.

Prace nad Rune II zapowiedziane

Soulcatcher, 27 sierpnia 2002, 10:27

Przeszło rok temu światło dzienne ujrzała pierwsza część gry Rune na GC, która to gra niemal natychmiast podbiła serca graczy. Zatem nic dziwnego, że grupa From Software zapowiedziała prace nad kolejną odsłoną Rune tylko, że tym razem pojawi się ona tylko i wyłącznie na platformę GameCube.

Beach Life - polskie screeny
Beach Life - polskie screeny

Fajek, 27 sierpnia 2002, 10:11

Choć lato ma się ku końcowi, prawdziwe szaleństwa na plaży dopiero nas czekają! Premiera polskiej wersji BEACH LIFE zbliża się coraz szybciej (zapraszamy do sklepów 12 września), a my mamy dziś dla Was prawdziwą gratkę - polskie zrzuty ekranowe! Tak jest dotarły już do nas obrazki, na których podziwiać możemy plażowe harce i budowę kurortu w naszym ojczystym języku! Na pierwszy rzut oka widać, że tłumacze stanęli na wysokości zadania i całość opracowana jest na najwyższym poziomie.

Windows XP Service Pack 1 i jego zabezpieczenia...

Łosiu, 27 sierpnia 2002, 09:04

Plotek i spekulacji dotyczących pierwszego Service Packa do Windows XP było co nie miara. Wczoraj firma Microsoft oficjalnie zabrała głos w tej sprawie przedstawiając światu jak zamierza bronić się przed nielegalnym kopiowaniem i wykorzystywaniem ich systemu. Sytuacja wygląda prawie dokładnie tak, jak już wcześniej nieoficjalnie podawano, tzn. podczas instalacji SP1, cały numer ID systemu będzie wysyłany drogą internetową do Microsoftu, gdzie zostanie sprawdzony. Jeżeli numer nie znajduje się na tzw. „czarnej liście zbyt popularnych numerów” to instalacja przebiegnie bezproblemowo. Lecz na tym nie koniec, gdyż pomimo tego, iż w momencie instalacji ID będzie w porządku i SP1 zainstaluje się prawidłowo, to będzie on dalej sprawdzany przy każdym kolejnym (nawet najmniejszym) uaktualnianiu systemu. Oznacza to, że jeżeli nasz numer ID po instalacji SP1 stał się „zbyt popularny” to również mam

Europa - mega rynkiem rozrywki elektronicznej

Łosiu, 27 sierpnia 2002, 09:04

Do tej pory europejski przemysł zajmujący się rozrywką multimedialną i grami traktowany był po „macoszemu”. Wystarczy popatrzeć choćby na premiery kolejnych konsol Sony PlayStation, Sony PlayStation 2 czy Nintendo's GameCube – wszystkie miały miejsce sporo po premierach na rynku japońskim i amerykańskim. Jednak w niedługim czasie sytuacja to może ulec diametralnej zmianie. Jak donosi European Leisure Software Publishers Association (ELSPA) do 2005 roku europejski przemysł związany z grami wzrośnie o około 5000%!!!