Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 sierpnia 2002

Cultures 2: Bramy Asgardu już za tydzień

Fajek, 7 sierpnia 2002, 16:02

Już za tydzień (14 sierpnia) w serii eXtra Gra w cenie 29,99 zł ukaże się wspaniała gra strategiczno-ekonomiczna Cultures 2: Bramy Asgardu.

Disciples II: Mroczne Proroctwo - dziś premiera

Fajek, 7 sierpnia 2002, 15:40

Doskonała strategia turowa z elementami RPG trafiła do sprzedaży! Długo oczekiwany hit, Disciples II, od dnia dzisiejszego jest dostępny w sklepach i supermarketach na terenie całego kraju.

Fallout 2 PL od dzisiaj w eXtra Klasyce

Fajek, 7 sierpnia 2002, 15:18

Długo oczekiwana przez fanów serii chwila w końcu nadeszła! Fallout 2 PL trafił do sprzedaży! Gra dostępna jest w serii eXtra Klasyka w polskiej, "kinowej" wersji i cenie 19,90 zł.

Polska liga F1 2002

Łosiu, 7 sierpnia 2002, 13:20

Niedawno na łamach Gry-OnLine informowaliśmy o wyczynach polskich graczy w europejskiej lidze gry Tom Clancy's Ghost Recon, dziś zaś pragniemy wam przedstawić kolejną grupę Polaków, którzy postanowili zaistnieć w świecie. Mianowicie, miło jest mi przedstawić Polską Ligę F1 2002 o nazwie Unlimited F1. Mieści się ona pod adresem http://www.unlimitedf1.radzionkow.net/ Jej założyciele zapraszają wszystkich fanów tej wyśmienitej gry wyścigowej do wzięcia udziału w lidze, uczestniczenia w okresowo organizowanych treningach, wyścigach i innych imprezach.

Beach Life - fragment filmu promocyjnego
Beach Life - fragment filmu promocyjnego

Fajek, 7 sierpnia 2002, 11:39

Prace nad montażem filmu promocyjnego BEACH LIFE realizowanego przez pracowników Cenega Poland wciąż trwają. Udało nam się jednak zdobyć pierwszy fragment reklamówki, który przedstawia głównego bohatera i inicjatora plażowych "szaleństw" w pięknych plenerach. Zresztą postura bossa "plażowego życia" mówi wszystko.

Publicystyka: Szkodliwość gier komputerowych

Fajek, 7 sierpnia 2002, 11:13

Szkodliwość gier komputerowych – to temat przewijający się ostatnio dość często przy okazji jakiejkolwiek zbrodni popełnionej przez młodych ludzi. Po co szukać winnych jak winnym są gry komputerowe...

FIFA Football 2003 - szczegóły

Łosiu, 7 sierpnia 2002, 10:18

Zbliża się 2003 rok, więc tradycyjnie firma Electronic Arts przygotowuje się do wydania kolejnych edycji swych słynnych gier sportowych. Tym razem Electronic Arts przedstawił szczegółowe informacje dotyczące symulacji piłkarskiej - FIFA Football 2003. Czym więc zaskoczy nas tym razem dzieło z EA?

Nadchodzi Chessmaster 9000

Robal, 7 sierpnia 2002, 09:05

Firma Ubi Soft podała do wiadomości publicznej informację, że wszystkie prace nad grą Chessmaster 9000 zostały już zakończone i pierwszych kopii tego tytułu na półkach sklepowych powinniśmy wypatrywać 27 sierpnia br.

Kiedy będzie CMR 3 na PC

Robal, 7 sierpnia 2002, 08:55

Firma Codemasters oznajmiła, że na dzień dzisiejszy nie jest w stanie dokładnie określić daty wydania trzeciej odsłony gry Colin McRae Rally na PC, choć pierwsze plotki w necie mówią o pierwszym kwartale 2003 roku. W znacznie lepszej sytuacji są już posiadacze pudełek PlayStation 2 oraz Xbox, ponieważ CMR3 pojawi się na ich platformy w dniu 11 października bieżącego roku.

Kingdom Hearts w połowie września

Robal, 7 sierpnia 2002, 08:36

Firma Square podała do wiadomości publicznej informację, że dokładnie z dniem 17 września bieżącego roku na półkach sklepowych na terenie Stanów Zjednoczonych pojawi się gra przygodowa Kingdom Hearts.

Dwie nowe gry cRPG z BioWare

Łosiu, 7 sierpnia 2002, 08:36

Znana wszystkim miłośnikom gatunku cRPG firma BioWare Corp. oficjalnie ogłosiła, że pracuje nad dwoma całkowicie nowymi grami tego gatunku. Nie ujawniono jeszcze tytułów obu gier, wiadomo jedynie, że pierwsza z nich pojawi się wyłącznie na konsoli Xbox, a druga na komputerach klasy PC. Wyjawiono także, że oba tytuły osadzone zostaną w całkowicie nowych światach stworzonych od podstaw przez BioWare. Przypominam, że akcja wszystkich dotychczasowych produkcji tej firmy osadzona była w już rozwiniętych, gotowych światach jak Forgotten Realms (licencja Dungeons & Dragons), czy Star Wars (licencja firmy LucasArts).

JoWood wydawcą Against Rome

Robal, 7 sierpnia 2002, 08:35

Firma JoWood znana ze sprzedaży takich tytułów jak Rally Trophy czy Gothic zapowiedziała wydanie na początku przyszłego roku nowej gry strategicznej zatytułowanej Against Rome.