Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lipca 2002

Recenzja filmu Resident Evil

Fajek, 27 lipca 2002, 17:55

Seria gier Resident Evil jest jedną z najciekawszych w hisotii gier komputerowych, dlatego nie dziwi fakt, iż zdecydowano się na jej podstawie nakręcić film. A co z tego wyszło przekonacie się czytając naszą recenzję.

Earth and Beyond: nagroda dla beta-testerów

Mariusz Klamra, 27 lipca 2002, 17:24

Nagradzanie na różne sposoby beta-testerów gier massive multiplayer ma za sobą już długą tradycję, lecz choć przybierało różne formy to nigdy jeszcze producenci nie złamali jednej niepisanej zasady: z chwilą wejścia gry do sprzedaży cały dorobek beta-testera, jego postaci i inwentarz zawsze były bez litości kasowane. Firma Westwood, producent kosmicznego MMO Earth and Beyond postanowiła jednak odejść od tej zasady.

Demo Prince of Qin

Fajek, 27 lipca 2002, 11:46

Prince of Qin to kolejna, utrzymana w dalekowschodnim klimacie, gra zespołu Object Software, twórców interesującego RTS-a Fate of the Dragon. Tym razem jest to „action cRPG”, w którym elementy RPG wzięły górę nad czystą strategią. Akcja Prince of Qin przenosi nas dwadzieścia dwa wieki wstecz, w okres ostatnich 20 lat panowania dynastii Qin.

Metal Drift - następca Tribes 2?

Fajek, 27 lipca 2002, 11:04

Jak pamiętamy, studio odpowiedzialne za stworzenie Tribes 2, znakomitego „shootera” zaliczanego do gatunku „team based”, Dynamix, zostało zamknięte zaraz po tym jak tylko owa gra ujrzała światło dzienne. Była to wiadomość fatalna z kilku względów: po pierwsze nie miał kto zająć się łataniem bugów w wydanym już produkcie, co skutecznie zniechęcało potencjalnych graczy do zabawy w Tribes 2. Po drugie nadzieje na kolejną grę z tego gatunku legły w gruzach. Jak się jednak okazuje, Tribes 2 będzie miał najprawdopodobniej swojego następcę.

Hokejowy Championship Manager?

Sznur, 27 lipca 2002, 10:46

Brytyjski zespół Sports Interactive, od lat zajmujący się rozwojem słynnej serii managerów piłkarskich Championship Manager, poinformował, iż zamierza rozszerzyć ofertę na kolejną popularną dziedzinę sportu. Na celowniku braci Collyer znalazł się hokej i fiński zespół ludzi (występujący pod szyldem EHM Programming), którego shareware’owy produkt Eastside Hockey Manager mieliśmy okazję zaprezentować w zeszłym roku (do pobrania wersja demo). Wspólnie zamierzają stworzyć komercyjną wersję gry pt. Eastside Hockey Manager: Franchise Edition.

Nowe gry TopWare Poland

Sznur, 27 lipca 2002, 10:20

TopWare Poland poinformował, że nabył prawa do dystrybucji na terenie Polski czterech kolejnych gier. Będzie to gra w kręgle zatytułowana Bowling, symulacja bilarda Perfect Pool, jazda na hulajnodze Scooter Pro oraz gra przygodowa Auryn Quest. Wszystkie tytuły ukażą się w serii TOPWARE JUST 4 FUN, a ich cena detaliczna nie przekroczy 50zł.