Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 lipca 2002

Demonic Speedway - czyli żużel „made in Poland”

Fajek, 12 lipca 2002, 15:46

„Emocjonujesz się pojedynkami współczesnych gladiatorów? Uwielbiasz zapach spalonego metanolu? Krótko mówiąc - jesteś fanem speedway'a? Niedługo będziesz więc świadkiem prawdziwego przełomu! Wielkimi krokami nadchodzi rewolucyjny symulator czarnego sportu!” – oto w jaki sposób zapowiadana jest gra autorstwa firmy NAWAR - Demonic Speedway.

Wyścigi Big Scale Racing

Sznur, 12 lipca 2002, 14:44

Najwyraźniej skończyła się kilkuletnia posucha na wyścigi miniaturowych samochodów. Oprócz niedawno zapowiedzianych R.C. Cars we wrześniu pojawi się gra duńskiego zespołu BumbleBeast, zatytułowana Big Scale Racing. Wbrew nazwie w grze prowadzimy sterowane radiem modele samochodów wykonane w skali 1 do 5.

Shadow na silniku TRIBES 2

Sznur, 12 lipca 2002, 13:44

Zespół Vae-Victis Incorporated pracuje nad Shadow, taktyczną grą akcji FPP przeznaczoną głównie do rozgrywki w Internecie, odtwarzającą operacje wojskowe przeprowadzane przez oddziały specjalne. Gracze zostaną uwikłani w walkę między różnymi politycznymi agendami i dostaną do wykonania szereg tajnych misji, których wynik nigdy nie powinien ujrzeć światła dziennego.

Eidos wydawcą polskiej gry Frontline Attack: War Over Europe

Fajek, 12 lipca 2002, 13:22

Światowym wydawcą gry „Frontline Attack: War Over Europe” została firma Eidos Interactive, a światowa premiera planowana jest na październik br.

Zapowiedź: Rayman 3 - Hoodlum Havok

Fajek, 12 lipca 2002, 10:50

Rayman 3: Hoodlum Havok to nowa część przygód Raymana – jednego z najpopularniejszych na świecie bohaterów gier dla dzieci i młodzieży. Nowy Rayman to duży krok naprzód w stosunku do poprzednich części. Zastosowano tu zupełnie nowy, innowacyjny system walki oferujący graczom unikalne możliwości rozgrywki z gatunku action-adventure.

Yahoo! na plusie!

Łosiu, 12 lipca 2002, 09:52

Po ponad 18 miesiącach odnotowywania strat, firma Yahoo! Inc. w drugim kwartale tego roku przyniosła zyski w wysokości 21.4 miliona dolarów przy obrocie 225.8 miliona dolarów. Ta niewątpliwe dobra nowina jest promykiem nadziei w coraz trudniejszej branży internetowej – nareszcie komuś zaczyna wychodzić.

Gwiezdne Wojny na amerykańskich poligonach wojskowych

Łosiu, 12 lipca 2002, 09:24

Tak, trzeba przyznać, że ostatnio Armia Amerykańska zaskakuje i to w wielu dziedzinach. Jak wiemy gra America's Army: Operations trafiła w gusta setek graczy na całym świecie, mało powiedzieć, że jak do tej pory pobrało ją ponad 400 tysięcy osób, a strona gry przeżywa totalne oblężenie. Niedługo zaś Armia Stanów Zjednoczonych zacznie przeprowadzać polowe próby z działem laserowym rodem z Gwiezdnych Wojen - Dubbed Zeus.

Trzy gry dla dzieci z psem Alikiem w roli głównej niedługo w sklepach

Łosiu, 12 lipca 2002, 07:59

Jak poinformowała firma MarkSoft, długo oczekiwana seria gier dla dzieci, której głównym bohaterem jest pies Alik, wkroczyła w ostateczną fazę beta testów. Seria składa się z trzech gier: Alik: Już idę do szkoły, Alik: Mój pierwszy alfabet, Alik: Wesoła matematyka. Gry pojawią się w sprzedaży już 22 lipca, a cena każdej wynosić będzie 49,90 PLN.