Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 lipca 2002

Icewind Dale 2 PL - prace idą pełną parą

Fajek, 31 lipca 2002, 17:17

Firma CD Projekt poinformowała, że prace nad polską wersją Icewind Dale 2 idą pełną parą. W chwili obecnej przetłumaczono już ponad 80% całego tekstu. Wkrótce trafi on do korekty, po której nastąpi proces implementacji.

Wymiana gry Lilo i Stich: Nieziemskie Kłopoty

Fajek, 31 lipca 2002, 17:10

Z powodu pomyłki w wysyłce materiałów z USA, nowa gra akcji Disneya, LILO I STICH: NIEZIEMSKIE KŁOPOTY, została wytłoczona ze złego mastera. Otóż wersja, która trafiła do Polski, była przeznaczona na rynek niemiecki. Dlatego też menu oraz podpisy do filmów są w niej po niemiecku, natomiast głosy lektorów nagrane zostały po angielsku.

Recenzja: Secret Service - In Harm's Way

Fajek, 31 lipca 2002, 13:17

Secret Service: In Harm's Way to gra akcji/FPS, w której wcielamy się w postać młodego agenta tajnych służb Stanów Zjednoczonych „Secret Service” o imieniu Mark Brophy. Naszym zadaniem jest ochrona ważnych postaci świata polityki oraz osobistości należących do rządu USA.

MoonBase Commander w tłoczni

Robal, 31 lipca 2002, 11:20

Firma Infogrames ogłosiła, że wszystkie prace związane z tworzeniem gry MoonBase Commander zostały szczęśliwie zakończone a „złota płyta” z tym tytułem powędrowała już do tłoczni gdzie zostanie powielona na potrzeby rynku. Pierwsze egzemplarze tego tytułu powinny pojawić się z dniem 13 sierpnia.

W co zagramy w sierpniu?

Robal, 31 lipca 2002, 11:09

Mamy wakacje. Czas upojnego leniuchowania na gorącej plaży, w górach i nad jeziorem. Niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić w tej chwili na odpoczynek. Producenci gier chcąc nas czymś nowym zaskoczyć, ciągle pracują nad nowymi tytułami.

Oficjalna strona Golden Land otwarta

Robal, 31 lipca 2002, 10:45

Firma Russobit-M znana z takich produkcji jak Hoverace czy Homeplanet uruchomiła oficjalną stronę w całości poświęconą grze Golden Land. Na witrynie znajdziemy trochę informacji o tym produkcie, galerię screenshotów oraz forum, na którym możemy zadać pytania odnośnie gry.

Zoo Tycoon: Marine Mania zapowiedziane

Robal, 31 lipca 2002, 10:01

Oddział Microsoft Games powiadomił, że na początku października w sklepach pojawi się nowe rozszerzenie do gry Zoo Tycoon, które będzie nosiło podtytuł Marine Mania. Dodatek będzie miał nam do zaoferowania około 20 wodnych stworzeń, nowe scenariusze a także nowe przedmioty.

Demo Operation Flashpoint: Resistance

Fajek, 31 lipca 2002, 09:50

Operation Flashpoint: Resistance, to oficjalny dodatek do Operation Flashpoint: Cold War Crisis, najlepszej, wojennej gry taktycznej roku 2001. Jego akcja toczy się kilka lat przed wydarzeniami mającymi miejsce w oryginalnej grze i pierwszym dodatku Red Hammer.