Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lipca 2002

Symulacja wakacji w Beach Life

Sznur, 5 lipca 2002, 17:12

Masz dość polskiej pogody? Wystarczy już tych politycznych sporów? Za dużo wolnego czasu po mistrzostwach świata? Wolałbyś raczej leżeć na plaży, słuchać spokojnych dźwięków, pić zimne piwo i spierać się z kumplami o to, która z opalających się piękności jest najgorętsza? Jeśli na każde z tych pytań odpowiadasz TAK - czas opuścić szarą rzeczywistość i rozpocząć zabawę na plaży w grze Beach Life!

Nocna sprzedaż Warcraft III w Krakowie
Nocna sprzedaż Warcraft III w Krakowie

Fajek, 5 lipca 2002, 14:36

Wczoraj w krakowskim salonie EMPiK Megastore odbyła się nocna sprzedaż Warcrafta III – najbardziej oczekiwanej gry ostatnich miesięcy.

Neocron Offline Demo

Sznur, 5 lipca 2002, 13:54

Niemiecki zespół Reakktor Media już od blisko roku prowadzi beta testy gry Neocron, swojego futurystycznego massive multiplayer online cRPG. Aby większa rzesza graczy mogła zapoznać się z cyber-punkowym światem gry, producent postanowił dotrzeć to tych, którzy nie mieli okazji pograć w Internecie. Nie było to trudnym przedsięwzięciem, gdyż Neocron oparty jest o poprawiony silnik z gry System Shock 2. Tak oto powstała wersja demonstracyjna Neocron Offline Demo, przeznaczona do rozgrywki single player.

Recenzja: Duke Nukem - Manhattan Project

Fajek, 5 lipca 2002, 11:42

Duke Nukem: Manhattan Project ma być swoistego rodzaju „wypełniaczem” w okresie oczekiwania na Duke Nukem Forever, grę, która najprawdopodobniej nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Koniec Cryo

Łosiu, 5 lipca 2002, 11:07

Koniec bieżącego tygodnia przywitał nas złą nowiną. Otóż francuska firma Cryo, znana przede wszystkim z wydawania niezłych gier przygodowych ogłosiła koniec swej działalności. Dotyczy to zarówno samej firmy Cryo jak i znajdującej się pod jej kontrolą Cryonetworks.

Splashdown na Xbox'a w sklepach

Soulcatcher, 5 lipca 2002, 10:43

Infogrames rozpoczął sprzedaż na terenie Stanów Zjednoczonych gry Splashdown na konsolę Xbox.

Oficjalna strona TimeSplitters 2 uruchomiona

Soulcatcher, 5 lipca 2002, 10:24

Firma Eidos uruchomiła oficjalną stronę w całości poświęconą grze TimeSplitters 2. Goście tej witryny mogą zapoznać się z informacjami opisującymi główne zalety gry, pobrać filmiki a także tapety z motywami pochodzącymi z gry.

Pecet marzeń z Microsoftu

Łosiu, 5 lipca 2002, 08:44

Serwis theinquirer.net poinformował, że firma Microsoft wraz z firmą FIC jeszcze w tym miesiącu wprowadzą wspólnie na rynek „coś” co nosi nazwę „Dream PC” i będzie kosztowało w Stanach Zjednoczonych około 300 – 400 dolarów.

Premiera Warcraft III: Reign of Chaos

Łosiu, 5 lipca 2002, 08:30

Dziś, 5 lipca 2002 roku, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jedna z największych premier w historii gier komputerowych stała się rzeczywistością. Kilka milionów egzemplarzy Warcraft III: Reign of Chaos trafiło do sprzedaży na całym świecie, a dzięki firmie CD Projekt stało się tak również w naszym kraju.