Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 sierpnia 2002

Sierpniowy plan wydawniczy LEM'u i wrześniowa niespodzianka

Sznur, 1 sierpnia 2002, 18:50

Z początkiem sierpnia kolejny dystrybutor uaktualnił swój plan wydawniczy. Tym razem zrobiła to firma LEM, która w tym miesiącu planuje wydać w sumie około 25 tytułów w wersji na PC oraz konsole PS2, GBA, Xbox, GameCube. Za to na wrzesień zapowiada nie lada niespodziankę w postaci 19 gier na PC.

Disciples II: Mroczne Proroctwo w tłoczni

Fajek, 1 sierpnia 2002, 16:40

Jak poinformowała firma CD Projekt, gra Disciples II PL trafiła do tłoczni! Data premiery została ustalona na 7 sierpnia, a więc już wkrótce wszyscy miłośnicy gier strategicznych, a w szczególności fani Herosów będą mogli oddać się niesamowitej zabawie.

Beach Life - film reklamowy
Beach Life - film reklamowy

Fajek, 1 sierpnia 2002, 16:33

Premiera niezwykłej, 'wakacyjnej' gry firmy EIDOS zbliża się dużymi krokami (w sklepach już we wrześniu), a tymczasem ekipa polskiego dystrybutora - Cenega Poland - zabrała się za kręcenie filmowej reklamówki z gry.

Szalona taksówka jedzie do sklepów

Fajek, 1 sierpnia 2002, 16:18

CRAZY TAXI - gra, która w swoim czasie podbiła serca posiadaczy Dreamcasta już dziś, w wersji na PC pojawi się w sklepach na terenie całej Polski. Tu wcielamy się w postać szalonego taksówkarza, który wożąc po mieście kolejnych pasażerów musi zarobić jak najwięcej pieniędzy w czasie swojej zmiany.

Świat Quizów - nagroda rozlosowana

Sznur, 1 sierpnia 2002, 16:00

Wczoraj w Świecie Quizów odbyło się pierwsze losowanie super-nagrody. Mimo olbrzymiego zainteresowania, wygrać mogła tylko jedna osoba. Nagrodę główną - miniwieżę Thompson AM1080 z pilotem – wygrała Kamila Wyszyńska z Teresina. Gratulujemy! Tymczasem na szczęśliwców czeka już kolejna super-nagroda...

CD Projekt ogłasza nowy plan wydawniczy

Fajek, 1 sierpnia 2002, 10:45

Firma CD Projekt ogłosiła nowy plan wydawniczy obejmujący tytuły do końca 2002 roku! W stosunku do poprzedniego planu zaszły w nim ogromne zmiany. Zrezygnowano z dużej ilości tytułów na rzecz tych z najwyższej półki.

Bonus Pack dla Gore

Robal, 1 sierpnia 2002, 10:34

Firma DreamCatcher przygotowała małą niespodziankę dla wszystkich posiadaczy gry Gore: Ultimate Soldier. Otóż na stronie firmowej gry znajduje się bonus pack który ma do zaoferowania trzy nowe levele, łatkę poprawiającą wszystkie błędy wykryte podczas testów a także edytor plansz, dzięki któremu możemy rozbudować już istniejące poziomy lub stworzyć zupełnie nowe.

Oficjalna strona NOLF 2 otwarta

Robal, 1 sierpnia 2002, 10:09

Firma Sierra Entertainment powołała do życia oficjalną stronę w całości poświęconą grze No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way, której producentem jest grupa Monolith Productions. Na witrynie znajdziemy ogólne informacje dotyczące tego tytułu, dział ze screenshotami oraz nowy trailer prezentujący samą grę.

Resident Evil 0 nadchodzi

Fajek, 1 sierpnia 2002, 09:37

Firma CAPCOM pracuje obecnie nad kontynuacją doskonałej serii RESIDENT EVIL, oznaczoną numerem zero. Rozgrywający się przed wydarzeniami z pierwszego RESIDENT EVIL, tytuł ten zawiera zupełnie nowy system gry - 'przełączanie postaci'. Pozwala on na kontrolowanie na przemian poczynań Billy'ego i Rebecci przy pomocy naciśnięcia jednego klawisza. Prócz działania na własną rękę, Billy i Rebecca mogą również połączyć swe wysiłki i współpracować na różne sposoby.

Prince of Qin oraz Celtic Kings: Rage of War - GOLD

Łosiu, 1 sierpnia 2002, 08:28

Firma Strategy First poinformowała, że jej dwie nadchodzące produkcje, tj. gra akcji/cRPG - Prince of Qin oraz strategia czasu rzeczywistego - Celtic Kings: Rage of War, zostały ukończone i niedługo trafią do sprzedaży. Jakkolwiek oba tytuły zapowiadają się interesująco, to szczególnie pragnąłbym zwrócić waszą uwagę na grę bułgarskiego producenta Haemimont Games - Celtic Kings: Rage of War.

Westwood mówi - Renegade’owi już dziękujemy...

Łosiu, 1 sierpnia 2002, 08:22

Tak mówiąc dosłownie firma Westwood Studios, twórca słynnej serii strategii czasu rzeczywistego Command & Conquer ustosunkowała się do pogłosek dotyczących drugiej części gry akcji - Command & Conquer: Renegade.

Top 10 gier w US (01/08/02)

Łosiu, 1 sierpnia 2002, 08:18

Najnowszy raport sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych dotyczący tygodnia zakończonego 20 lipca nie zaskakuje żadnymi emocjonującymi zmianami. Na pierwszych pięciu pozycjach uplasowały się tzw. żelazne tytuły, kolejno: Warcraft III: Reign Of Chaos, The Sims: Vacation, The Sims, Neverwinter Nights oraz Medal Of Honor: Allied Assault.