Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 lipca 2002

Ruff Trigger: The Vanocore Conspiracy

Sznur, 2 lipca 2002, 16:48

Włoski zespół Playstos Entertainment pracuje nad zręcznościową strzelanką Ruff Trigger: The Vanocore Conspiracy, przeznaczoną na konsole i komputery PC. Osią fabularną gry jest korporacja Vancore, specjalizująca się w badaniach nad inżynierią genetyczną, wykorzystywanych następnie do „produkcji” przeróżnych żywych zabawek. Jednym z modeli tych zabawek jest Piglet, których cała partia, przez błąd w kodzie genetycznym, zmienia się w bestie. Jest tylko jeden agent, która może złapać jak najwięcej Pigletów, zanim te przejdą metamorfozę zamieniając się w potwory...

Homeworld w serii Bestseller już 5 lipca

Fajek, 2 lipca 2002, 16:22

Gra Homeworld, która okrzyknięta została przełomem w gatunku strategii czasu rzeczywistego, ukaże się w Polsce już 5 lipca, w serii Bestseller. Oznacza to, że Homeworlda nabyć będzie można w niezwykle okazyjnej cenie 49 zł i profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

Thrall dla wszystkich!

Fajek, 2 lipca 2002, 15:26

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem aukcją figury Thralla która odbędzie się na stronach Wirtualnego Świata, informujemy że do aukcji zostaną dopuszczeni wszyscy zainteresowani, a nie jak dotychczas informowano osoby zamawiające grę Warcraft 3 w sklepie Wirtualnego Świata!

Duke Nukem... demo!

Fajek, 2 lipca 2002, 14:53

... niestety tylko do niedawno wydanego Manhattan Project. Ale trzeba przyznać, iż MP jest grą wartą naszego zainteresowania, dlatego Ci którzy wahają się nad zakupem pełnej wersji, powinni zapoznać się z demem.

Battle Realms: Winter of the Wolf zapowiedziane

Robal, 2 lipca 2002, 12:14

Ubi Soft Entertainment oraz Crave Entertainment zapowiedziały wydanie pod koniec bieżącego roku gry Battle Realms: Winter of the Wolf, która jest kolejnym epizodem popularnej strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej Battle Realms. Winter of the Wolf jest prequelem oryginalnej gry i będzie miał nam do zaoferowania m.in. nowe jednostki i charaktery a także 12 nowych scenariuszy. Akcja tego tytułu ma toczyć się 7 lat przed wydarzeniami w Battle Realms gdzie zostanie przedstawiony klan Wilka.

Patch do Another War

Fajek, 2 lipca 2002, 11:55

Nawet w najlepszej grze zdarzyć się mogą błędy czy niedociągnięcia, które umknęły oku testerów w czasie żmudnego procesu kontroli jakości. Nie inaczej niestety jest w przypadku pierwszego polskiego RPG z prawdziwego zdarzenia - ANOTHER WAR. Na szczęście twórcy i wydawcy gry szybko reagują na sygnały o złośliwych pluskwach w kodzie i oto przed nami pierwszy dotąd opublikowany PATCH (WERSJA CD, WERSJA DVD) do tej znakomitej gry.

Men in Black II na PS2 w amerykańskich sklepach

Robal, 2 lipca 2002, 11:47

Dzięki firmie Infogrames wszyscy posiadacze konsoli Playstation 2 będą mogli od dnia dzisiejszego nabyć na tereni Ameryki Północnej drugą część gry Men in Black: Alien Escape.

Recenzja: Nowe Szaty Króla

Fajek, 2 lipca 2002, 11:25

Nowe Szaty Króla to zręcznościowa gra platformowa oparta na motywach znanej baśni Hansa Christiana Andersena o tym samym tytule. Gracz staje się królem podstępnie zamienionym w Lamę przez swoją doradczynię Izmę i wypędzonym z własnego królestwa...

Kto zaśpiewa w Mat Hoffman's Pro BMX 2?

Soulcatcher, 2 lipca 2002, 09:30

Activision opublikował listę utworów, jakie znajdą się na ścieżce dźwiękowej drugiej odsłony Mat Hoffman's Pro BMX. Producent obiecuję, że podczas zabawy usłyszymy rytmy m.in. rocka, szkolnego rapu oraz muzyki elektronicznej. Pro BMX 2 powinien pojawić się w sklepach jeszcze tego lata na platformy Playstation 2, Xbox oraz GameCube.

Hotel Giant w sklepach

Robal, 2 lipca 2002, 09:25

Jak informuje firma JoWood pierwsze kopie gry Maximum Capacity: Hotel Giant trafiły na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych. W tym tytule gracz ma za zadanie stworzenie najbardziej ekskluzywnej sieci hoteli rozmieszczonych w 15 krajach świata.

Enigma: Rising Tide, Gladius Online - zapisy na beta testy

Łosiu, 2 lipca 2002, 09:23

Producenci dwóch tytułów dedykowanych rozgrywce tysięcy graczy w sieci Internet, tj. Enigma: Rising Tide (firma Tesseraction Games) oraz Gladius Online (firma RedBedlam) rozpoczynają przyjmowanie zgłoszeń na nadchodzące beta testy obu gier. Przypominam, że Enigma: Rising Tide to bardzo ciekawie zapowiadająca się symulacja morska umiejscowiona w czasach II Wojny Światowej, zaś Gladius Online to gra MMOcRPG rozgrywająca się w czasach największego rozkwitu Imperium Rzymskiego.

Ubi Soft wydaje Ghost Recon: Goty Edition

Robal, 2 lipca 2002, 09:17

Firma Ubi Soft poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży specjalnego pakunku zatytułowanego Tom Clancy's Ghost Recon: Game of the Year Edition, który zawiera pełną wersję gry Ghost Recon oraz oficjalny dodatek z misjami do niej Desert Siege. Ghost Recon: GOTY w sumie posiada 23 misje dla opcji single player, 11 map dla trybu multiplayer oraz 6 multiplayerowych trybów zabawy. Cena tego zestawu została ustalona na 49.99 dolarów.